Bakirelik size göre nedir?

evet arkadaslar malum simdiki kizlar erkekler cinsel anlamda evlilik olmadan yasamis oluyor...size göre herseyi yasayan sadece iliskiye girmeyen erkek kiz bakiremidir...yoksa zar duruyorsa bakire gerisi beni ilgilendirmezmi

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba canım.Bakirelik Türkiyede Önemli bir kavram.Ama şu da bir gerçek hata insanlara mahsustur.Böyle bir olayı yaşamış bir insanı dışlamamak lazım.Yani seni seven seni olduğu gibi sevmeli..Sen olduğun için...Bakiresi sağlam durupta her türlü haltı yiyenlerde var...Yani Ruhu o... olanlar...Sen seni sen olduğun için sevene bak..Gerisi yalan...

1|0
    0|0
    • ama işte bakire olmayanların çoğuda her haltı yiyor bakire olanlarınki gene az

• bu karakter ile alakalı..İçinde var ise yaparsın..

• Tşk ederim..En iyi cevap seçtiğiniz için...

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşım merhaba,

Kimse kusura bakmasın ama seksi, bekareti ve namusu sadece zardan ibaret sananlara acıyorum...

Özellikle de cinselliğini yaşayıp, bundan alması gereken keyiften memnun kalması gerekirken bir zar yırtılacak korkusuyla cinselliğinin farkına varamayan kızlara...

Hele de her b.ku yiyip ben bakire kız isterim diyen zavallı hemcinslerime acıyorum...

5|0
    0|0
  • Şu zamanda bakire olan kız sayısı inanki yok denecek kadar az onlara nacizane tavsiyem şu dur ki kizliginizi bozan erkekle mümkün mertebe evlenin çünkü o tadı ister istemez kadın alır o tadı başka bir erkekte arasa da ilk erkeğinin yerini asla tutmaz saygılar

1|0
    0|0
    • yanlis anlamada bayanmisin ki de bu sonuca vardin

• Bayanlar dan işittim gazete yazıların da da çok okudum sonra düşündüm kendi kenidime ve dedim ki Allah demekki tek eşliliğ� emrediyor başka erkeklere gitmesinler diye böyle olmuş bu durum diyorum. ne bileyim belki de yanılıyorumdur kimbilir?...

• Bakirelik öznel değil nesnel bir kelimedir ve sana bana ona buna göre tanımı değişmez, TDK tarafından anlamı net bir şekilde açıklanmıştır, hiç uğraşmadan sözlüğe bakarsan cevabını alırsın;)

1|0
    0|0
    • TDK aciklamasi beni ilgilendirmiyo senin fikrin ilgilendiriyo

• ben farkli düsünüyorum

• Sen ne düşünüyorsun?

• hiç bir şey ifade etmez sadece sağlık açısından önemi vardır . gelelim diğer konuya yok bedeni ya da ruhu bakire olsun falan filan saçma sapan şeyler bunlar seks hayatın bir parçası ve yaşamak için var . bakirelik hayatı dürüst yaşamaktır seks kişilerin özel hayatıdır dilediği gibi yaşar bununla kişileri ötekileştirmek ya da çeşitli sıfatlarla isimlendirmek sadece ukalalık ve ego tatminidir kendini kandırmaktır .

0|0
    0|0
  • Nice kızlık zarına sahip olup ağzı ve arkası bakire olmayan kızlar var. Hatta yemediği halt kalmayıp evlenmeden 1-2 gün önce gidip doktora diktirenlerde var. Benim için hiçbir önemi yoktur. Bir güven veya namus kıstası değildir. Namus kişiliktedir.

0|0
    0|0
  • geçmişi beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
    • cevap pek soruma olmamis arkadasim

• bakire olsun olmasın benim için önemli degil.Adam bakire hatun ile evlenecem diyor ilk ben patlattım diyor ama hatun catır catır anal oral yapıyor sence o hatun bakiremidir

• Bekaret sadece zar değildir beyinde olmalı bence, yoksa seversin sikişirsin olur

0|0
    0|0
  • Bakirelik Kızdaki Sadece Zardan İbaret Değildir Bir Kız Ben Bakireyim diyorsa eline erkek eli değmemiş olması gerekir ama bu zamanda bu dedim çok zor birşey aslında :) uzun açıklamak isterdim ama yazdımı farklı yönlere çekecek kişiler olacak eminim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakirelik tanımı olan bir anlamdır, siz daha çok "namus nedir?" sormaya çalışmışsınız.

0|1
    0|0
    • yok bakirelik sordum...namussu farkli görüyorum

• Bakireyim evlenene kadar cinsel iliskiye girmeyi dusunmuyorum.Ben herkes icin kezban olabilirim cunku iliskiye girmedim diye.Erkegimin helaliyim gerisi teferruat.Bi de her haltı yiyip ben bakireyim diye ortalıkta gezenlerde var.Onların ruhu bile bakire degil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...