Anal seks sonrası kanama oldu problem olur mu?

Bol vazelinle ani bir giriş olduktan sonra benim apartmanı inletmemle çıkması bir oldu sonrasında acıyla kıvrandım.. Eve gelince kanadığını fark ettim! Anal sekse karşıyım ve başıma bu gelince baya bir korktum.Genç yaşımda basür veya kılcal damar çatlaması yaşamak istemiyorum :((

Hems cinslerim bakire de olsanız böyle birşey yapmak akıl mantık alınacak değil ve bunu yapan erkekler affedersiniz ama size de edecek küfür bulamadım.

Güncellemeler:
Aşağıda diğer yorumu okursanız isteğim dışı zorla yaptığını anlarsınız ama gene diyeyim..

Önden yaparken çıkardı kendine vazelin sürdü bana da bir kaç defa arkadan yapayım mı dedi ben hayır deyince öne bir kaç defa girdi ardından çıkartıp anide arkadan girdi bir kez ben kendimi geri çekince ççıktı şerefsiz..

Bu arada demin duşa girerken iç çamaşırımda baya kan gördüm korkudan da tuvaletimi yapamıyorum :((

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• genelde kabız olanlarda olur böyle kanamalar.makatta ise korkulacak bir şey yok.bence acile git ve kabız olduğunu ve dışkından kan geldiğini söyle ilk kan testi sonuçları temiz çıkarsa mışıl mışıl uyu ama ALLAH sana iyi bir ders vermiş buna da şükret ve tövbe et.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Peki senin ne işin vardı anal seksle. Yırtık oluşmuş olabilir. Genel cerrahi branşına randevu alabilirsin.

1|0
    0|0
  • jnerden bulursunuz botyle hanzo ayilari tabi basurunda olur kilcal damarinda catlar adam sadece kendini dusunmus

1|0
    0|0
    • gecer bir kac gune kadar korkulcak bisey yoktur sen yinede ishal yapan biseyler ic rahat diski cikarabilmen.icin

• Önden ani giriş sorun olmaz ama anal da mutlaka gevşemen gerekirdi... Partnerinin hatası... Zevk almak yerine zehir etmiş..

1|0
    0|0
  • Asıl ben sana edecek bir laf bulamadım kim dedi sana hayvanın birisiyle anal seks yap diye ? ayırıca 1-2 haftaya geçer merak etme ..ben hep bağırıyorum burada deneyimsiz bir erkekle anal seks yapılmaz diye..

1|1
    0|1
    • Benim istediğimle olan birşey değildi bana sormadan noluyo demeye kalmadan oldu

• Şeytanlar en büyük günahları işletecekleri zaman, bu günahları ilahi bir şekilde göstermekle işe başlarlar :)

• @AyazAtes Yorumlarda benim gibi namuslu Allah yolunda bir erkek var mı diye arıyordum buldum sonunda... Size kardeşim de abim de derim. Böyle terbiyeli erkek arkadaş dost bulmak hazine aramak gibi oldu. Sizinle arkadaş olmak isterim.

• Pey pey pey :) Yapmışsın devamıda gelir. Anal da bir problem yok bence arkadaşında dediği gibi tecrübeli birisiyle anal seks güzel bir zevk verebilir. Gerekli ortamda temiz vs. yapılınca bencede bir sorun yok. Acımasıyla falan bir ilgisi olamaz. Hele krem vs prezervatif gibi önlemler alındığında o kadar acıyacağınıda sanmıyorum. Sen bunu kafanda büyüttüğün için ya da deneyimsiz bir erkekle birlikte olduğun için kendi kafanda bunun acı verdiği hissine kapılmış olabilirsin.

0|1
    0|0
  • Neyse ki namusunu korumuş önden yaptırmamışsın. Seni tebrik ederim.

2|0
    0|0
    • Namus kavramına karşıyım ve önden yaparken aniden arkaya girdi

• Ne güzel. Aynı ben. ;))

• Bir ara sadece ihtiyaç için biriyle birlikte oluyordum. Keyif almak açısından gayet keyif vericiydi fakat ne bileyim bir duygu bir histe yoktu. ha şu sıralar dersen tabii ki her erkeğin istediği gibi ben de istiyorum. Ama ne bileyim bazı şeylerin ihtiyacı daha büyük gibi. Mesela evlenip çocuk yapmak aile bakmak gibi.

• iyide işi yapan sizsiniz küfürü yiyen erkekler oluyor. burada haksızlık yokmu. tamam seni yapan erkege küfür edebilirsin başkasını karıştırma merak etme cabuk geçer

0|0
    0|0
  • Bu konu da tamamiyle haksız olan taraf sensin konuşmaya bile hakkın yok o yüzden kimseyi suçlama konuyu kapat ve unut rahatsız olduğunu olucan şeyleri yapma.

0|0
    0|0
  • Anal seks sanattır yapmasını bilene yapmasını bilmeyene zulümdür.

1|0
    0|0
  • İyi olmuş sana burada elli defa yazdım yapmayın diye. Yok zevkliymiş farklıymış vs. farklı olan her şeyi deneyecek olsak evin yolunu bulamayız. Kılcal damar çatlaması olursa fisül olursun. Sonuçta götten bok çıkar çatlayan yer enfeksiyon kapar iyileşmesi zordur. Bir bekle mikrobik durum varsa hemen doktora görün ilerde büyür.

0|0
    0|0
  • küfür ediyonda gerine bişey sokturan sensin

makatta çatlağı olan sensin belkide yirtildi !

vazelinle olurmu o iş ?

önce basur kremini iyice yedircen

markette kayganlaştırıci boşuna satilmiyor :D

0|1
    0|0
  • karşıysan niye yaptın o zamna

0|0
    0|0
  • bol vazelin ağır giriş olması gerekli.. ani giriş yırtar zaten..

0|0
    0|0
  • Hems cinslerim bakire de olsanız böyle birşey yapmak akıl mantık alınacak değil ve bunu yapan erkekler affedersiniz ama size de edecek küfür bulamadım

madem öyle niye yapıyorsun diye sorarlar adama ?

0|0
    0|0
  • Bak hem habersiz yaptı diyorsun hemde bol vazelinli diyorsun tutarsız bir yazı

0|0
    0|0
    • Vazelini sürdü yapayım diye ısrar etti hayır deyince önden devam etti öyle yaparken bir anda çıkıp arkaya girdi tutarsızlık yok yani

• Sevgilim değil normal tanıdığım biriydi böyle hayvan olacağını zannetmiyordum düşündükçe kötü oluyorum şuan.. Ayrıca bunun için genel cerrahiye gidicem çünkü korkudan gene kan gelicek diye tuvaletimi bile yapmıyorum ne rezil haldeyim...

• Bence abartıgın kadr birşey olmaz bence

adına üzüldüm gecmiş olsun

• Acemiye denk gelmissin nevarmis ki acele edicek agzini kapatacak seks topu koysaymissin gurultu cikmazmis acele etmis ondan canin yanmis gecmis olsun bidaha denediginde aci duymazsin ama kanama gecer

0|0
    0|0
    • Asla yapmam anal o an benden izinsiz yaptı ama bir hastalık sorun olsun şikayet bile ederim o şerefsizi

• Veya tuvaletimi yaparken kan geldi derim daha inandırıcı

• Iyide kabizliga bakacaklar tas degil diski bu bu kac defa girip cikti anusune ona gore dustum de yani

• Ahahaa peetingo

0|0
    0|0
  • ne diye verdin o zaman

0|0
    0|0
  • ben şu ana kadar çok defa ilişkiye girdim ama analdan hiç yapmadım dini yonden çok günah hem..

0|0
    0|0
  • mantıkdışı hareketler.

0|0
    0|0
  • ben ilk yaptımda benimde kanamıştı ama sonra alıştı şimdi hiç bir sıkıntı yok gayet güzel

0|0
    0|0
    • Ya ciddi birşey olursa

• şimdiye kadar olmadı olsada aldığım zevke değer

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoş bir durum değil. Buna resmen tecavüz denir ve asla kabul edilemez bir durum. O kişiyle tekrar görüşmeyi düşünmüyorsundur umarım

1|1
    0|1
    • Asla düşünmüyorum.. Tamam normal yolla ilişkiye izin verdim ama ben hayır dediğim halde yapması şuan benim sağlığımı psikolojimi bozacak halde..

• Benim aşkımın sözünü dinle sen ;)

Yükleniyor...