Erkekler evlenecegi kizin bakire olmasina ne kadar önem verir?

Evet erkekler bakire olup olmamasi önemli mi sizin icin?

0|0
1|21

En İyi Kız Görüşü

• erkekler icin önemlidir kendileri her halti yerler sonrasinda bakire bayan isterler...mantik aramamak gerek..en güzeli dinine bagli degilsen yapican yapican tikdircen bakireyim diye evlencen onu istiyorlar cünkü

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben karşısına bakir olarak çıkmadıysam , karşımdakini sorgulama hakkına sahip değilim.

Ne diyeceğim ?

Çok sevdiğim ve evlenmeyi düşündüğüm kızı karşıma alıp "sen bakire misin" diye mi soracağım?

Ve bu soruyu sorduktan sonra vereceği cevap ile onunla evlenip evlenmememi karar vereceğim.

Ayrıca böyle soruyu soruyorsa bir erkek , ya şüpheleniyordur ya da güvenmiyordur.

Her iki durumda da o ilişki elbet belli bir noktada tıkanır.

Güvenmiyorsa eğer zaten o kız ona bakireyim dese bile hep içinde bir şüphe kalacaktır...

Önemli olan senden önce ne yaptığı değildir.

Önemli olan seninle birlikteyken ne yaptığıdır.

Bu yüzden bakire , bakire değil konularını fazla takıntılı hale getirip ilişkilerinizi zedelemeyin...

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin cinselliğinin farkında olacak, ne istediğini bilecek... Bakire olmayan birini tercih ederim evleneceksem...

0|0
    0|0
  • Ben şahsen çok önem veriyorum..ilki ben olmalıyım..sonuda ölmediğim sürece ben olmalıyım..bakireliğe ben sadece et parçası olarak da bakmıyorum sevişme gibi herhangi şeyleri de ilk benimle yaşamalı ama ne yazık ki bu devirde çok zor böyle kız bulmak tabii erkeklerde iyi demiyorum ama ben 23 yaşındayım ve bakirim..

0|1
    0|0
  • Eğer erkek olarak dinen hiç bir kadınla birlikte olmadıysan git bakire bir kadın bul hakkındır fakat yaşam şeklin böyle değilse ben bakire isterim v.s demeyeceksin.

Benim bekaret beklentim yok.. 17 yaşımdan beri bir çok kızla oldum.. Ayrıca denemeden evlenmem..

1|0
    0|0
  • büyük konuşmamakta fayda var ..tabi ki bakirelik çok önemli , tercihimde o olur. Ama derin araştırın : kaç sevgilisi olmuş , ne ypmışlar ,tamam önde hasar olmaz ama arka follloş olur ; vucutta görülmemeiş yer kalmamıştır , dudakların öpüşmekten tadı kalammıştır benim için yine kızlığı bozuk hissiyatı uyanır , yani zara değil geçmişine de bakarım

1|0
    0|0
  • gecmisteki sorulara bakaydın keske .. simdi buradakilerin cogu onemsemez ya da onemser ama senin ki tam tersi cıkabilir .. ben olsam ilk once kişiligini sorgulardım ciddi bir sey dusunuyo olsam oyle diyim ... bir denge kurmaya calısırdım yani .. mesela bakire olsa karakterinde kotu bir huyunu gormezden gelirdim ... ama bakire degilse bu sefer karakterinin daha iyi saglam olmasını beklerim ...

0|0
    0|0
    • ben bu soruyu onay almak icin sormadim... ben bakireyim ve de evlenene kadar da böyle kalicam... buradakiler önemsemis, önemsememis benim icin önemli degil... soruyu sorma amacim sadece meraktan...

• 100000000000 kere soruldu zaten sabaha kadar okurdun :) neyse

• Gönül sevmişse onu , gerisi gözümde boş şeylerdir. Tamam önemli bir mevzuat ama seviyorsam önemi yok. Kalbi senin olmadıktan sonra namusu senin olmuş ne fark eder

0|0
    0|0
  • bakirsem bakire değilsem önem vermem dürüst olsun bakire olup olmadığını dürüstçe sölesin sorun yapmam

1|0
    0|0
  • mantıklı bir cevap istiyorsan eğer sana bağlanmışsa ne yaparsan yap senden vaz geçmez. Yok seni istemiyorsa senden soğumuşsa bahaneler çok zaten o da onlardan biri olur.

1|0
    0|0
  • herhangi bir önemi yok benim için bakireliğin

0|0
    0|0
  • olmazsa olmazlardandır

0|0
    0|0
  • benim için çok önemli ;)

0|0
    0|0
  • aksine istemem bakire olmasını

0|0
    0|0
  • onemlı bence bırlıktelıgın guzel bır sekılde surmesı ıcın

0|0
    0|0
  • Hic onemli degil

0|0
    0|1
  • bencede el değilmemis olacak namussuzu napım

0|0
    2|0
  • benim s**imden önce başkasının s**inin girdiği yerin namusunu niye kendi üstüme alim?

1|1
    0|0
  • Genel evden çıkma olsun yine evlenirim ! Ne kadar malca bir soru. Kim ister ki bakire olmayan bir kızla evlenmeyi. Böyle saçma sapan soruları sormaktan vazgeçin artık...

0|0
    1|0
  • la cevap verenler önemli değil diyip kızları gaza getirmeye çalışıo gaza gelmeyin kızlar çoğu erkek bu durumu çok ciddi önemser haberiniz olsun özellikle Anadolu da

0|0
    0|0
  • Benim için şart gibi bişey. Dul ile de evlenebilirim belki ama bakire tercihim.

0|0
    0|0
  • Kişiliği sağlamsa sorun yoktur ne önemi var şu ölümlü dünyada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...