Eşcinsellerin aşkının anlatıldığı film/anime tarzı şeyleri izler misiniz?

Ben aşkın sınırları olmayacağını düşünüyorum ve lez/gay aşklarının anlatıldığı eserleri takip ederim. Çok duygusal, çok iyi eserler keşfettim hatta. Peki ya siz, bu konuda önyargılı mısınız?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• evet izlerim :) eloise favorim :) en son mavi en sıcak renkteki adele e gıcık olan tayfadanım :D k-on daki mio ve ritsu <3 :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• i love you philip moriss diye bir film izlemiştim. Jim Carrey eşcinseldi. Güzel bir filmdi.

1|0
    0|0
  • Önyargılıyım izlemem ilgimi çekmiyo :)

0|0
    1|0
  • yuh :D sende he

0|0
    2|0
  • izlemem goruslerıne saygı duyarım arkadaslık felanda kurmam

0|0
    0|0
  • saygı duyuyorum konusmuslugum yok

ama onların kalplerinin temiz olduguna inanıyorum

2|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• A room in Rome. Roma da bir oda. Iki lezbiyen in aşkı. Oyle eyilimlerim yok ama Bence çok güzel film izle

1|0
    0|0
  • Eşcinsel yapıtların %70 ini izlemisimdir. Normal filmlerden daha iyi veriyorlar duyguları. Acık sahnesi fazla yoksa tabi.

1|0
    0|0
  • Ay savaşçısı hayranıydım... ta ki eşcinselliğin empoze edildiğini öğrenene kadar

0|0
    0|0
  • dikkatimi pek çekmez.. kadın-erkek arasında vuku bulan aşktan ne farkı var ki şimdi bunun senin için.. ne dikkatini çekiyoda bu tür filmleri çok izliyosun?

0|0
    0|0
    • "Çok izliyorum" demedim. Sadece ön yargım yok, diğerlerini nasıl izliyorsam onları da öyle izliyorum; kadın-erkek arasında vuku bulan aşktan farkı olmadığını düşündüğüm için!

• eğer farkı olmadığını düşünseydin,türü aşk olan film önerin diye sorardın :)

• Bu farkı yaratan ben değilim, türü aşk olan film deyince akla kadın+erkek ilişkisi geliyor. Özelce belirtme ihtiyacı duyuyorum.

• saygı duyarım sadece o kadar, izlemem

0|0
    0|0
  • İzlemem ilgimi çekmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...