Bakire olmayıp, evlenip mutlu olan var mı?

Sorum kızlara bakire olmayıp evlenip mutlu olan var mı ? ve nasıl söylediniz karşınızdakine

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Namus bacak arasında değil tabi. Ama erkeğin şöyle bir düşüncesi varsa evlenmeyi pek istemez. Yani aklına gelir falan bu kızı başkası koklayıp öpmüş gibi aklına getirebilir. Ama kız zaten evlenmeden önce zina yaptıysa evlilik dışı bir ilişki sorun olabilir. Ama normal evlenip boşandıysa pek fazla önemsenmez. Orasını burasını açıp ıçına tayt giyip bakire olanda vardır. Kapalı olupda bakire olmayanda vardır. Namus kızda biter. Hal ve tavırlarıyla, giyim tarzı bana göre kız ne istiyosa giyebilir. Mini etek falan farketmez. Ama gidipte her önüne gelen erkekle çıkıyosa onada namuslu denmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herkesin sosyal çevresi bir değil biliyorum ama bekaret konusu fazla abartılıyor. Kızların hayatlarının tek amacı kendilerini düğün gününe saklayıp, münasip bir kısmet bulup evlenmekmiş gibi geliyor bazen.

Ekonomik özgürlüğü olan, kendine güvenen biri isen, bekaretin hiç bir önemi yok. Mutlu olmak istiyorsan, bir birliktelikte mutluluk için kızlık zarından öte şeyler araması gerektiğini bilecek birini bulmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Daha çok içinin bakire olması önemlidir insan için ama benm için her 2 side önemli en azından evlnecegim kadın için önemli...

0|0
    0|0
  • bence o eşine göre değişir eşinin içi genişse mutludur ama ben olsam o anları başkasıyla yaşadığını bilmek zoruma gider

0|1
    0|0
  • ben çok gördüm çok duydum ...

1|0
    0|0
  • ben kiza sormam konusunu açmam ama belli bir zaamn sonra bunu kendileri söyler. bunu gözlemledim

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama o anı kestirmek zor bir durum

0|0
    0|0
  • bu kadat takılmayın farketmez ama ben bakire isterim :)

0|0
    0|0
  • Miletin orosbusu banami kalmis bir arkadas namus bacak arasidamiki yazmis memlekete bunun gibi geri dusunenler gune gune mileti kotu yla skacaklar mk

0|0
    1|0
  • Yalanla kurulan evde mutluluk olmaz

0|1
    0|0
  • ben eşime daha önce 2 erkekle ilişkiye girdimi söyledim kabullendi

0|0
    0|0
  • Ya namus bacak arasinda degildir

3|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• O kadar çok mutlu çift var ki bu şekilde evlenen.

Ama bakire olup da evlenen ve çok mutsuz olan çok çift gördüm ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...