• Sor
  • Bence

Kızlık zarı yırtılmadan hamile kalınabilir mi?

Kızlık zarı yırtılmadan hamile kalınabilir mi ya da ilişkiye girmeden hamile kalınabilir mi ? Bügün sevgilimle sevişirken penisini hişetim ama soyunmadik yani pantolonlar vardi ve benim adet gunum oldugu için ped vardi yani bişey olmaz dimi yani bosaldi mi bosalmadi mi nasıl anlaya bilirim ?

Güncellemeler:
Bakın arkadaşlar ben bu konularda hiç bi bilgim yok hiç bişey bilmiyorum merak ettim sordum yani bilmemek ayip değil ogrenmek için size soruyorum yani gereksiz cevap vermeyin !

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• mümkündür, fekat tıbbi bir operasyon gereklidir, vajina yerine göbek deliğinin alt kısmından bir delik açılarak ve penis buraya ereksiyon anında intikal ettirilmek suretiyle gebelik sağlanabilir, bazı durumlarda dokunması bile yeterli olabilir. bilim çok ilerledi, hatta bu teknik ilk çağlardan beri kullanılmaktadır, fakat günümüzde kadınların şehvet tutkusu yüzünden pek tercih edilmemektedir. dediğim gibi bilim çok da ilerlemedi aslında. tarihe bakacak olursak bunun örnekleri mevcuttur.isa nereden geldi sanıyorsunuz?

Erkekler Ne Diyor 18

• çelişkiler var.

• terminator degilse spermler bişey olmaz

• 1. evet kızlık zarı değil dış ilişkiyle bile hamile kalınabilir.2. adet gününde hamile kalınmaz çünkü yumurtanın artık dışa atıldığı süreçtir, döllenme sadece yumurta kanallarında gerçekleşir bu da ayda 2-3 güne denk gelir kanamanın hemen öncesi yani. 3. sevgilinin boşaldığını anlayamadıysan gerçekten bir sorun var demektir, ortalık hiç mi ıslanmadı diye sormak isterim

• bşey olmadi

• +1

• Anlattığının gerçekleşmesi için spermlerin casper olması lazım =)

• Sana Geçirmediği Sürece İçine Boşalmadığı Sürece Hamile Kalmazsın Meraklanma...

• hayır

• kızlık zarından nasıl geçecek penis. illa yırtılması gerekir.

• sorunda çelişkiler var.

• bişey olmaz. spermi keleş mermisiyle bir tutma ;)

• keşke bu tür şeyleri yaşamadan önce bi kaç kitap okusan be güzel kardeşim..merak etme bişey olmaz.

• Hamile kalirsan ped firmasına dava qc hani sizdirmiyordu bunlar :) Senin ki şunun gibi olddu şimdi p.rno izliyorrum adam kamerayq boşaldı hamile kalirmiyimz izleyici olarqk.

• Evet kalınabilir. Ama içine akması lazım.

• aranızda bi çin seddi eksikmiş

• "gereksiz cevap vermeyin ! " demişsin :)) sana cevap vermek gereksiz asıl

• cevap verme o zaman !

• yo gereksiz işlerle ve kişilerle uğraşmayı seviyorum. az kalsın hamile kalıyomuşsun teğet geçmiş

• elbiselerden geçerse olabilir belki

• Öyle hamile kalmanın imkanı olsa yan komşudan hamile kalırdın ablacım ne yaptın sen :)

• ila hamileyim bişey demedim sordum o kadar yani yanliş sordum ama yine de cevabimi aldim :)

• Kalmamışsındır merak etme :) Ama bakire ikende hamile kalınabilir.

• Kalınır yeterki sperm içeri gitsin.

• Senin hamile kalman imkansız ama kızlık zarı yırtılmadan hamile kalınabilir ama sen değilsin.

• ama bosaldi mi bosalmadi mi nasıl anlaya bilrim bunu ?

• Öncekileri Göster
    • Hayır, içine birşey girmeden kızlık zarı yırtılmaz.

• tşkur edeim cevaplarin için ..

Kızlar Ne Diyor 8

• Nasil hamile kalinir onu bilmiyorsunuz ama catir catir sürtünmeyi biliyorsunuz, "Heyyyy genclik ne oluyoruz ya?" şu işi yapmadan, bi okuyun bilgilenin. Ondan sonra ne yapmak istiyorsaniz yapin.

• Hiçbir bilgin yoksa internet elinin altında.Sevişmeyi bilen biri bunları bilir zaten.Komik olma.

• Ne olur daha fazla kimse cevap vermesin :)

• Soyunmadik diyosun, adet gunum diyosun(ki adet gununde hamile kalman imkansiz gibi bisey). Hamile degilsin korkma bosuna. Ama kizlil zari bozulmadanda hamile kalinabilir.

• ya soruyu yanliş sordum aslinda kızlık zarı yırtılabilirim diye sorcaktim

• Öncekileri Göster
    • yok bişey yapmadi sadece iyi hişşetim o kadar .

• Hm tamam bisi olmamistir korkma

• Birşey olmaz rahat ol

• Adet döneminde hamile kalınır. Sürtünerekte hamile kalınır.

• Bakireyken kalınabilir ama sevgilinin pantolonu üstündeyken değil... Spermlerin vajina içine girmesi lazım bir şekilde. Ki sperm dışarıda 3-5 dk canlı kalır ancak. Artı regliyken hamile kalmak da binde bir ihtimal. Tekrar söylüyorum üstünüzde kıyafetleriniz varken hamile kalmazsın. Bodoslama yaşama biraz araştır bazı şeyleri

• sanmıyorum ama oluyor diye duydum

Yükleniyor...