Sanırım bu ülkede kendime uygun bir eş bulamayacağım

Açık konusmak istiyorum. Ben kızları tercih eden bir kızım. Kendime oyle birini arıyorum ki. Aşık olabilelim. O bana bende ona. Ama sanırım bu ulkede bunu bulmaya calısmak samanlıkta igne aramaya benziyor. Bilirsiniz eşcinsellik deyince herkes olumsuzca yargılıyor

Güncellemeler:
Bakın, ben sizi sizin beni anladıgınızdan daha iyi anlıyorum. Sizlere olumlu bakmanız icin tavsiyelerde bulunmayacagım. Bu tercihdir. Tercihlerde ozneldir kisiden kisiye degisir. Bu yuzden bende sizlere saygı duyarak olumlu ya da olumsuz bir yon soylemeyecegim. Cunku kimseyi yermek ya da fikirlerini curutmek gibi bir niyetim yok.

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer bir durum benim içinde geçerli malesef. Ben erkeklere ilgi duymuyorum fakat bir kıza köle olmak benim hayalim hemde sınır olmadan dilediği gibi kullanabileceği bir köle. İstediği şekilde davranıp hatta arkadaşlarının yanında istediği şeyi yaparak dalga geçebileceği yeri geldiğinde istediği şekilde iğrenç şeyler yapabilecğei birini arıyorum fakat buda malesef mazoşistlik ve spıklık oalrak görülüyor :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• toplum işine gelmediği herşeyi olumsuzca ve acımasızca yargılar.. buna takılmamak gerek bence..önemli olna mutlu olduğun gibi yaşamak.. elbette ki marjinal yaşamlar kolay yaşanmıyor .. hem partner eş bulma açısından hemde toplum içinde yaşam açısından.. haliyle az olan bir şeyi arıyorsun ..bulamaman şevkini ya da isteğini kırmamalı..

0|0
    0|0
  • Sen lez arıyorsun. Ben lazım. Tek harf değişiyor, kurtarır mı?

Şaka bir yana umarım bulursun abisi.

0|0
    0|0
  • aynı durum bendede var bende kızları tercih ediyorum :) rahat ol yalnız değilsin :))

0|2
    0|0
  • Bu ülke önyargılarını kırmadıgı sürece istedigin ilişkiyi yaşaman oldukca zor sanırım sana hollanda yolu gözüküyor :)

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi düşünüyorum erkek arkadaşım olduğunda bile onların da düşünceleri hep bel altı. Kimse aşk aramıyor bile. Bıktırıyor hayat kendini bir süre sonra. Aşktan soğuyor insan özledikçe aşkı

0|0
    0|0
  • işin zor apla ama bu sitede vardı bir kaç ablamız ararsan bulursun

0|0
    0|0
  • Bulabilme ihtimalin var. Bulan arkadaşlarım var :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı dıyelım

0|0
    0|0
  • Bu durumunu kabullenecek birini bulman lazim

0|0
    0|0
  • süreyi tüket süreye oyna bacı

0|0
    0|0
  • Bence internette çok kolay lezbiyen 1 sevgili bulabilirsin kendine. Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • normal değilsin ki, nasıl normal bakılsin ki.insan hem cinsine nasıl bakabilrim.Düşündükçe insanın midesi bulanıyor...

0|0
    1|1
  • neden olumlu algılayalım ?

acıklarmısın bana

0|0
    1|1
    • tamam da sen müslümansan bunu yapmamalısın

kuran-ı kerim ac oku derim sana

tabi dinine karşı cıkıyorsan senin bilecegin bir iş

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu biraz hayatın sana getiriceklerine göre değişiyor biraz da çevre bence uygun ortamlar lezbiyenlik ya da eşcinsellik hastalık gibi bakılması insanların hiç bir şey bilmeden sadece yargılama yapması toplumun kalıplaşmış aptal yargılarından biridir tabi kaderindeki kişi türkiyede ya da yurt dışında hayatında istediğin kişiyi bulmanı dilerim

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun bende senin gibiyim .. Ama öyle düşünme bu ülkede eşcinseleri yadirgayanlar kadar onlara destek çıkan LBGT yürüyüşlerine katılan birçok insan var aradigin aşka gelince onun ne zaman nasıl olacağını bilemezsin Herkes ister ama bu işler kolay değil :)

0|0
    0|0
  • Muhafazakar Tayyip'in Muhafazakar ülkesi ne sanıyordun !

2|0
    0|2
  • sana katılıyorum. çok zor durumumuz. ama özel bir hayat kurmak imkanlarla ilgili. bende aynı durumdayım. belki tanısırız

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar saygı duyuyorum :)

0|0
    0|0
  • Yanılıyorsun.Bu ülkede hakkını arayan o kadar çok eşcinsel varki.Bencede bu olaya saygıyla bakılmalı..Dediğin gibi tercih ve arkadaşlar bilmiyor olabilir ama bu engellenemez bir istektir.Eşcinsel insan öyle doğmuştur ve sebepsiz öyledir..Şimdi öncelikle bu ülkeyle igili bir sorun değil.Onu kafandan at.Bu ülkede yobaz,örümcek kafalılar çok o konuda katılıyorum ama gerçekten senin gibi hisseden insanlarda bunu engelleyemez zaten.Bu içten gelir seninde iyi bildiğin gibi.Yani bir ülkede eşcinsellerin az ya da çok olması ülkenin düşünce yapısıyla alakalı değil.Erkeklerden hoşlanan senin yaşında bir kızın şu an sevgilisi yoksa seninkiyle aynı nedendendir.Daha doğru insan karşısına çıkmamıştır.Henüz aşkla karşılaşamamıştır.Bu işler biraz şans ve sabır işidir.Her istediğinde aşık olamazsın.O yüzden bu özel bir duygu.Sana diyeceğim bekle.Doğru insan hayatta kaşına çıkıncaya kadar bekle.Bir gün çıkacak.Daha gençsin.

0|0
    0|0
  • vardır illaki biryerlerde saklanıyorlardır siteleri var onlara üye ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...