Sevişme sonrası sevgilimin cinsel organında beyaz katı birşey oluşuyor.

Sevgilimle sadece sevişiyoruz bakire oldugu için daha ilersine gitmiyorum ve bu da beni tatmin ediyor açıkcası. Ön sevişme sonrasında bazen sevgilimin cinsel organında beyaz katı yani spermin katısını düşünün (sümük gibi) birşey çıkıyor. Bu nedir? Zevk suyu içeride toplanıp katılaşıyor mu acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fazla istek ve arzudan dolayı kayganlasıtırıcı sıvının fazla salgılanması ve sürtünmeden dolayı tabiri caizse katılasması.. sümükten örnek vermissin bende ondan örnek vereyim cok sıvı bi sümüğü 2 parmagın arasında sürttür katılacaktır.. iğrenc bi yorum oldu sanki :D

• sümük uzmanı :) köfte yaptın kız :)

• y abu berra ansiklopedi gibi bir kadın, anlatıyor,biliyor, söylüyor. güzin abla mübarek...
      dinle dinle doyamazsın:)

• sevindim:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Vajinal akıntı,bunun aslında zevkle veya cinsellikle her hangi bir alakası yok.En ummadık zamanlarda da salgılanabiliyor çünkü.Doktora giderse problem çözülür.

• sümük gibi beyaz bir akıntı tarzı birşeyse orgazm oluyor olabilir

• tamam evet olabilir bittikten sonrada

• ama sevişme bittikten sonra gelio bu sevişme sırasında zevk suyu geliyor tamam sorun yok onda ama daha sonra hersey bittikten sonra geliyor

• genelde katı olmaz..tamam bi sıvı gelir girişi kolaylaşdırmak için ama sıvıdır biraz..akmaz dışarı sadece içeride kayganlığı sağlar..bence o başka bişey..akıntı filan..dokdora görünsün bence..

• ya ciddi akıntı o..orgazmla alakası yok..dokdora gitsin..bana güven.

• yaa yanlışmı anlattım ben acaba bilmiorumki :S mantar flan yok içime kuşku girdi simdi

• dokdora gitsin..akıntıdır..oda hastalık belirtisi..mantar filan olabilir..sanada bulaşır..sen sürtünme yapma sakın..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• BENCE JİNEKOLOG TAN FİKİR ALMASI YERİNDE OLUR,MUHTEMELEN ÖNEMLİ DEĞİLDİR AMA HAVADA BIRAKILMAZ BU TİP KONULAR,ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ BİR TÜR MANTAR OLABİLİR..

• vajinal akintisi var, hijyene biraz daha dikkat. normalde daha sivi olurken bazi bakteriler artinca kati olur aman dikkat

• normal değil, akinti gelir iliski oncesi sonrasi vs ama seffaf kokusuz ve akiskandir kati olmaz ki

• hersey bitio daha sonra gelio bu akıntı normal diil diosunuz yani

• bende onu dedimde..üzülüyor herhalde inanmak istemiyor..

Yükleniyor...