Varlığından büyük rahatsızlık duyduğunuz insanlar var mı ?

Benim sadece bir tane var. Hem de ilginçtir ki bu kişi kız. Hiç affedemeyeceğim şeyler oldu aramızda. Hayatımda tanıdığım en karaktersiz insandı. Hayatımın içine etti ve gitti. Lezbiyen değilim la hemen fesatlanmayın :D :D Bizim olaylar çok başka. İçi beni dışı sizi yakar.

Eee ne alaka demeyin be bişi paylaşıyoruz şurda okumayacaksın geri tuşuna basmak çok yakınınızda :)))

Sanırım bu hatun bizim sınıftan gitmiş aynı sınıftayız haberim yok yalnız orası da ayrı bir garip gerçi gitmemiş de olabilir saftirik bir sürü dersten kaldığı için görmüyor da olabilirim sdfkjdhsf

Milletin canını erkekler yakıyorken benim canımı neden bir kız yakıyo be ? Niye bu hayatta en çok onun yüzünden bu kadar üzüldüm ? Bunu hesabını kim verecek sdkjfhsdf

Neyse bugün psikolojim bozuk he diyip geçebiliriz bana.

Önce ben diyim. Hee canım hee. Olur böyle.

1|0
18|18

En İyi Kız Görüşü

• Çok eskiden vardı. Ortaokul zamanları. Bir kız arkadaş, adı bile halen aklımda. Arada görüyorum.

...

Hayatımda bu kadar kaba ve kıskanç bir kız görmemiştim. Sınıfa ilk geldiğim zamanlar samimiydi, iyiydi bana karşı. Yakın arkadaşı vardı, sessiz, saf bir kız. Hatta şimdi düşünüyorum onun gibi biriyle neden arkadaş oldular diye. Kız benimle iyi anlaşmaya başlayınca kıskançlık krizlerine girip aramızı bozmaya başlamıştı. Öyle böyle değil. Onun yüzünden boş yere öğretmen karşısına çıktım hep. Rahatsız tavırlarından ötürü 7. sınıfta başka sınıfa koymuştu yönetim onu, diğer arkadaşımda yapayalnız kalınca benimle tekrardan konuşmaya başladı. Tavrımı koymuştum ama..

...

Aman en iyisi bana da he deyip geçin!

0|0
    0|0
    • Bu kişi de benim hayatımda gördüğüm en kıskanç ve en bencil insandı. En kötüsü de onun hayatını mahvetme fırsatı elimdeyken bana yakışmaz diye geri tepişim oldu. Çünkü onun yaptıklarını bir sene geçmesine rağmen taşıyacağımdan habersizdim. Şu anki aklım olsa ben de onu yakardım sanırım. Gerçi o zaman da her yeni hareketinde bu sefer ben de onu yakıcam diyordum da yapamadım ya acıma duyusu cok fazla bende :D

• Eh, bazen acıma duygumuz yüzünden kaybediyoruz. :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Geri tuşu vardıda bunca zamndır benim haberim mi yoktu ? :)

Evet varlığından aşırı rahatsızlık duydugum insanlar var onlara buradan bir güzel saydırmak hatta uzun uzun yazabilirdim ama bu bana yakışmazdı.

Neyse uzatmak istemiyorum öyle insanlar uzun uzun yazılmayı bile haketmiyolar.

Kısacası Allah belasını versin onların.

:D

0|0
    0|0
  • Hayır yok... İnsanlar son derece basittirler.. varlıklarıyla beni rahatsız edecek biriyle karşılaşmadım henüz...

0|0
    0|0
    • O çok basit birisiydi. En çok da o kadar basit birinin beni bu hale getirmesi can sıkıyor zaten :))

• Yanılıyorsun... Ya o basit biriydise, seni bu hale getirdiğine göre sen daha basitmişdi! Yok sen basit biri değilsen, o hiç de basit değilmiş, senin gibi üstün birimi dediğin hale getirdiğine göre :-))

• Şıklar nerde panpa ? ajhsjhjhjh

0|0
    0|0
  • ahlak ve edep çerçevesinde ise benim bir kaç tane var ama işte es keza gelmişik bir kez dünyaya çekiyoruz işte ne olsun

0|0
    0|0
  • Halam kocası halamın oğulları dayım karısı anaannem şimdilik aklıma bunlar geliyor

0|0
    0|0
  • o kızı bana bir yollasana sen...

yok kendim için değil bir arkadaşa gösterip çıkıcam :)))

0|0
    0|0
  • var. kirletti beni.. allah gani gani belasını versin inşeallah <3

0|0
    0|0
  • Düşünüyorumda yok :D

0|0
    0|0
  • Benden uzak arşa yakın..

0|0
    0|0
  • yaa sana vaktiyle 4. karım ol demiştim diğer ninjalarla gül gibi geçinir giderdin :D

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • senin sorularını okurken şehadet şerbetinden içiyorum ne olur ne olmaz okuyup ta sağ kalamamak var -.- dsadasdad

0|0
    0|0
  • yoo benim de canımı bir kız yakıyo yalnız değilsin :/

0|0
    0|0
  • He güzelim he :/ashfdgü

0|0
    0|0
  • evet kendi varlığımdan rahatsızlık duyuyorum

0|0
    0|0
  • evet bütün insanları öldürmeh istiyom O_O

0|0
    0|0
  • insanlarıı oo kadarr sallarr durumaa gelmeedimm daha..

0|0
    0|0
    • İnsanları sallayacak olsaydım inan ki çok kişi var can sıkan. Bu olay başka. Pof neyse :( Şöyle laflar sokmayın arkadaş ya :D Valla sindiremiyom

• Ben sessiz kaldım pişmanım. Ama bana yakışmazdı ya. Çünkü kızın tüm sırlarını biliyordum. Eski oda arkadaşımdı da kendisi :D

• üniv muhabbetimii buu dtayıı okumadımm dayakkk cennetten cıkmaa ablasıııı buu bana yakısmazdıı muhabbetleriniii geçiceksinn canıı cekenee serbetinii verceksinn vermessenn birazz öncekii gibii mızmızlanıpp durursunn pişmanım felan dyee ..

• hee.

cımbızla ayıkladım hepsini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• 4 kişi var... karşıma çıktıklarında dırek ustlerıne atlayıp boğabilitem yuksek ınsancıklar hepsi..

0|0
    0|0
  • Kızlar çok tripli varliklar. Hiç biriyle arkadaş olamıyorum. O yüzden hep az biraz mesafe bırakırım aramda çok yakın olunca sıkıntı. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • varlığından rahattsız olduğum insanları hayatımda tutmam.

0|0
    0|0
  • var var olmazmi 1 kiz var hayatimin icine etti mutlulugumu bozdu yolda görsem sacini basini yollarim :D hicbirsey umrumda degil ama o kizi nezaman görsem sinirlerim tepeme cikio allaha havale ettim zaten ettiginide buldu ama hala mutsuzluguma sebeb oluyp

0|0
    0|0
  • bırak gitsin minnak şirekim ..

kalan sağlar senindir , olmayanlar ölü.

benimde canımı çok yakmıştı namıssızın biri .

ölmedim yaşıyorum hurraaaa !

asdmşdmdnd

0|0
    1|0
    • Profiline bayıldım sdfjhsdfkhs

Tüm çevreyi bana bıraktı zaten :D Bütün arkadaşlarımız ortaktı.

Herkes benim tarafımda olduğu için bir o gitti.

Ben de yaşıyorum da hala izleri var hayatımda ve gitmek bilmiyor diken üstündeyim.

Neyse hayırlısı

• <3

e bak herkes senin yanındaymış birde herkesin gittiği düşün ..

üzülme demicem canın çıkmadığı sürece mecbur üzüleceksin

lan ben 10 kilo vermiştim derdimden ..

iyi ol ağzın yediğim .. sana renkli kavanozlarda çikilotalar veririm

kelebekler getirirm ..

mesajlarım açık ne zaman istersen başımı şişirebilirsin ..

• Teşekkürler aynı şekilde benimki de açıkkk <3

• 2 kişi var

0|0
    0|0
  • Evet mesela beni kıskanıp yüzüme bir b*k söyleyemeyip arkamdan atıp tutan insanları önce ağzını burnunu kırıp sonra uçurumdan atmak geliyo içimden

0|0
    0|0
  • Çok var emin ol çok var. Öldürmek istiyorum hatta. Ama malesef her gün lanet suratlarını görmek zorunda kalıyoruz.

0|0
    0|0
  • Oldukça fazlaaa.

0|0
    0|0
  • öyle kişileri hayatımdan çıkarıyorum

0|0
    0|0
  • olmaz mı o aklıma gelince çıldırıyorum ya psikopata bağlıyor beni :D

hep içimdeki ses diyo ağzına şaplat iki tane falan asdfdadg

0|0
    0|0
  • Var bikaç kişi ölseler umrumda olmaz

Kütürt

0|1
    0|0
  • ülkenin yarısı ve geçen hafta ayrıldığım ex boyfriend .

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • 2 kişi var.

0|0
    0|0
  • panpamın panpasını pıçaklayabilirim

0|0
    0|0
  • ne zaman geberip gidecekler diye sabırsızlıkla bekliyorum