Bakirelik baskısı olmasaydı, cinselliği nasıl yaşardınız?

bakirelik baskısı olmasaydı cinselliği nasıl yaşardınız ?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• bakirelik baskısıyla ilgili değil bence ben yine de kendimi evleneceğim erkeğe saklardım çünkü eşimle yolda yürürken beni s.ken erkeklerle karşılaşmak hiçkimsenin hoşuna gitmezdi bence

ahlaklı olmakta fayda var o yataktan o yatağa gezemeyiz , kiminle yuva kuracağımızın da garantisi yok

bilemiyorum.

2|8
    1|1
    • yuva kurmuş olsaydın. ve hoşlandığın bir erkek çıksaydı karşına ?

• 3 yıldır bir sevgilim var ve Allah ayırmazsa evleneceğimiz kesin para biriktiriyoruz beraber bunun için hatta ama gel görelim ki yine de ileri gitmiyoruz , gerek yok ki eğer şimdi her şeyi yaşayacaksak evliliğin ne anlamı var ben ilk gece o gelinliği aşağı çektikçe utanıp yukarı çekemeyeceksem ne tadı heyecanı kalır ki :)))

• senin gibisi dostlar başına

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok etkilemezdi beni. Duygusal düşünüyorum. dinin etkisi de var fakat bunların etkisi olmasaydı da yine aynı olurdum. Çünkü cinselliği ben manevi birsey olarak goruyorum ( bundan kastım hayvani hislerden çok duygusallikla yapılan birsey gibi düşünmem) ve insan bu maneviyatini kirletmemeli

0|1
    0|0
  • bakirelik baskısı diye bişey yokki artık o eskidendi.Şimdi herkes diktiriyor

0|0
    0|0
    • sen rahat yaşayabiliyor musun cinselliği ?

• evt aynen bu hafta.

• onun için yoktun sanırım :) ailenden uzakta mısın ?

• Baski umrumda degil gunahindan korkuyorum

3|2
    0|1
    • dinen günah olması mı seni uzaklaştıran? başkasının ne dediği önemli değil mi?

• kim ?

• nasılsın ?

• bakirelik baskısı degil benimkisi gerek duymuyorum her arının benden bal almasına

1|2
    1|1
    • kendini birine özel mi hissetmek mi istiyorsun ? evli olsan sadece seks amaçlı birlikteliğe sıcak bakarmıydın ?

• hem ozel hissetmek hem o insanı bidaha goremiyceksem ne geregi var ya esimden daha marifetli cıkarsa o adam .bakmam pek fazla sevmiyorum cinselligi sevmisek guzel ancak oda sevdigimle seevmiyosam kılıma dokunamaz

• 21 yaşındayım bakıreyım bundan nefret ediyorum doyasıya yaşamak istiyorum

2|5
    0|5
    • 3 kişiden bir tek sen dürüstsün :)

• diğer anal oral veya herneyse bunları kiminle yaşıyorsun ? seks amaçlı biri mi ? yoksa sevdiğin özel biri mi?

• merhaba neler yapıyorsun ?

Erkekler Ne Diyor 1

• heerşeye rağmen yine fetişist düşmanı olacaklardı eminim :S

1|0
    0|0
Yükleniyor...