Sizce annem normal mi?

annem bir kadınla ilişkim olduğunu biliyordu.dün bazı sorular sordu bana "aşık mısın ona" falan dedi.

" evet "söylemesem de anladı sevdiğimi

normal karşıladı hatta nerdeyse tanışmak bile istedi

normal mi sizce? lezbiyen olduğumu öğrenip sakin olması

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• aşırı "modern" bir anneye sahipsin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• anlayıslıymıs demek her kez oyle olmaz tabıkı goruslerıne saygı duyuyordur ıcınden oyle gelıyorsa sana yasa dıyordur

0|0
    0|0
  • Anne sonuçta kızının ne tercihi olursa olsun ona kötülük yapacak birisi ile olmasını istemez. Kimle olduğunu öğrenebilmek en doğal ve doğru olanıdır. Kızın karekterini ölçecektir kız senin hayatında kötü sonuçlara yol açacak mı onu tahmin etmeye çalışacaktır.

0|0
    0|0
  • O da her anne gibi bunun geçici bir heves olduğunu zamanla ilginin erkeklere kayacağını düşünüyordur bence bu normal karşılamanın sebebi budur...

0|0
    1|0
  • Belki o da lezbiyen veya biseksüeldir.

0|0
    0|0
  • Her türlüsü gibi cinsel özgürlük de bir haktır ancak nasıl bir toplum haline geldiysek annenin sana , senin olan hakkı tanıması bile şaşırtıcı geliyor . Demokrat kadınmış bravo .

0|0
    0|0
  • Bu yaşadığın çok doğal ve olağan bir süreç. 25-30 yaşından sonra bu hevesin geçecek. Ömrünün sonuna kadar lezbiyen kalan biri olduğunu duymadım.

1|0
    0|0
  • Arkadasim egerki annendede azda oksa lezbiyenlik egilimi varsa normal karsilar. Ama eger yaksa emin ol o sevgilin olacak bayani paralamak, sac bas dalmak icin tanismak istiyodur, bana inan.

0|0
    0|0
    • Annem lezbiyen değil öyle olsa zaten babamla evli olmazdı.Ama davranışı tuhaftı aklında bişey ola bilir mi?

• Aklinda olabilecek seyi sana söylesim ama canim, yazdiklarimi iyi oku lütfen

• eklermsn bşi soracam

0|0
    0|0
  • taktik icabı böyle demiş olabilir. sonra yanardağ patlayabilir bellki.

Ben de tanışmak isterim doğrusu kim bu şanslı kız?

0|0
    0|0
    • Ben ailede tek çocuğum böyle bir tepkiye şaşırdım o yüzden

Yani düşünsene 1 kız çocuğu o da lezbiyen

Bunu bile bile sakin olması şaşırtıyor beni

• üzücü bir durum

• aslında her kadında lezbıyenlık vardır annen şaun evlı olsa bıle geçmişte bır baynda hoşlanmış ya da etkınlemişş bunu duygusu bıldıgı için senı anlıyu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı kadınlar böylesine toplumsal şeyleri aşmış olabilir ve çocukları için "en iyisini" istedikleri için her şeyi kabul ediyor olabilir. Zaman gösterecektir. Eğer böyleyse mutlu olmalısınız.

0|0
    0|1
  • bence şanslısın..

çok çağdaş ve anlayışlı annen var :)

0|0
    0|1
  • Sen normal misin ?

0|4
    2|0
Yükleniyor...