Bakireyim, lazere gitsem vajinama zarar verir mi?

bakire bir genç kızım lazere gitsem vajinama zarar verirmi lazer başka türlü üstesinden gelemiyorum artık bıktm ağdadan ya vajinam hep sarktı of

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tek seninkisi vajina zaten bu kadar hatun hep salak ...

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• İyi bir uzman yaparsa sorun olmaz.Hangi ildesin?

0|0
    0|0
  • Teyzecim vajinan sarksa ne olacak sarkmasa ne olacak afedersin. Sen artık ununu eleyip duvara asmış bir kişisin. Mukavvadan ev yap. Ağdaya devam et olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • lazerin bakirelikle ne alakasi var ? duyanda lazeri icine sokuyorlar sanar.

3|0
    0|1
  • Doğal kalarak da gayet hoş olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Lazerin işiği içeri kaçmadıkca bişey olmaz :))))

0|0
    0|0
  • otları yolma topraklar corak kalmasın TEMA VAKFI

0|0
    0|0
  • sen manyakmısın . neden bakiresin de vajinan sarksın çocuk çıkmadıkça sarkmaz

0|0
    0|1
  • Japonların böyle sıkıntısı yok :)

0|0
    0|1
  • sarkık vajina candır.

0|0
    0|1
  • neden bu kadar önemsiyorsun bu bakiriyeti sen bir obje değilsin evlendiğinde eşine hediye pakedi misali sunulacak ;)

0|0
    0|0
  • niye sarktı ki? ağda sarkıtac mı?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Lazer en iyi epilasyon yöntemidir. Biz zararı da yoktur. Son yıllarda lazere alternatif olarak ütüleme tekniği geliştirildi. O da çok başarılı. Üstelik çok daha kısa sürede kıllarından kurtuluyorsun.

0|0
    0|0
  • hiçbir zararı yok. Ben kendim yapıyorum epilasyonu. Öyle olsa müşterilerimizi uyarırız zaten.

0|0
    0|0
    • Yaa nasıl yapıyorsunuz başkasına hiç miden bulanmıyor mu gelen bazı kadınlardan ?

• erkeklere de yapıyomusunuz ? yapıyosanız erkek mi yapıyo bayan mı ... :D ya ben dusunuyorum ama neyse bizde arkadastaki gibi sarkma sorunu olmaz :D ben daha cok spermlere zarar verir diye korkuyorum .. sonucta guclu bir ısık .. deri altına geciyor ..

• :) Onunla biz değil erkekler ilgileniyor. Gidip merak ettigin herseyi sorabilirsin. Lazer ışınlari sadece orta deriye kadar iner yani organlara zarar vermez. Bu konuda pek bilgim yok dedigim iki erkek arkadaslar yardimci oluyorlar . :)

• Sarkmis dersen yanlis anlasilir lazerde icine alet girmiyo canim benim rahat ol.

1|1
    0|0
Yükleniyor...