Doğum Kontrol Hapı İçtim

Olay 5 dakika önce oldu, arkadaş sırf şaka yapmak için gidip doğum kontrol hapı almış bana verdi vitamin diye ben de bakmadan attım ağzıma zararı olur mu acaba?

Güncellemeler:
Yardımcı olan herese teşekkür ederim şuanlık hiç bişey hissetmiyorum belkide hap hissettirmiyodur bilmiyom ama olsun en azından bunu garantiye aldık :D ben de yarın ona ertesi gün hapı içirttircem :D

0|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

• östrojen hormonu. ciddi bir sağlık problemi yaratmaz, mide bulantısı yapabilir. kusarsan kurtulmuş olursun zaten :))

0|1
    0|0
    • Teşekkür edeirm birazdan bir uyku hapı çakar sabaha kadar yatarım

Kızlar Ne Diyor 15

• Yandın. Erkeklerde testosteron hormonu aktivitesini çürütüyor.

1|3
    1|0
  • hahahah dogum kontrol hapiysa bir sey olmaz heralde. bir tanedn bir sey olmaz yani sanirsam, :) ertesi gun hapi diye bir sey o olsa belki yan etki yapardi.

0|0
    0|0
  • birşey olmaz :)

0|1
    0|0
  • Hayır olmaz. Bende küçükken birkaç kere tadı güzel diye içmiştim o hapları hiç bişey de olmadı.

0|0
    0|0
  • Hamile kalamıcaksın!

0|0
    0|0
  • hahaha geçmiş olsun korkma bişey olmaz :)))

0|0
    0|0
  • biraz miden bulanabilir

0|0
    0|0
  • kısa süreli östorojen aldı vücdudun o kadar :D kadınsal düşünebilirsin bu gün

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapında aşırı derecede hormon var. onu içtikten sonra bir kadının normale dönmesi çok çok zaman alır. şaka yapayım derken kaka olmasın diye söyledim. doğum kontrol hapında da az miktar östrojen progestoron var. belki memelerin büyür :D biraz miden bulanabilir bir taneden bir şey olacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • Yalniz erkeklik hormonuna zararlı bunu unutma

0|1
    0|0
  • Şaka gibi

0|1
    0|0
  • bizim bir arkadaş vardı bir süre performans sorunları yaşamış.3 4 ay sonra geçti

0|1
    0|0
  • komik bir şaka olmuş :) bence hiçbi şeycik olmaz

0|1
    0|0
  • Ahaha gece gece ne guldurdun la :D

0|1
    0|0
  • ulan ya adsf şaka gibi..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ömür boyu hamile kalamayacaksın artık.. Başka bir sorun olmaz..

2|2
    0|0
  • hamile kalmazsın

2|2
    0|0
  • zararı olmaz ama sen yinede o arkadaştan uzak dur hapı boş yere verdiğini düşünmüyorum dikkat et kendine :D

1|3
    0|0
    • ben de ona ertesi gün hapı içirtirim o benden korksun :D

• Ulan :D :D Hacı yanlış şeyler yapmıyosunuz dimi :D

1|2
    0|0
    • yo ya bunla dertleştik bu giderken verdi hapı evden gittikten sonra mesajla o doğum kontrol hapıydı yazmış

• Ya ters etki yapar da hamile kalırsan :) ?

1|1
    0|0
  • Ulan ya asdfghjklll :D:D

0|1
    0|0
  • Göğüs hacmin biraz büyür o kadar:D

0|2
    0|0
  • Dogum kontrol hapini icenin kadina dönüstügünü duymustum. Erkeklere ilgi duymaya basliyormus icen. Sineptozik artikellere baglanarak erkekte az sayida bulunan östrojeni artirdigi iddia ediliyor. Dikkatli ol dostum.

0|0
    0|0
  • ben başkta doğum kontrole karşıyım yani doğm kontrol hapına karşıyım daha basit şeylerle yeetineceksin. ya kadını mahvediyormuş. Bir kız arakdşım vardı gerçi ben onunla hiç bir zaman yatmaıdm ama bir gün içmiş kusmalar tuvalete sık gimeler ne zıkımsa. dedim ki eğer benimle yat tek kullanacağımız var o da kordom...acıdım ya bunu bırak bir sürü etkisi varmı.ç

0|0
    0|0
  • cocuğun olmaz :)

assigf

0|0
    0|0
  • şimdiden çocuguna isim bul

0|0
    0|0
  • Erkek olduğun için kızlara göre ters tepki verir ve hamile kalabilirsin :)

0|0
    0|0
  • birşey olmaz herhalde

0|0
    0|0
  • Hamile kalmazsın.

1|0
    0|0
  • vücudu kadınlaştırıp göğüsleri falan çıkartıyor ama 1 tanesiyle birşey olmaz herhalde :D

0|0
    0|0
  • bundan sonra içtiğine dikkat et

0|0
    0|0
  • Hiç bir sıkıntı olucağını sanmıyorum afiyet bal şeker olsun :)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun yakında bir çocuk doğuracaksın. Sezeryanla alırlar korkma

0|0
    0|0
  • Gonul rahatligi ile verebilirsin :))) Hamile kalmazsin nede olsa :))))

1|1
    1|2
Yükleniyor...