Yeni evliyim ama rahat davranamıyorum?

Bakire evlendigim icin ilk ay kontrolu ona biraktim.Simdi biraz aktif olmaya calisiyorum ama her denememde esim bundan rahatsiz oluyor.Oyle olmasini sevmiyormus.Boyle olmasinida ben sevmiyorum ama tatsizlik cikarmak da istemiyorum ne yapmaliyim ?

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle isteğinde kararlı olacaksın. yani tatsızlık çıkmasın diye susarsan bir bakmışsın yaş olmuş 55. sen hala kadınlığını yaşayamamışsın. ikincisi bunu onunla güzelce konuşmalısın. konuşurken kadınlığını da sonuna kadar kullan ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ya yardımcı oyuncu olacaksın ya da en iyi kadın oyuncu ödülünü alacaksın seçim senin.

0|0
    0|0
  • kendi sahanda 2-0 lık bir skor avantajı ile başlamışsın,deplasmanda daha kontrollü olman lazım.bırak eşin atak geliştirsin sen kontra atak kovala.turu atlayacağından eminim.

0|0
    0|0
  • konusarak cozmeye calis buradakilere bakma sen esinle cözucegini dusunuyorum bu konuyu he cözemedin bu sefer profesyonel bir destek al unutma tipta ayip yoktur.

0|0
    0|0
  • şuda olabilir ipler senin eline geçince onunki gibi hızlı olamıyacağını ona zevk veremeyeceğini düşünüyor olabilir...

0|0
    0|0
  • mlsef ne derlerse desınler yatakda mutlu olamıcaksın ... dogru tercıh yapmamıssın anlasılan canım. özele beklerım

0|0
    0|0
  • bence biraz aktif olmak istiyorsan onun aktifliğini teşfik edecek şeyler yap sonra yavaş yavaş sende aktif ol

0|0
    0|0
  • sorun olan ne mesela? sen neyi istiyorsun o neyi istiyor.

0|0
    0|0
    • Ustte olamiyorum istedigim pozisyonda iliskiye giremiyorum hicbir etkim olsun istemiyor resmen.

• Yok soylemedim tabiiki

• ben psikoloji anabilimden mezunum bunu da sürekli söylemeyi sevmem sana tavsiyem şu kocanda psikolojik sorun var psikyatriye gitmeli nitekim sende.

• Zamanla alısırsın kafana takma

0|0
    0|0
  • sen kontrol etmezsen boşalamazsın , daha vücudunu bile tanımıyorsun.

0|0
    0|0
  • kocan bencil birisi belli.

bütün erkekler kadınların aktif olmamasından yakınırken şu adama bak :)

bu zihniyeti erkekler bırakmadıkça kadınların seksten zevk almasını anlamasını beklemeyin.

p*rno erotik filmler izlerken en azından biraz bilgi de edinin bu tip erkekler. sadece mast. yap kalk.

olmaz :)

0|0
    0|0
  • Nasıl bir kafa yapısına sahip merak ettim.

0|0
    0|0
  • Alkol al biraz iliskiden once kafan guzel sksin seni :)

0|0
    0|0
  • eşin ilişkiye katılmandan rahatsız oluyorsa bu seni becermekten hoşlandığı ama karşılıklı bir durum olan sevişmekten haz etmediği anlamına geliyor.genel evde falan çok vakit geçirdiyse olur böyle şeyler.cinsellik iki kişilik bir aktivitedir bunu ona hissettir.

0|0
    0|0
  • kücük oyunlarla esini istedigin kivama getirebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eşiniz ile cinsel birleşmenin asıl hedefinin her iki taraf için zevk olduğunu, ve tamamen pasif olarak zevk alamadığınızı konuşmaya çalışın.

En başta böyle gittiği için ona alışmış olabilir, veya kontrolün tamamının kendisinde olmasını seviyor olabilir, yine de onun bu görüşünü yıkmalı, aktifliğiniz ile gözünde varlığınızı hissettirmelisiniz. Çoğu cevapta bahsettiğim gibi, cinsel birleşmenin en zevkli anları, her iki tarafın da "yeterince" aktif olduğu anlardır. Onunla düzgün bir yolla konuşun ve size şans vermesini, en azından bu yolla daha fazla zevk alacağınızı belirtin. Zamanın getirdiği tecrübe ile, sizin aktifliğiniz, onun da ilgisini çekecektir ve uyumlu bir birleşmeyi yakalamak daha kolay olacaktır adınıza.

1|1
    0|0
  • merakımdan soruyorum , zevk alıyor musunuz ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...