Merhaba ilginç geliyor ama merak ediyorum sormak istedim :)

Arkadaşlar cinsiyet değiştirme operasyonu ne kadar ve erkekten kadın olan ve kadından erkek olanlar sorun yaşıyormu ? Erkeklerde sakalı nasıl hallediyorlar çıkmıyor mu ?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• kadından erkeğe

hormonla sakal çıkıyor sıfır sorun hiç anlamıyorsun

fiyatı değişiyor göğüs aldırma kadın üreme organlarını aldırma ve penis yaptırma

sorun yaşamıyorlar içlerinde böyle nasıl sen erkek gibi hissediyorsan o da öyle

0|1
    0|0
    • Hayır erkekten kadın olduğunda sakal nasıl ayarlanıyor ?

• kadından erkeğe

hormonla klitoris büyüyor ve çocuk penisi kadar oluyor sonra onun üzerine koldan alınan etle bir boyut veriliyor ve penis şekli ortaya çıkıyor ne kadar zevk alıyorlar almıyorlar mı bilemem ama boşalma yok

• Erkekten kadina

penis kesiliyor direk kadin cinsel organina donusuyor zevk aliyorlarmi emin degilim

Kızlar Ne Diyor 2

• hormon falan verildiği için kıl çok sorun olmuyor diye düşünüyorum..erkekten kadına dönenler, kadından erkeğe dönenlere göre pek çok açıdan daha fazla sorun yaşıyor.. bir kere erkekten kadına ameliyat daha zahmetli, dönseler bile dönme oldukları belli oluyor, ayrıca toplum da daha kötü bakıyor.. kadından erkeğe dönenler anlaşılmıyor zaten, en fazla çocuk babyface deyip geçiyoruz..

0|0
    0|0
  • babyface deyip geçiyoruz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...