Hala bakire miyim degil miyim bilmiyorum

İlk ilişkiye girdiğimde ne canım acıdı nede kan geldi.4-5 hafta sonra adetimin son zamanıydı sadece leke geliyordu.ilişkiye girdik ve her zamankinden daha çok bastırdı ve kan geldi.adet kanı gibiydi.acaba bu kızlık kanımıydı yoksa adet kanı mı? Fikriniz nedir?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de bakire bir kız arkadaşım oldu ondan da kan belli belirsiz gelmişti.. Öyle oluk oluk kan gelecek diye bir şey yok. Arkadaşının penisinin bekaretini bozamayacak kadar küçük olma ihtimali yok.. Ya zar esnektir ya da kan farketmeyeceğiniz kadar az gelmiştir..İkinci defa kan geldiğinde muhtemelen reglinden gelmiştir.

Bir erkek bakire olup olmadığını seninle birlikte olmaya başladığında anlar, kana bakarak anlamasına gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 4 5 hafta zaten regl süresi tekrar zamanı eger adet gününde değilse muhtemelen artık bakire değilsin bazen korkulduğu kadar acıyla olmaz bekaret kaybı hele karşındakide zorlamadıysa zevk içinde olur artık kadın nüfusuna +1 katıldın hayırlı olsun

1|0
    0|0
  • ikincisinde kızlığın gitmiş artık bakire değilsin ..

0|0
    0|0
  • ilkyardım kanı bu :)

0|0
    0|0
  • Ne fark eder ki? Sonuçta bakire değilsin

0|0
    0|0
  • git doktora sor canım

0|0
    0|0
  • sana bşi girmiş neyin kanından meraklısın daha

0|0
    0|0
  • kızlık gitmiş neyin peşindesin daha

0|0
    0|0
  • ne kadar soktuki hepsi girdimi içine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O kizlik zarindan gelen kan olmasa da bakire degilsin olsa da bakire degilsin.

0|0
    0|0
  • Bunu bir tek doktorda öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Sorun kan mı a kuzum girmişse gitmiştir neyin derdindesin devam et tadını çıkar

0|1
    0|0
  • nasıl hiç acıma olmadı ilk kez olan bir şey sonuçta?

0|0
    0|0
  • bakire değilsin işte neyin kanını merak ediyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...