Mantığım bulanıyo yardım edin...?

Şahıs yaklaşık 75 yaşlarında ve camiden çıktı olay ankarada gerçekleşiyor malum hacıbektaşı veli caminden çıktıktan sonra sakallarını sıvazlayıp dualar etti yolumun üstnde olacakki önümde ilerledi bir süre sonra malumdur Ankara ulusta kaldırımlarda travesti kartları şahıs toplamaya başladı bu kartları gayet temkinli bir şekilde hani merakta ettim napiyo diye gizliden aradı bir köşeye geçip pazarlık bile yaptı şimdi senin sıkıntın sorun ne diyeceksin bağzen ayakkabımın bağcıkları çözülüyo sokakta nasıl edip baglamalıyım ve bu din hangi din ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Namaz, müslümanım diyen herkese farzdır.

Yerine kesinlikle getirmeniz gerekir.

Peygamber efendimiz s.a.v hadisi şerifinde şöyle buyuruyor..

Bir kişinin namazı, onu kötülüklerden alıkoyamıyorsa, [namazın şartlarına riayet etmeyip doğru kılmadığı için] Allah'tan uzaklığı artar.

Yani namaz insanı kötülüklerden alıkoyması gerekir. Eğerki kıldığımız namaz bizleri kötülüklerden alıkoymuyorsa namazımızı kontrol etmemiz gerekir.

Ayrıca insanların ne amaçla namaz kıldıklarını bilemeyiz. Belkide kendisi münafıktır.

İnsanlara namaz kıldığını göstermek istiyordur. İşin ucunda riya vardır, bilemeyiz.

Örneğin geçen gün haberlerde izlemiştim. Genç bir çocuk camiye namaz kılmak için giriyor sözde.. Oysaki insanların ayakkabılarını çalıyor. Birisinin geldiğini gördüğü an namaza devam ediyor. Oysaki dışarıdan gören bir insan onun namaz kıldığını düşünür.. Yani niyetleri bizler bilemeyiz.

Unutmamak gerekir ki, kalpleri yalnızca Allah c.c bilir.

2|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• camiden çıkıyor ama zina yı bilmiyor heralde neyse susayım ben ALLAH sorgular netice de bir tek herkesin günahı kendine diyelim

0|1
    0|0
  • Adam ateyiz asfdsadg

0|1
    0|0
  • amcanı çarpmışlar valla :D o dinden nasip almamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o tam bı lavukmuş işte böle ibnler yuzunden mıllet ateizme dusuyo ya da arafta kalıyo felan onun yaptıgı islamiyeti baglamaz kisinin kendi özgür iradesi var o camiden cıkıp duzgun bu sekılde hayatına dewam eden ınsanlarda var Allah sasırtmasın demek lazım herkez kendınden sorumlu

0|0
    0|0
  • İslamiyete göre parasını ödediğin kişiyi yatağa atmanda sakınca yok. Tabi karşındakinin rızası olması şartı ile. Burada anormal birşey varsa, o da inancınızdan henuz haberdar olmayışınızdır.

1|0
    2|1
  • putperestmi acaba :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...