Nişanlınız size bakire misin diye sorsa nasıl bir tepki verirdiniz?

Nişanlınız düğüne 10 gün kala bakire misin diye sorsa nasıl tepki verirdiniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmeden önce neden yapmayp beklemşz ki :D

0|3
    0|0
    • teşekkür :))

• sen evlenmeden önce cinselliği onunla yaşadın öyle mi anladım. ve evlenmeden önce seks yapmış olmak gerektiğine inanıyorsun.

• evet ten uyumu gereklı evlılıkte.

Kızlar Ne Diyor 3

• aklından şüphe duyarım. madem güvenmiyor öyle bir korkusu var neden düğüne 10 gün kalayı beklemiş daha önceden sormadı diye kızarım. bakire değilsem ne olucak 10 gün kala nişanı atıp beni rezil mi edicek? öyle anlayışsız biriyle ben evlenmem zaten

1|0
    0|0
    • tanıştığınız zamanlar sorması seni rahatsız eder mi ?

• yeni tanıştığımız zamanlar sorması da rahatsız eder. ilişkimiz ciddileştiğinde evliliği düşünmeye başladığımızda sorması rahatsız etmez. tabi güzel yolla sorarsa rahatsız olmam kaba şekilde sormamalı

• beni sevmediğini düşünürüm ve bu konunun daha önce açılması gerekir bence

0|0
    0|0
  • normal bir soru tepki vermem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her erkek evlendiği kişinin ilk eşi olmak ister ama günümüzde bu böyle yürümüyor ne yazık ki. Sonuçta bu bizim toplumun önemli bir unsurudur. Sonuçta cennet annelerin ayakları altındadır denir. İnsan ister istemez düşünür. Benim eşime benden başkasının eli değmesin sonuçta o bir anne diye...

0|0
    0|0
  • 10 gün kala . ilginç peki 3 gün öncemi tanıştınız:)

0|0
    0|0
  • daha önce aklın nerdeydi dese veya değilim dese ne yapaksın :)

0|0
    0|0
  • Düğüne 10 gün kalaya kadar bakire olmadığını söylemediyse, ya gerçekten bakiredir; ya da bakire değilse de tedbirini almıştır. Sorman gereksiz olur. Sorsan da kızların çoğu böyle konularda % 90 yalan söylerler. Hele ki, düğüne 10 gün kala.

İlla emin olmak istiyorsan, doktor muayenesine götür. "Zarına baktıracam" demeyeceksin elbette. İkimiz de cinsel muayene ve testten geçelim de ve sen de ürolojik muayene ve test ol.

Yinede sen bilirsin, için nasıl rahat edecekse öyle yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...