Üst komşumla aramda geçenler...

geçen sene üst komşumla cinsellik yaşamıştım bir daha yapmadık ama ikimizde aldıgımız zevki eşlerimizde bulamıyoruz. şimdi tekrar yapmak istiyoruz. biz birbirimizi çok iyi anlıyoruz aynı zevki eşimde neden alamıyorum? onunlayken ıslanmıyor bile ama geçen sene üst komşumla yaparken şaşırmıştım ıslaklık karşısında?

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• allah senin gibi bir eş nasip etmesin bana

senin insanlıgına tüküreyim ben :(

8|8
    0|2

Erkekler Ne Diyor 33

• 2 bizde bosanin birbirimizle evlerin onudami ben diyim

2|2
    0|0
  • haram meyve tatlı gelmiştir

3|4
    0|0
  • Eşine bunu yapmaya hakkın yok bence boşan bu saatten sonra o işi yaptıysan da ikiyüzlülük olur.

3|3
    0|0
  • çünkü kaçak ve yasak ilişki her zman daha zevk verir ama yaptığının ne olduğunu biliyosun senin gibi insanlar bizden uzak olsun. yaşadığınız piskolejik sıkıntı ne olursa olsun bunun bir insana yapılması çok acı verici ama bu bir gerçek.

1|1
    0|0
  • Eşin sana gereken önemi vermeyi sadece kendi zevkini düşünüyor anlaşılan. Ama şimdi senin bu itirafın başını ağrıtir. Bir sürü insan ahlak bekçiligi yapar.

Bir kadının islanmasi için partnerinin ona önem vermesi gerekir. Kadın kendi başına bile islanabilirken bir erkek bunu saglayamiyorsa o erkek ya pasiftir ya da cinsellik ile alakali birsey bilmiyordur

0|0
    0|1
    • aynen mesela oral yapmıyor bana direk sokmak istiyor

• hayırlısı

• Sana tavsiyem. Aldatıp bir gün duyuldugunda kötü kadın olarak anilacagina, kendi kendini mutlu etmeyi dene

• ne yapmak istiyorsan yap arkadaşlar kimse kimseyi sorgulayamaz herkes kendine baksın uzun süre birisiyle sevgili olup cinsel ilişk iflaan yaşadıktan sonra gidip başak birisiyle birlikte olmakla bu kadının yaptığı arasındaki fark ne he aradaki fark evliler diyeceksiniz nihak bu kadarmı önemli ya

1|0
    0|1
  • sadece yazık

1|2
    0|0
  • Biz napalım şimdi ablacım bu durumda ? Alan memnun veren memnun sonuçta

0|1
    0|0
  • yasaklar acıbiber gibidir insanın iştahını açar ama çıkarması acı acı olur

0|0
    0|0
  • Su erotik hikayeleri de yasaklasinlar. Milletin beyni bulanmis.

1|1
    0|1
  • sana ismail yk dan allah belani versin şarkisini armağan ediyorum

1|1
    0|0
  • Kocandan boşan ondan sonra istediğin kadar yatarsın. Kocan beceriksiz de olsa bunu yapmamalısın.

1|1
    0|0
  • Ten uyuşması diye bişey var , birde yasak olmanın heyecanı , birde seksin ritmi var , bu yüzden karşılıklı zevk almışsınızdır

0|0
    0|0
  • o yasak ilişki olduğu için heyecandan islanıyorsun hemen

1|0
    0|0
  • bızım bu durumda ne yapmamız lazım :)

0|1
    0|0
  • demekki üst komşuna farklı bir gözle bakıyorsun. ondan hoşlanıyorsun. o sana zevk veren şeyler yapıyor. ne dersin ?

0|0
    0|0
  • ee ne güzel işte komşu komşunun külüne muhtaçtır :)) eşinde aynı zevki yaşayamamanın sebebi eşinin bencil olması olabilir. sadece kendi zevkini düşünüyorsa mesela sen ıslanamıyosundur.

0|0
    0|0
  • sadece bır defa mı görüştünüz

0|0
    0|0
  • bu nedir ya çivisi çıkmaz dünyanın valla

0|0
    0|0
  • Ikiniz de memnunsanız aynen devam

0|0
    1|2
  • heyecanlı olmasından kaynaklı sadeceeee, aldatmak heyecan verir

0|0
    0|0
  • ten uyumu var o komşuyla...yada komşun işi biliyor ama kocan sevişmeyi bilmiyor...

0|0
    0|0
  • hemen senın alt daireye tasınıyorum... ne ınsanlar var ya :D

0|0
    0|0
  • yeni heyecan ii dir herzaman:)))

0|0
    0|0
  • kocana arkadan vermessın mesela elin adamına verirsin zevkte alırsın sen :)

0|0
    0|1
  • yasaklar cok tatlıdır bu kadar basit:)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun şeytanın iyi oyununa gelmişsin

0|0
    0|0
  • yeni heyecan yasak olanı yapma bunlar zevki artırır

0|0
    0|0
  • O adam da kendi karısına paspal davranıyordur. Dışarıdaki tatlı gelir.

Eşini sevmiyorsan ilişkiniz ayrılacak kadar sorunluysa ayrıl, başkalarını o zaman düşün. Sorunun açıklaması çok da önemli değil bence

0|1
    0|0
  • biz bütün apartman gurup yaptık kapıcı hepimizi zikti

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Araştırmalar gösteriyor ki evli kadınların neredeyse yarısından fazlası eşlerinin dışında bir erkekle ilişki kuruyor. Yani her 2 kadından biri. Yani bu konuda pek yalnız sayılmazsın.

Ama tabi biz milletçe kafamızı kuma gömmeyi ve gerçekleri inkar etmeyi sevdiğimiz için şimdi herkes seni taşlamaya kalkacaktır. Ben bu durumda hep şunu derim " ilk taşı atan masum olsa bari"

Şimdi bak istersen sor burada: Kaç erkek evli bir kadınla gizli ilişki kurmuş diye. O kadar çok cevap gelecek ki. Ama iş lafa gelince herkes maşallah ahlak bekçisi kesilir.

1|3
    0|0
  • yani kadin verirse bütün mahale o kadini sker

sonrda filanin karisi banda verdi der

belki adam anlatmistir kahvede ona buna

bari yapcaksan kocani tanimyan birini bul arda bir görüs adin cikmazdi bari

0|1
    0|0
    • adım cıkmadı merak etme ırıspı

• bak aldatma demiyoruz sende bir insansin kocanla mutsuzsan baskasinda ararsin senin komusnla olman senin iccin tehlikeli

adamin karisi duysa direk gelir kocana anlatir yuvani yikar

adam karisini kandirmasini bilir kadin yalvardi ila yap diye bende yaptim der onlar bosanmaz

• HAKLISIN

• ben hayatımda böyle rezillik görmedim arkadaşım, sırf eşin seni tatmin etmiyor diye neden birbirinizi aldatıyorsunuz.saçmalık!madem eşini istemiyorsun onu aldatıyorsun en iyisi boşanın ..onada yazık biraz empati kursana ya oseni başka bir kadınla aldatsaydı .düşüncesi bilee iğrenç

2|3
    1|0
  • ikisinden birini secme vakti?

0|2
    0|0
  • bendede öyle komsu olsada kacamak yapsam cok harika olurdu ya arada lazim böle kacamaklar

2|2
    4|8
  • ne kadardır evlisin bilmiyorum canım ama yapma eşine yazık kendine yazık o adam hergün eşini görüyor ve kim bilir eşine ne gözle bakıyor günahını her şeyini geçtim eşini hiçmi sevmiyorsun onun gururunu hiçmi düşünmüyorsun eğer sevmiyorsan ayrıl ama bir anlık zevk için yapma canım bunu... :(

3|13
    0|3
  • Ne guzel iste ayda bir yapin.

0|3
    4|6
Yükleniyor...