Aldatıldıktan sonra intikam için sevgilisi olan erkeklere ilgi göstermeye başladım! Buna nasıl engel olabilirim?

Merhaba arkadaşlar,

4 yıllık sevgilim beni çok sevdiğini söylerken aldattı..Kendimi çok yıprattım ağladım ve bu acıları neden ben çekiyorum diyerek sevgilisi olan erkeklere ilgi göstermeye başladım. Önce dost gibi yaklaşıp kıskançlıktan yakınan arkadaşıma 'e senin kadar yakışıklıyı ben de kıskanırım ama hiç sıkmam' diyerek cinsellik yaşamayan sevgilisini şikayet edene seni sevip güvenseydi bunu yapardı aşkı kuvvetlendirir diye fikirler verip hem kendime yaklaştırıyorum hem kızlardan uzaklaştırıyorum. Biliyorum bunu yapmam hata ama engel olamıyorum ne yacağacağım?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadıklarından dolayı bu haldesin, seni anlıyorum.

Aşağıdaki 'kaşarlaşmaya doğru gidiyorsun- şeytansın' gibi yorumlara bakma sen.

onlar empatiden uzak insanlar anlaşılan..

belkide yaşadıklarından dolayı etrafındakilerinin mutluluğunu kıskanıyorsundur.

en iyisi bi psikolaga görünmen olacak..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Psikiyatra git...

0|1
    0|0
  • sevgilisi olan erkeklere yönelerek intikam almayı başardın mı pekiii kendi nefsin için başkalrnın canını yakıyorsun farkındamsn bunu anca sen dur diyeblrsn aklın ve mantığınla hareket ederse doğru yolu bulursun..

0|0
    0|0
  • sen tam bir şeytansın benden uzak ALLAH'a yakın ol

amin

0|1
    0|2
    • kimbilir belki sizi de bulurum!:D

• :) şaka bir yana yaptıklarının hata olduğunun farkına varmış olman güzel ama aldatan erkeğe en büyük ceza onu sensiz bırakmaktır giyin süslen çık dışarı elini sallasan ellisi mutlaka seninle ilgilenen birisi olacaktır ama bu tür şeytanca planlar hem sana hemde karşındaki insanlara zarar verir. Birisine kötülük yapmayı planlarken birde bakmışsın ki sende insanlıktan çıkıvermişsin :) çok ince çizgi bir durum

• Bazen hayatında olanlar sana böylesine yapılması iğrenç şeyleri yaptırabilir... Ama bence vazgeç derim çünkü irade meselesi bireyin beyni ile alakalı ve sen istersen engel olabilirsin bu duruma.Şimdi sen,seni aldatan ile aynı seviyede bulunuyorsun. Sence bu güzel mi ? Bu cümlemden sonra değişeceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • sevmiyormus demek ki, intikam icin kendi degerini dusurme. sana aynisini yapan 2. kadin olmak istiyorsan kendi secimin tabi ki

0|0
    0|1
  • kızım k.bakma ama kaşarlaşmaya dogru gıdıysn..:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• erkeklerden intikam aldın diyelim hadi.YA O KIZLAR? başkalarını üzmek ciğerini dağlamak ağlatmak hangi vicdanın eseri olabilirki? yok kızım yok kendine nasıl engel olcaksın bilemem ama ol bir an önce.emin ol Allahın adaleti seni bulur ve o üzdüğün her kimse için sen 10 kat daha çok üzülürsün.bence bi psikoloğa falan gitmelisin.sen biri senin canını acıttığında başkalarından mı alırsın bunun intikamını? sence bu ne kadar doğru? bunları düşünemeyecek olgunlukta değilmisin? empati yapıyorum yapıyorum inan anlayamıyorum çünkü eve kapanırım ama yinede başkalarının mutluluğunu gölgelemezdim.vicdan meselesi.bu hayatta hepimiz aldatıldık ben daha önce 2 kez aldatıldım ama ben senin gibi yapmadım.her erkek aynı değildir ya dedim.yoluma devam ettim.belki 1000 yanlış kişi çıkar karşımıza ama sonunda 1 doğru çıkar 1000 kişinin açtığı bütün yaralara tek 1 kişi merhem olur.sense başkalarınada yara açıyosun.eğer gönlün yetiyosa annenle babanında arasını boz.sonuçta onlarda çift.sonuçta sen aldatıldın kimse mutlu olmamalı.evliler falan diye bahane üretme.belki araları bozulan kişilerde evlenecekti.kusura bakma ama tüm samimi duygularımla yazıyorum.beni babam dövdü diye bende bütün erkekleri döveyimmi? bu çok kötü bi durum bence.ve hatta bu hastalık.atıyorum annen babam seni terketti yetim büyüdün diye başka çocukları kaçırıp ailelerinden mahrum bile edecek potansiyele sahipsin o zaman sen.benimde sevgilim var ve iyi ki seni tanımıyoruz.sen burdaki herkese biraz empati yapın benide anlamaya çalışın diyemezsin bile.önce sen o terkedilen kızların yerine koy kendini.bozduğun ilişkilerdeki o ağlayan kızların yerine koy kendini.normalde böyle ağır konuşmam ama kusura bakma bu konularda hassasım.

0|0
    1|0
  • için öfkeyle dolu olabilir ama bu sana bişey kazandırmaz bunu sende farketmişsin ki vazgeçmek istiyorsun kendini düşün derim bu kadar rahatsız ve haksız olduğun bi konu da daha çok bunalım yaşayacaksın gerekirse bi doktordan yardım al erkeklere yanaşacağına kız arkadaşlarına yanaş onları dinle belki bu durumda tek senin olmadığını görünce farklı düşünürsün

0|0
    0|0
  • Acın buyuk olmuş.

Bılmem kı sonrada o kızların ahı tutmasın şkerim seni..

Vazgeç bunu yapmaktan adın çıkacak hemide.

1|0
    0|0
  • ayyyy ne kadar ilginç arkadaşım yazık günahtır neden böyle yapıyosun onların ne suçu var senin o adam odunsa başkalarından bunu neden çıkartıyosun sen o odundan intikam mı aldığını zannediiiosun böyle yaparak almıyosun ki kendine yapıyosun

1|0
    1|0
  • Senin canın yandı diye başkalarının canını yakmaya ne hakkın var senin ? Senin gibiler yüzünden bu kadar insan aşka inanmıyor, kimseye güvenmiyor. Oturup sana üzülcek deqiliz, iyi olmuş sana. İnanamıyorum ya tek kelimeyle iğrenç !

1|1
    1|2
    • helal olsun sana..

• bencede helal olsun sana..

• teşekkür ederim, sende bu düşüncede olduğun için sanada helal olsun..

• senin gibi kızlar yuzunden bizim gibi kızlar bu haldeyiz zaten. sen ağırlıgını koymayı bıleceksın bende aldatıldım ama senın yaptıgını hıcbı zaman yapmadım. bu kadar ıntıkam almak ıstıyorsan sevgılısı olmayan erkekleri baştan cıkaracaksın! kusura bakma ama müstahak dıyorum sana gercekten cok iğrenc bir durumdasın bi an once kendını düzelt . senın gıbı davranan kızlarla erkekler sadece eğlenirler ,birçok aşkı yıkmış olursun.

1|0
    0|0
  • cani senin psikolojin bozulmuş.kendine gel.ayni şeyi yaparsan inan o seni tamamen gözden çikarir ve senin hakkinda kötü şeyler soyler çevresine.sen her zaman sağdikliğini koru.o hatasini zamanla anlicak sana köpek olucak görüceksin.ben şahit oldum arkadaşim 6 senelik bir ilişkisi vardi çocuk bunu 3 defa aldatti ayrildilar aradan 8 ay geçti çocuk şimdi peşini birakmiyor.her kime baksam senin yüzünü görüyorum diyor.sen sakin onun gibi olma...

0|0
    0|0
  • Kimseye bir şey yaptığın yok kendine ediyorsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...