Çocukken farketmediğiniz ama büyüdüğünüz zaman adına cinsellik diyebileceğiniz faaliyetleriniz var mı?

Kimlerde vardır merak ettim.

ben 8-10 yaşlarındayken ciddi eğilimim vardı. Babamın kuzeninin oğluyla baya öpüştük falan. İnternet falan da yoktu o zamanlar nereden öğrendim bilemiyorum :) hatta o zamanlar fikrim olmasa da fantezi yapıyormuşuz ben sekreteri oluyordum :D

şimdi karşılaştık mı çok utanıyorum :D hatırlamıyormuş gibi yapıyorum çünkü gerçekten küçüktüm üzerinden 20 yıl geçmiş :)))

sizin böyle hikayeleriniz var mı yoksa ben mi değişik bir çocuktum :)))

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 yaşlarında benden 1-2 yaş büyük bir kız üstüme cıkıp oturmuştu ,tam öpmeye başlıcaktı ben ağlamaya başladım kalk üstümden ya diye sonrasında ise odayı ailerimiz basmıştı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bende mahalledeki kızlarla doktorculuk oynardım sonra bir gün farkettim ki ev muayneneye dönmüş :D :D

1|1
    0|0
    • bunu duyduğuma sevindim bak :) ne yaptığımın farkında değilmiydim bilmiyorum çünkü kızla da yaptım aynı şeyi. kesin filmde gördüm ya. çünkü annemin sigarasından çalıp öpüştükten sonra içmiştim. kafalara bir bak :d

• bunların olduğu yıllar 93 94 falan internet yo zaten televizyonda vardı demekki

• :))) aa senin oranda böcek mi var dur ısırmasın :D:D:D:D lan ne günlerdi ya

• sen ne içiyordun küçükken la :D ilk önce öpüşüp sonra keyif sigarası yakıyordum diyo :D

0|0
    0|0
  • kuzenle öpüşmüştük ana 7-8 yaşında felandık :D

0|0
    0|0
  • koptum gülmekten :))

0|0
    0|0
  • benimde çok oldu tabi

0|0
    0|0
  • yok yaw ne gezer hikaye :D

0|0
    0|0
  • yaşımı hatrlamıyorum küçüktük:) benimkiyle oynayıp emiyodu komşumuzn kızı :)

0|0
    0|0
  • benim de vardı küçükken 4 5 yaşlarında falan. nereden öğrendiysek (sanırım gece eskiden erotik p*rno serbestti rtük yoktu oradan gördük belki)

misafirlikteyken odanın kapısını da kitleyip şimdiki manada oral seks diyebiliriz :)

ama tabi ne anlama geldiğini hiç anlamadık o zamanlarda. iyi ki onlarla şimdi karşılaşmıyoruz gerçi tanıyamazdım şimdi de.

0|0
    0|0
    • ben o olaydan sonra bir kere gördüm 20 yıl sonra düğünüme geldiler :))))

• hatırlıyor musunuz esiden biz napıyorduk deseydin keşke

• Neden bilmiyorum 5-6 yaşımdayken 3 yaşımdaki kız kuzenime çükümü göstermiştim -ki o dönemde çüktü :)) bir de ergenliğe girmeden bir iki yıl önce pipimi biryerlere sürterek keyif aldığımı farkettim -bir süre sonra pipi de yarağa dönüştü :)

0|0
    0|0
  • evet var komsu kızını tuvalete goturuyodum :) hala hatırlıyorum beni vardı kalcasında ama hic bir zevk falan yoktu :D bir kerede kumeste yakalamıslardı istek yok zevk yok bişi yok ama sanki baksası yaptırıyodu bunları kumeste 3 kız birde ben vardım :DDDD hahahaha hatırladıkca guluyom kızların birinin annesi yakalamıstı gundondu sopasıyla fena hasladıydı beni :D

0|0
    0|0
  • Bende kuzenimle sünnetçilik oynuyordum çubukla ama hiç sokmadım vajinasına.Çok güzel kokuyor diyordum hatta ona seninki :)

0|0
    0|0
    • adam benim düğünüme geldi bee :)))

• Yok beee ne alaka :D

• kendim için söylüyorum :) hikayemizi anlattığım adam 20 yıl sonra düğünüme geldi. daha önce de birkaç kez denk geldik ama tanımamış gibi yaptım geçtim. ama düğünde geldi tebrik etti :)

Kızlar Ne Diyor 1

• orrs.u amcamın kızı ben daha 5 -6 yaşlarındayım beni odaya götürüp üstüme çıkıp gidip geliyodu bende bir bok anlamıyodum şimdi hiç unutamıyorum Allahtan şeyime zarar gelmemişti

0|0
    0|0
    • amcanın kızı nasıl oluyor?

• ben nebilim* lezmidir nedir kahrolasıca

• sen aslında erkeksin de kız hesabından yazdığını falan mı unuttun :) üstüne çıktı diye vajinaya zarar gelmesinden niye korkasın ki

Yükleniyor...