Toplum baskısı olmasaydı şayet..

eğer toplum baskısı olmasaydı içinizdeki duyguları bastırmayıp lezbiyen olarak yaşar mıydınız

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Biseksuelim ve başkalarının fikirleri , düşünceleri , başkaları için yaşamıyorum. Kim ne derse desin umurumda değil. Kimse başkalarının istediği gibi biri olmak için yaşamıyor. Sen , sensin , özün neyse , gerçekte kimsen onu dışa vur. Bir kadına aşık olurum ve bunu söylemekten kaçınmam. Hatta aşığım da. Bırak insanlar söylensin dursun. Sen başkaları için değil , mutlu olduğun gibi yaşamalısın.

2|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşamak istiyorsan yaşarsın zaten illa göstere göstere yaşamak mı lazım ? gizli gizli yaşamak en mantıklısı ve zaten yaşayan da çok lezbiyen sayısı az olsa da biseksüel kadın ve erkek sayısının çok fazla olduğunu düşünüyorum ...

0|0
    0|1
    • yaşamak isteyen yaşar zaten ama bazı kızların özgüven sorunu var bu yüzden ortaya çıkaramıyor bunu

• daha emin değilim o kısmına lezbiyen yönelimlerim hiç kaybolmazken biseksüel yönelimlerim arada gidiyor yani zamanla erkeklere karşı hissizleşiyorum

• Yani aslında anladığım kadarıyla biseksüelsin aslında ama erkek konusunda tam aradığın kişiyle karşılaşamamışsın gibi geldi ban doğru olabilir mi ?

• Toplum veya din değerleri etkisi olmasaydı i*nelik, lezbiyenlik alır başını giderdi.Böyle daha iyi. inasnın her içinden gelen iyi değil ben gördüğüm her bayana atlamak istiyorum Allahtan değerler var. bana biri pas vermedikten sonra yan gözle bile bakmam

0|0
    0|0
  • Sikmişim toplumu.

Ben inancimin derdindeyim

Bu yaşıma dek hiç Cinsellik yaşamadiysam

Toplum baskisi masalindan değil

Inancimin izin vermeyisindendir...

Inanci ve karakteri eksik olan insanin

Sigindigi bir limandir "toplum baskisi" palavrasi..

0|1
    0|1
  • Erkek arkadaş edinip onunla yaşamak isterdim :) Ki gizlide olsa bunu istiyorum zaten :)

0|0
    0|0
  • :) bir eş cinsel olarak yaşayamam bu zaten istemeyle olmaz cimcime :) ama kararlara saygı

0|0
    0|0
  • Ben zaten lezbiyenim.

0|0
    0|0
  • Bu dünyaya özgür olsa da her istediğinizi yaşamak üzere getirilmediniz. Bunun bir varoluş amacı var.

Özgür olmak adına cinsiyetlere aykırı davranışlar acı ve mutsuzluk getirecektir.

içte asla maksimum mutluluk olamaz. hemcinsine aşık olmak zırvadır bence. sadece bir alışkanlık sadece narin ete duyulan bir saplantı.

0|0
    0|0
  • erkeklere kendimi hergün becertirdim :D

0|0
    0|0
  • zaten yaşayan varr

0|0
    0|0
    • bende yaşıyorum zaten sadece bastırılmış olanlara sordum ben

• ne alakası var ben kendimi bildim bileli kızlardan hoşlanıyorum yasak olmasaydı da bişey değişmezdi sadece benim gözlemlerime göre içinde bu duygularını bastıran çok fazla kız var (tecrübe konuşuyor :D ) merak ettiğim ise bunu serbestçe yaşar mıydı insanlar

• serbest olsa zevk almazlar bence

Kızlar Ne Diyor 5

• Lezbiyen olsaydım yaşardım tabii.

1|0
    1|5
  • biseksuelim saklamiyorum

2|2
    0|1
  • lezbiyen olsam yasardim

3|0
    0|2
  • lezbiyen olsaydım yaşardım heralde

0|1
    0|1
  • Icimdeki duygulari disa vurup lezbiyen olacagima geberirim daha iyi.

Erkek-kadin ask-seks gibi ikililere hard seks yakisir

0|4
    5|3
Yükleniyor...