Ortalama bir sevişme ve seks süresinde oral yaptırmak

erken boşalma sorunu yaşayanlar kendilerine oral yaptırmazmış doğru mu ve erken boşalma sorunu ya da çoook geç boşalma sorunu yaşamayan için normal seks süresi ne kadardır içinde ön svişmeyle birlikte. . . .

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bizde 40 45 dk sürüyor benim normalim bu bence olması gerekende böyle değilmi

1|0
    0|0
    • bizde de öyle sürüyo acaba normal bir süre mi diye merak etim

• haklısınız çk teşekkür ederim ;)

• ricaederim görşürüz

Erkekler Ne Diyor 13

• ya normalde erkek içine girdikten sonra tutmayacaksa boşalmak için yapıyosa 2dk falan sürer heralde. Uzun tutmak için yapıyosa zaten anlarsın her 2-3 dkda bir yavaşlar spermin geldiğini anlar ona göre önlemini alır. Bana sorarsan 7-8 tane sevdiğim pozisyon var. Her pozisyonda 4-5 dk yapsan erkek git gel yapsa ön sevişme falan bir buçuk saat sevişme süresi olur.Bu sadece erkeğin birinci boşalması için olan bana göre ideal bir süre AL sana formül :) Eğer erkeğin şehveti fazlaysa yani boşaldıktan sonra canı isteyen azda olsa istisna olan bir kısım erkekler var. Onlarla erkeğin gücü tükene kadar yapabilirsin. Tabi bu erkek için acayip zararlı olur 2 güne erir adam :) Ön sevişmeye oralda dahil yapılabilir. Birşey olmaz. Sadece erkeğin biraz kendini tutması gerek.

0|0
    0|0
  • önsevişme ile birlikte 30 dk falan bunun 20 dk öpüşme yiyişme eeşm v.s geri kalan 10 dk içerde gidip gelirken geçiyor

0|0
    0|0
  • her şey dahil ortalama 45 dakikayla bir saat arası devam eder ilişki bunun yarım saati karşılıklı oraldır.

0|0
    0|0
  • Eğer allta olmazsam ortalama 25 dk sürüyo

0|0
    0|0
  • O benim istek dereceme göre değişir bazen dakikalar sürer bazen saniyeler

0|0
    0|0
  • olabilir, oral yaptırınca daha çabuk boşalıcağını düşünür ama bu zevkten mahrum kalmamak gerek. bence sevişmeyle birlikte ortalama ilişki süresi 20-25 dk. tabii ilişki sayısı arttıkça bu da uzuyor.

0|0
    0|0
  • 45-50 dk ideal bence :)

0|0
    0|0
  • oncin p*rn film cekenler önce oral sonra birlesme yasiyooooooooo himm

0|0
    0|0
  • ben yatakta 2 3 saat geçiririm

0|0
    0|0
  • 20 dk falan suruyo toplam. Sevisme oral ve iliski

0|0
    0|0
  • benim bosalmama sorunum var yaklasık 20-25 on sevısme oral total de 1 saate yakın surer

0|0
    0|0
  • vallaha onu bunu bilmem.d.d.d 10 dakika rahat oral yaptırır ve yaparım .. acayipte hoşuma gider.. :D :D

0|0
    0|0
    • Ayrıca ortalama seks süresi bende 1 saat

• duruma göre değişiyor ortam müsaitse 1 saate kadar yolu var

0|0
    0|0
    • hmm teşekkür

• hayır yok ;)

• olabilirde yani en nihayıtinde hepimiz insanız

Kızlar Ne Diyor 1

• tek boşalma varsa 30 dakika ama erkek birden fazla kez sertleşebiliyorsa 1-1.30 saati bulur

0|0
    0|0
Yükleniyor...