Kapat

Bayan kılıgına giren erkekler için ne düşünüyorsunuz?

neden pek çok erkek bayan ismi kullanarak mesaj atıyor veya soru soruyor? gerçektende çok ilginç yoksa o kişiler dönme veya travesti olabilir mi?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha..

ergenler evrim geçiriyor ablası elleme..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 25

• çok fazla var!

0|0
    0|0
  • baya anlamsız bi hareket olmakla beraber, türkish teenage lerde yaygın bi durum :P

0|0
    0|0
  • bence onlar için üçü bir arada diye düşün !

aslında bazen çeşitli forumlarda dolaşırken yada video sitelerinde ilk bir reklam çıkar ufak bir şey cinsiyetiniz gibisinden hep 2 seçim ver neden 3 değil yada fazlası,

atıyorum bülent hanımmmm(neresinde ise o hanımlık) girdi ve gördü bunu onun seçim yapacağı yer yok ne yapacak bu küçük hanımcık C=

0|0
    0|0
  • Ne istediğini bilmeyenler kişiliksiz olanlardır. Ne istiyorsan o yönde gir chat yap öyle bayan kılığyla giriyorsan eyvah ki ne eyvah sonra o kılığa alışıverirsin. Çevresindekilerinin güvenini kaybettiği gibi kendi özgüvenini de kaybeder. Zeka olaraksa yatmadan önce gazeteye saranlardan olsa gerek.

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • erkek ama içine i*nelik kaçmış seviyesiz insanlar

1|0
    0|0
  • onlar kadınlık hormonları daha fazla salgılanan lakin fiziksel olarak erkek görünümlü değişik arkadaslar ya ne diyelim tez zamanda doğru yolu bulmaları dileğiyle

0|0
    0|0
  • vardır bir kırıklıkları

0|0
    0|0
  • ne olacagını blememıstır

0|0
    0|0
  • Psikolojik man rahatsızlık bence ama benden uzak olsunda isterse kendini atsın köprüden aşşağıya tınnnnnnn...

0|0
    0|0
  • onlar yüzünden herkese kızlar tedbirli yaklaşıyorlar neden öyle bir şeye ihtiyaç duyarlar anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • öyle tro falan değiller bence. sadece kızlara muhabbet koyup onları konuşturarak tahrik olma niyetinde ve sonra ayartıp becerme hayalinde ucuz tipler bence...

0|0
    0|0
  • Yok sanmıyorum öküz olabilirler mi acebe?

0|0
    0|0
  • şeref, ar,namus,haysiyet,onur,izzet-i nefis, bunları herkeste aramak zorunda değilsin dimi? oooooooo zaman boşvercen geçecen, bunları kendinden olmıyan bi insan naparsa şaşırmamak gerek, herşey ortada çünkü kapiş :)

0|0
    0|0
  • akıl fikir fukaraları...

0|0
    0|0
  • adamlar ılık demekki

0|0
    0|0
  • enteresan tipler..anlamakta güçlük çekiyorum...

0|0
    0|0
  • Abaza olabilir :)

0|0
    0|0
  • Olabilirler sanal alem herşey beklenir.

0|0
    0|0
  • ben değilim ...

0|0
    0|0
  • onlar gizli :)) eşcinselliğe meyli olanlar bence

0|0
    0|0
  • trevesti ruhlular :D

0|0
    0|0
  • hayır ikiside değil bence o şahıslar kendi kişiliğini kaybetmiş olan kişilerdir

0|0
    0|0
  • ben kadinim ama erkek profilinde yaziyorum hehehe :)) :P simdi ben ne oluyorum?

0|0
    0|0
  • cidden böyle kişiler var mı burda :s

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• bence zeka eksikliği var onlarda.

1|0
    0|0
  • Zeka ilerlemesi durmuş

0|0