Bu bir hastalık çeşidi mı?

sürekli yeni kızlarla tanışmaktan haz duyuyorum. Ama amacım asla cinsellik veya gönül işi değil. kimseyi de aldatmıyorum. aldatmanın karaktersizlik olduğunu düşünenlerdenim.Kızlarla konuşmak sorunlarına çözüm bulmak anlamak anlatmak hoşuma gidiyor. Kötü bir şey mi?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında psikolojik bir rahatsızlık olarak tanımlansa da iyi birşey ve problem edilmemeli. Keşke benim de etrafımda böyle derdimi dinleyen kişiler olsa ben hep milletin derdiyle ilgilenmek zorunda kalıyorum :(

0|1
    0|0
    • sadece seviyorum yeni şinsanlarla tanışım paylaşımlarda bulunmayı

• umarım bulursun

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeşim sen niyetim temiz diyorsan kimse sana laf diyemez. Ayrıca güzel bir şey arkadaş çevren geniş olur.

0|1
    0|0
    • bend eonu anlamıyorum ya hayır illa saklı gizli saman altında su mu yürütelim.

• kız arkadaş hastalığı:D yani insanlar yeni insanlarla tanışmaya ihtiyaç duyabilir

0|1
    0|0
  • cok güzel birsey ama önemli olan karsı tarafa bu güveni de verebilmek..

0|0
    0|0
    • kız arkadaşım varken herşeyim açık gizlemiyorum atta tanıştırıyorum mesajlaşmaları olutuyorum vs ama yinede binbir sorun çıkartıyorlar. Hayır gizli yapsam dahamı iyi olacak

• ben olsam bende cıkartırım sorun.. sevdigim kişiyi kimseyle paylasamam hayatındaki tek kız ben olmalıyım digerleriyle selam lasır ama dertleri paylasacak kadar uzun muhabbetlere girmelerinden rahatsızlık duyarım bu konuda kız arkadasına hak veriyorum...

• işte bu yüzden de sonunda ya aldatılır ya terk edilirsin. İlişki birbirinin zindanlarında çürümek değil el ele yeni şeyler keşfetmek bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...