Evli bayan arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Doğum kontrol haplarının yan etkileri nedir?

Ben yenı 1 haftadır evlendım esım dogum kontrol haplarını kullanacak ama yan etkılerıde varmıs/ ıgneden de korkuyor sızce hangı hap ıyı dogum kontrol haplarından ve sonucları nasıl ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunu biz degil jinekologu daha iyi bilir hormonlara göre veriyor d.kontrol hapini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasmin veya yazz 24+4 kullanabilir bunlarda pek yan etki olmuyo

0|0
    0|0
  • seviştinizmi hiç?

0|0
    0|0
  • Sen korun condom tak cok mu zor.

ama igne direkt hormon enjekte ediyor yasmin hap iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kusura bakma amacım işinize karışmak değil öncelikle hayırlı olsun ama neden çocuk düşünmüyorsun çocuk olmadıktan sonra evliliğin ne anlamı var ki ?

0|0
    1|0
    • cocuk sımdılık dusunmuyoruz ılerkı zamanlar da

• Valla şahsen ben evlenmeyi düşünmüyorum ama bir gün evlenirsem de ilk günden çocuk için çalışırım ..neyse gelelim soruna 1 si d.kontrol haplarının yan etkisi yoktur sadece birazcık kilo alımını kolaylaştırır o kadar onun haricinde adetleri ve kadının hormonal dengesini düzenler rahim içindeki kistlerin temizlenmesini sağlar ama d.kontrol hapının etkili olabilmesi için en az 1 ay önceden kullanılmaya başlanması gerekir

• He ya direk çocuk yapın. Sonra onunla uğraşın. Hiç kendi hayatınızı yaşamayın. Harbiden niye evlendiniz ya çocuk yapmayacaksanız. Evlilik öncesi zaten bir 5 yıl dolaşacaksınız sevişeceksiniz. yaş 30 olcak hatta ne otuzu. Sen onu 40 yap. Ne evleniyosun canım önüne geleni yap o daha iyi.

• bence iğne kesin cozum .. ugrasmaz o kadar olur bıter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...