Bakir olmayan bir erkek bakire bir kızı istemeye hakkı var mıdır?

Şahsen bence yoktur bakir değilsen eğer bakire bir kızla ilişkiye girmeye hakkın yok. Aynı şekilde kadınlarda.

• Hakkı var
    25% (2)33% (9)31% (11)Oy Ver
  • Hakkı yok
    75% (6)67% (18)69% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• profildeki dövmeli hatunun erkek versiyonu var mı dövmelere karşı acayip bir zaafım var.

Soruna gelecek olursak öyle bir hakkı yok ama günümüz türkiyesinde öyle bir hakka sahipmiş gibi hissediliyor. Mesela ben bakirim evleneceğim kızında bakir olmasını istiyorum bakirlik utanılacak veya ayiplancak bir durum değil sadece nefsne hakim olabilen insanların bunu başarabilme durumu bence ama gel gör ki günümüzdeki insanların kafasına öyle bir yerleştirmişler ki bakirlik ayip gözüyle bakılıyor kadın dediğin namusun koruyacak dünyada bir tek namusu için yaşıyacak bence bu sadece bakirlikle alakası yok nefsne hakim olmasını bilecek ama günümüzde çok az böylesi insanlar dediklerimin aynisi erkekler içinde geçerli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Soruyu cevaplamadan önce "DizzyTiffany"'nin profil resmine bakanlar ?

2|3
    0|0
  • hakkı yoktur. bunu neden düşündüğü de önemli. bence toplum tabularını toplum algılarını yıkmalıyız. seks hayatımızın bir parçası ve ihtiyacımız. ihtiyacımızı özgür bir şekilde karşılamalıyız :)

0|0
    0|0
  • hakkı yok ama istiyor ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • Hakkı yok öyle birşeye.

0|0
    0|0
  • Bence hakkı yok.

0|0
    0|0
  • bakirelik bence saçma birşeyir cevaplamakta saçma geldi o nedenle cevap yazmıyorum :)

0|0
    0|0
  • yok tabiki bencilliğin daniskasıdır o

0|0
    0|0
  • sordun soruyu soktum boruyu bu nebiçim soru lan off sen düşünme bunları :D

0|0
    0|0
  • bencede yoktur. ama her halti yiyip zar saglamsa hak eder bence

0|0
    0|0
  • bekaret bozmak marifetse sana gelen kızı bakire bekleme...

0|0
    0|0
  • hakkı yok da profildeki gibiyse sorun yok benım ıcın bakıre olmasın . yeter kı benımle bırlıkte bıtırsın her seyı ben de bıtıreyım.

0|0
    0|0
  • Hakkı yok

0|0
    0|0
  • İstemeye hakkı vardır. Ulaşmaya hakkı olup olmadığını da kız belirler. Önemli olan dürüst olmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vardır

0|2
    2|1
  • Bilemeyiz

0|1
    0|0
  • alan memnun satan memnun banane?

bize ne?

size ne? her sorun çözüldü bu kaldı bi