Böyle bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Küçüklüğümden beri kadınları üstün gören biriyim onlardan emir almak onların sözünü dinlemek verdiği işleri yapmak herşeyi onun belirlenesi beni çok cezbediyor cinsellik açısından bile onun istediği sürece bekaret kemeri takarak kendimi masturbasyona karşı korur ve ona tam ait olurum bu durumuda kendi açısından kullanabilir (bulaşıkları yıka açıyım gibi) üstelik onun için hazır bir şekilde beklemeyi de isterim kadınlar böyle bir erkek hakkında ne düşünür (tabiki dışarıdan gayet normal bir çift olarak görülecek)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sevgılısı tarafından terkedılmıs acı ceken erkeklere nefret duyan farkındalıgı dusuk kızlar senı tatmın edecektır ama ıcındekı erıl enerjıyıde kullankı gercek guc ve mutluluklarıda yasa gecmısıne bakınca gulumse fazla dısşil nerjı yuklusun

0|1
    0|0
    • Sanırım haklısınız fakat dişil enerjide mutlu hissediyorum dengelendiğinde sanki mutlu olamayacak gibiyim

• tamam mozoşist egılımlerın var yapacak bısey yok ruhun oyle ama dıkkat et psıkopat erkekler gıbı kadınlarda var gunluk hayatından bul netten bulma

Kızlar Ne Diyor 1

• Peki bunu neden gizliden soruyorsun? ...

0|1
    0|0
    • Tanıdığım insanların görmesini istemiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• köle sahibe ilişkisi sanırım

ama her kadın pek sevmez bu durumu..kadınlar daha çok maço erkek tercih eder.bulursun umarım istediğin gibi birini

0|1
    0|0
  • Pek kadınların tarif ettiği ideal erkek tipi olduğunu söyleyemem:)

Ben de güçlü kadınlardan hoşlanıyorum ama gerçek şu ki kadın güçlü bile olsa, tarif ettiğin erkek tipi pek onlarda ilgi uyandırmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...