Kızlık zarı dikimi özel hastanelerde de yapılıyor mu?

Kızlık zarı dikimi özel hastanelerde yapılıyor mu?

0|0
7|30

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Gel bana ben de Singer dikiş makinesi var. Ben dikerim onu tık tık! İstersen fermuar da dikerim. Hem senin için de zor olmaz. Biriyle ilişkiye gireceğin zaman onu açarsın fırt diye. İlişki bitince çekersin fermuarını. Habire dik dik nereye kadar...?

Ya biraz delikanlı olun kardeşim! Neyse ne...TAK TAK SÖYLE!

0|0
    0|0
  • Terzi ahmet özel olarak dikiyor

0|0
    0|0
  • dikkat ettim bu konuda bayanlar çok bilgili yorumları okudum

cevap verenlerinde sorandan bir farkı yok

yanlış olduğunu düşündüğün bir şeyi neden yapıyorsun yaptıysan sonuçlarına katlan

sana göre haklı isen karşındakine bunu diktirerek değilde eşitlik olarak yansıtabilirsin

eminim karşındakide birileri ile beraber olmuştur

zaten diktirip karşındakini kandırsan bile içinde o yalanı ömür boyu taşımak zorunda kalırsın

işin zor bol şans

1|0
    0|0
  • kızlıgını verdın

neden tekrar dıktırmek ıstıyorsun ?

evlendıgıne ben bakıreyım derken yuzun hıc kızarmayacakmı ?

bırak senı oldugu gıbı kabuılenen bırıyle evlen

baskasıyla gırecegın evlılık ılıskısını baslamadan berbat etmıs olursun

demedı deme

0|0
    0|0
  • Bu kızlık zarı dikimini insanlar yanlış algılıyor bence. Öyle eskisi gibi falan olduğu yok yalannnn. Koca bir yalan. Diyelim ki diktirdin. Muhtemelen gerdek gecesi öncesi eski durumunu gizlemek istiyosun. Damat dedi ki, bu gece yapmayalım bu işi. Yani erteleyelim dedi. 1 gün 2 gün en uzun 1 hafta ertelediniz. O zaman %99 ortaya çıkar işte.

0|0
    0|0
  • tayyibin devlet hastaneleri yapar mi sence ?

1|0
    0|0
  • Kızlık zarı dikimi için ya özel hastaneye ya da bir jinekolog özel muayeneye gidebilirsin. Fiyatlar yaşadığın yere göre değişebilir. Kızlık zarı dikimi için geçici ve kalıcı yöntem var fiyatlar seçeceğin tedaviye göre farklılık gösterir link burada flep ve geçici için bilgiler vermiş. Emin olabilmek için ve net bir fiyat için birkaç doktorla görüşebilirsin.

0|0
    0|0
  • devlet hastaneleri, böyle şeylere bakmaz, özel hastaneler yapar, pahalıya yapar! Ama bence etik değil! Herkesi kandırabilirsin ama kendini asla!

0|0
    0|0
  • Elbette özel olacak , bunu bir kamu hizmeti olarak devlet hastanesinde alabilmen için önce iskandinav ülkeleri seviyesine gelmemizi beklemen gerek

0|0
    0|0
  • eğer töre cinayeti tarzı durumlar yoksa arkasında dur yaptığının. arkasında dur ki senin kızın diktirmek zorunda kalmasın.

1|1
    0|0
  • Bizim burada bi' terzi var, oda dikiyor..

Eğer ilgilenirsen ?

0|0
    0|0
  • Zaten özelde yapılmazsa devlette hiç yapılmaz. Yapılır.

0|0
    0|0
  • Hanimefendi her kadin dogum uzmani yapabilir basit ama cogu yapmaz oze hastanelere sorarak gidiniz fakat uc gun icerisinde iliskiye girmeniz gerekir bilgnize

0|0
    0|0
  • dikilir de senin kafanda bozuk malını sağlam gibi göstermek vijdanını nasıl yapar .bunu düşünmeden hemen oturuyorsunuz penise şimdi diktirmek nasıl falan soruyorsun

0|0
    0|0
  • bizim Terzi Mahmut dikiyor

0|0
    0|0
  • ömrü çok kısa yani yaptiricaksanda buna göre yaptir

0|0
    0|0
  • Seninle evlenecek erkeğin yazık ya üzüldüm :)

0|0
    0|0
  • diktirme yapıştır

0|0
    0|0
  • bence yırtık kalsın belki yamalı diye karşı cins istemeyebilir.

0|0
    0|0
  • kaç defa kurcalamayin dedik

0|0
    0|0
  • ssk kapsamıyordur.

0|0
    0|0
  • bir b*k yedin, örtme üstünü

0|0
    0|0
  • neoldu ewlenıormusun:))

0|0
    1|0
  • deldir deldir sonra diktir ohh hayat ne güzel :D

0|0
    0|0
  • zarı yırttın ellaamki hacı ?

0|0
    0|0
  • Eğer erkeğin salak değilse onların 2-3 gün sağlam kaldığını bilir ve ilişkiyi daha sonra yaşar...

0|1
    0|0
  • ne yap biliyon mu ilişkiye girmeden önce vajinanın içine kanı andıracak bişey sür sonrada ilişkide kendini biraz sık çocuğun penisi zor girsin çıkıncada kırmızı kırmızı olduda bitti ...:DDD kafadan salladım mantıklı değil mi :D

0|0
    0|0
  • Onu dikttin diyelim, peki ruhundaki patlak zarı nasıl dikmeyi düşüyorsun

0|2
    1|0
  • yapılıyor artık tıp çok ilerledi ama ahlak epey geriledi.

0|0
    0|0
  • ozel de yapıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Burda alacağın tepkilere hazırlıkli ol..

Nedenine nicinine girmeyip cevapliyim. Devlet Hastanesinde yapilmiyor diye biliyorum. Ozel hastaneye gitmen gerekecek. Fakat yalniz 1 2 gunde yirtilabilir oyuzden dugunden hemen once yapilmasi gerek.

3|2
    0|5
    • Düğünden önce bile anlayan erkekler var artık.

İş tecrübede.

Boşuna yaptırmasın.

• bol keseden atmışsınız :D:D sağlıkçıyım

öle bir dikerler ki damat bile bozamaz ne bir iki gün ömür boyu bozamaz çocuk olana kadar :D

1500 filan degil 250 600 arası fiyatı otururken bile yapılabilen basit bir operasyon

• neden bol keseden atayım. ben duydugumu gördüğümü söylüyorum. doktorlar da diyor bunu çabuk yırtılma söz konusu olabilir. ve tehlikeye atmaması için basit bir operasyon oldugu için 1 2 gün önce yaptırmasında bir sakınca yok ;)

• yapılır ben doktorum ama dr nu ıyı bulman lazım yoksa fiyasko olursun benım cok hastam vardı bunu soran yaptıran en son yapay zar dıye bır sey kesfettiler :) ama ülkemızde netten satılanlar sahte çin malı imiş işe yaramıyormus hastalar bır yerden orjınal bulmuslar ordan alıyorlardı banada getırıp gösterıp sormuslardı bende incelemek ıcın bır adet almıstım zararsız mı dıye bakmıstım orjınalmıs işlerini görmus hastalrın coğu yapay ürün tercıh eder oldu hem ucuz hem can yakıcı degıl dr gerekmıyor dıye :)

0|0
    1|0
  • sahtekar.

0|2
    0|0
  • basit bir ameliyat sadece özelde yaptırabilirsin

0|0
    0|0
  • Tabiki yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Zaten ozeller yapiyor.