Kapat

Ayrılmalı mıyım yardım?

Sevgilimle ikimiz üni.okuyorz okuduğmz yer ilçe kasaba köy gibi onun evle benim kaldığım yer birbirine çok yakın her sabah işe gidiyo ek para gelsin diye birlikte olmuyoruz ve onun özel bir kutusu var içinde de bir kutu prezervatif vardı benden önce, yeni başladığımızda zamanlar içindekileri göstermişti görmüştm bişey demedm ve o bana bunun bir ihtiyaç ciddi düşündüğüm kişiyle hiç bir zaman yapamam sıkılırım dedi dışarıdan halletmek istediğini söyledi ve ben kabul etmedim kesinlikle olmaz elini kullan dedim bu iş için bana göre aldatmak bu kaldıramam eğer yaparsa beni kaybedeceğini söyledim.Ağladım tamam dedi söz verdirttim zorlada olsa geçenlerde onun evdeyim masanın üstünde tokam vardı baktım yok dikkatimi çekti dolabına kaldırmış abi dediği bir arkadaşı gelmişti onun için olduğunu söyledi içime bir kurt düştü ve o tuvaletteyken kutuya baktım bir prezervatif eksikti sizce düşündüğüm şey mi yoksa bir arkadaşına falan vermiş olabilir mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ayrıl

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• e şimdi oda insan bu da bir ihtiyaç ne yapmasını beklersın ben olsaydım bütün prezervetifleri çoktan bitirmiştim bir tane yoksa önemli deyil böyle edersen sevgilini kaybedersin bece onun dışarda yaşadıklarını ona evde yaşat onu mutlu et onu dışarı kaptırma

0|0
    0|0
  • Adam resmen yaparım demiş burada anlamayacak bişey yok. Sevdiğimle yapmam diyor demek ki evlense gözü yine dışarıda olacak. Adamın amacı belli bence sevgilim demen bile saçma ne bekliyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Durum karisik baskasinada vermis olabilir kendide kullanmis olabilir kime vermis arastir

0|0
    0|0
    • nasıl söylerim ben senin kutunu açtım burada 3 tane varken 2 tane kalmış diye

• Onun yaninda bir daha acmaya calis o zaman olur

• :) sence hangisni yapmıştır ?

0|0
    0|0
  • hemen bitir aldatıldığını anlamaman için aptal olman gerekiyor

0|0
    0|0
  • havada karada aldatır seni.

0|0
    0|0
  • tokayla prezervatifi bağşlaştıramadım

0|0
    0|0
    • ya tokam masanın üstünde kalmıştı çok önceden evine gittiğimde baktım yok dolaba kaldırmış ve aklıma ya bir kız geldide kaldırdıysa gibi bir şüphe düştü bu yüzden kutuya baktım

• yardım edin ne yapmalıyım

• biraz soğuk davran de ki mesela rüyamda seni gördüm beni aldatıyordun kuşku duyduğunu belli et

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• itiraf ettir erkekler saf biraz yerler :D

0|0
    0|0
    • bunu nasıl yapıcam

• ya evde değilde dışarda yaptıysa bunu bilemem bide anahtarı genelde bende oluyo bu işi yapsa yapsa dışarda yapar gibime geliyo iske atamaz çünkü kutuyu söyleyemem sen bana güvenmiyosun açıp kontrl ediysun demekki güven yoksa herşey bitsin diyebilir

• o zaman seni biriyle görmüşler ben de merak ettim baktım dersin hem arkandan iş çevirdiyse o ilişki zaten bitmeli

Yükleniyor...