Bakirelik meselesi bayanların psikolojisini bozmuyor mu ?

Bakire kalıp öyle evlenmek isteyene saygım sonsuz, ama işin bir de toplum baskısı boyutu var. Şimdi düşünüyorum ben kız olsam, adet oldum diyelim her kan aktığında tırsarım acaba yırtıldımı diye, silerken yine çok dikkat etmem gerekir. Kanama çok olsa tampon falan yapamazsın. yani kendi zarına kendin sahip değilsin. Olayın cinsellik boyutuna girmedim bile o zaten tam bir yokluk, ilerde olacak olan da evleneceğin kişi ne çıkacağı belli değil.

• Keşke hayatımda hiç zar olmasaydı
    73% (8)0% (0)67% (8)Oy Ver
  • O benim hazinem
    27% (3)100% (1)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• asik oldum evlencektik ailesiyle tanistirdi yüzzukler takıldı nisanlilik doneminde beni bozup bıraktı.iki yil cikmamiza ragmen.o günden sonra aska kustum hayatimda 4 yildir kimse yok.24 yasima geldim hayatimda belki hic evlenemiycem belki de hic cocugum olmiycak.ilk askim dedigim insan bir baskasyla evlendi erkeklerden nefret ettim.ailem beni sildi hayatım muaf oldu kız arkadaşımda kalıyorum asgari ucretle calisip onun eline kira sayıyorum.birine güvenmemin bedelini hayatimla ödedim.tabikide psikolojimi bozuyo.sırf bu sebeple kackere olmek istedim.intihar ettim bikere ilac icip uyudum sabah uyandığımda hastanedeydim ve yanimda bitek kiz arkadasim vardi ailem bile yoktu.yinedr sukrediyorum kaderim boyleymis tövbe ettim intihar icin artık Allah a ne olursa olsun sukrediorum kurtulduguma.

0|0
    0|0
    • :( üzme kendini zar kafalı olmayanlar da var senin de ailen olur istersen pozitif olmaya çalışmalısın bence

• hayata küsme illaki anlaşabileceğin birini bulursun. ama denemeden olmaz.

• denemeye korkarım.teşekkür ederim yinede

Kızlar Ne Diyor 5

• toplumu falan hiç sallamam. çok ta tın:P

ben kendimi biliyorsam ve böyle birşey yapmamışsam evlenecegim kisise buna inaniyorsa sorun yok . bakirelik 2 kişi arasindadir. bir kızla toplum arasında değil. bacak aram hakkında topluma yorum yaptırmam. yapsalarsa sallamam haha tınnnnnnnnnn...

0|0
    0|0
  • Ben 18 yasindayim.suana kadar hic iliskiye girmedim,oraya biseyde sokmadim ama çoktan bozulmuştur diye düşúnüyorum.o zamana kadar kimseyle birlikte olmazsam evlendigim insanin bakirelik konusunda benden emin olmasini isterim.

0|0
    0|0
  • Ne korkucam ya sanki ole kolay yirtilan bisey de illaki biseyin icine girmesi lazim yirtilmasi icin

0|0
    0|0
  • abartma o esnada gelen kanla regl arasında fark var ve reglin sinyalleri olur kadında kasık sancısı bel ağrısı gibi anlarız, silerken de yırtılması imkansız parmak sokmuyoruz siliyoruz adı üstünde

0|0
    0|0
  • şahsen benim bozmuştu vaktiyle

eee! bununla mı uğraşacağım diyip kendimi aşık olduğum adamın kollarına attım resmen

sonuç 11 yıldır sevgili 3 yıldır evliyiz

cinsel hayatımız iptal vaziyette. sıkılıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...