Eşim beni sanalda aldatıyor

eşim sanal ortamda aktif gay erkeklerle ve hemde kadınlarla yazışıyor ve reel gorusmek ıstedıgınıde soyluyor şahıt oldum buna.sadece cinsellik amaçlı yapıyor.bana karşı çok iyi ve seviyor ilgilide,bebeğimde var Şu an kafam çok karışık neden bukadar sapkın olduğunu bilmiyorum boşanmayı düşünemiyor bebek var ve aslında iyi anlaşıyoruz ve her dediğimide yapıyor.bu durumdan psikolojimi nasıl kurtarmalıyım nasıl başa çıkabilirim bu karmaşayla?benim durumumda olan var mı?

0|0
1215

En İyi Erkek Görüşü

• bu durum normal degil ya senide öyle bir ortama götürürse ne yapcaksin?

bence bosanman dogrusu oda istedigini yasasin rahatca :)

0|0
    0|0
    • ben bundan 1 yıl önce boşanalım dedim ama o ağlayarak asla beni bırakma diye yalvardı kndimi öldürürm dedi ve devam ettik işte hatalarını affettim daha önce.ozaman neden boşanmadı zorla yaşasa niye beni hayatında istiyo ve cok seviyor hep burada tıkanıyorm işte..

• o en son nokta zaten Allak korusun ne diym daha o tarz bir hali yok gibi ama düşünmek istemiyorum

• iste simdiden önlemini al ya kocan gidip psikolojik destek görücek.. kurtulcak bu durumdan ya da bu isi bitircen ayrilcan

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• eşinle açık açık konuşmalısın.belli ki sana söyleyemediği dürtüleri var sen tepki göstereceksin diye gizli takılıyor

0|0
    0|0
    • olabilir ama her konuda açığım ondanda bunu bekliyorum ama kendini hep içe dönük tutuyo 4 yıldır evliyiz hep böyle oldu yani anlatmaz fazla sohbetide sevmez ama dışardan baksan aramız süper bana aşık gibi hep yani benide ihmal etmiyo hep ilgili bu beni daha çok üzüyor.neden cinselliği bukadar sapkınca sanalda yaşıyor hep

• aynen öyle gibi.sanalda rahat yazıyor ve değişik isteklerini tatmin ediyor

• bu durumu düzeltemezsin malesef baskılarsan daha şiddetli yaşar.uyum sağlayıp isteklerinde partneri olur musun onu bilemem.

• Gayleri anlamıyorum birde kadınları anlamıyorum bir erkekle yatmanin neresi zevkli olabilirki?

Lezbiyenleri seviyoruz <3

Sana gelince o kocayı ver yenisini al, tabi önce konuş ulan i*ne ya adam gibi git zamparalik yap ya da boşanalım de...

Eninde sonunda bitecek...

0|1
    0|0
  • genelde kronik bir sorundur bu evli çiftler arasında sıkılmış ve değişiklik arıyor anlaşılan ama gay olayı oldukça ilginç

0|0
    0|0
  • Eşin biseksüeldir büyük ihtimalle.Seni aldatmış olma ihtimali de yüksek.Seni bu kadar severken sana iyi davranırken iyi anlaşıyorken neden böyle bir şey yapabilir acaba.Senden memnun mu değil acaba birlikteliğiniz sırasında.

0|0
    0|0
    • yani herşey iyi gibi davranıyor gün içinde hep arıyor özlediğini söylüyor cinsel yöndende istekli hep bana karşı hiç bir sıkıntıda olmadı karşılıklı anlaşmada var yani aklım almıyor cinsel anlamda baskıladığı çok şey olmuş demekki ve sanalda reelde yaşamayı istiyor aşırı boyutta hemde

• hayır blmiyor.

• Çok kötü bir durum.Çok üzüldüm gerçekten.Konuşsan belki de faydası olabilir.Söylemeyi konuşmayı düşünüyor musun?

• Aktif gay erkekler ve kadınlar? vaov.. ilginç

0|0
    0|0
  • kadının boşanmayı kabul etmesi için ii dümen ya :)

du bunun üstünde biraz çalışalım ;)

0|0
    0|0
  • demek ki cinsel konuda pek tatmin vermiyorsun ondan baska yerlere yönelmiştir

0|0
    0|0
  • Sanal ortamı ben fazla ciddiye almıyorum sende alma ama senin eşin biraz abartmış görüşme felan en iyi yapacağın şey gidip bildiklerini eşine anlatıp onunla yüzleşmen. :)

0|0
    0|0
  • Tatmin olamiyodur belki

0|0
    0|0
  • demekki ! senin cinselliğinde onu tatmin etmiyor

0|0
    0|0
  • sana bigün baska bir çiftle ilişkiye girelim derse esinle gidermsn ?

0|0
    0|0
  • Bebeginde 7 tane mi:))

0|0
    0|0
  • esini cinsel anlamda mutlu edemiyorsun bence..veya esin senden öncede böyleydi ve vazgeçemiyor..bence birlikte aile psikkiyartıra gidin belki bir tedavi uygulaması olabilir

0|0
    0|0
    • bnden öncede böyle oldugunu düşnüyorum sanal bağımlılığı çok fazla.cinsel anlamda 4 yıldır hiç bir sıkıntı yaşamadık bu dahada üzüyor beni

• evet dimi ama güvenini sonsuz bana..

• Ozaman sende onun gibi yapacaksın

• Yarın evlenmeye falan kalkarsa ne yapcan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yaw hergün kadınla aldatsa gene iyi gay ne ya :( boşa gitsin lanet olsun öyle adamı koca diye 1 dk tutmam..

0|2
    0|0
    • 8 yıldır hayatımda olan ve beni çok seven her yönden mutlu eden ve gözyaşları akıtan herşeyi yapan ve ilgili biri.yani 9 aylık bebekte var herşeyi silip hemen boşanmak olmuyor sadece aklıma geldikçe neden diyorum aklım almıyor okadar sapkınca sanala bağlıki bu yönünü hiç anlayamamıştım 8 yıl ya neler paylaştım onunla.insan sindiremiyor yakıştıramıyor ama neler oluyor bir tek Allah biliyor.

• ben bekarım çocuğumda yok..bekar ve çocuksuz ama olgun birisi ne kadar anlarsa o kadar anlıyorum seni! kolay olmadığını da biliyorum fakat, eşin biseksüel! bu hiç alışılmış bir durum değil, bununla nasıl yaşayabilirsin, o bebek büyüyecek öyle bir adamla aynı evde! bilmiyorum açıkçası ne yorum yapacağımı bilmiyorum..hakkında hayırlısı.

• İşte aradığım cevap :-) +

• Karşına al konuş bence ve neden böyle bir şeye gerek gördüğünü anlat cinselliği fazla konuşmuyor yazmışsınız bence bunun üzerine gidin ve psikiyatri psikologdan yardım alın isterseniz

0|0
    0|0
  • sende onun dlinden konuşmayı dene sende sapıklaş kıskanırsa gel ben senin sapıkınım de .adamın gözü dışardaysa sen çok sönüksün.yada onun başına gelecek var i*ne

1|1
    0|0
  • normal bir durum olmadığı kesin.ama senin de şuan sağlıklı düşünememen normal.arada çocuğu bahane ederek saçma sapan bir ilişki yaşanmamalı.

0|1
    0|0
  • Onunla konuşsan?

Çok büyük tepki verebilir ama..

Hatta senden ve evden iyice uzaklaşadabilir..

Of lanet olsun ya neden böyle olmak zorunda evlilikler.

0|0
    0|0
    • aynen bu olmuyor malesef.severek evlendik 4 yıl flört 4 yıldır evliyim düşünebiliyormusun şu durumu hem gay hem kadınlarla yazışıyor sanalda hep

ama yüz yüze herşeyi yok sayarak bakmak zorundayıp hep

• Ayrıl, boşan diyorlar da o kadar kolay olmuyor işte.

Bebeğin var, düzenin var..

Ama bu olaylar reel hayata taşınmadan bir son vermelisin. Psikolojik destek almalısın bence..

Eşinle konuşmayı dene. Cinsel hayatınız nasıl? Belki eksiklik hissediyordur.

Arkadaşça yaklaşsan, bir sorun var mı hayatım? canını sıkan bir şey desen. Biraz değişik vakitler geçirseniz hani her zaman yapmadığınız bir şey mesela. İlgisini oradan sana çeksen?

• eşimle normal hayatım var bebeğine ilgil beni düşünen hani baksan mutlular dersin öyleyiz.cinselliktede anlaşıyoruz yani 4 yıldır sorun olmadı ama kndini çok kapatıyor açıkca konuşamıyorz cinselliği diyeblrm zaten az konusan biri

severek evlendim ve onun böyle oldugunu düşünemiyorum.baskılamış demekki herşeyi yıllarca belkide ailesinden gelen durumlar bu ama bişey yapamıyorum şuan buna

• bu sapkınlık

bunun tedavisi yok mu bilmiyorum yardımcı olamaz mısın ona

boşan demeye dilim varmıyor ama doğrusu bu sanırım

0|1
    0|0
  • Ohoo mezhep genişmiş :/

0|0
    0|0
  • Esin biseksuel eğilimli olabilir. Gay erkeklerle falan.. Bekarsa neyse de evliyken ve çocuğu varken neden yapiyor ki. Yerinde olsam bosanirdim ama tabi bekara boşamak kolay gelir derler. Oturup konusmalisin bu yaptiklarinin nedenini sormalisin.

0|0
    0|0
    • boşanmak kolayı belkide ama olmuyor işte heleki bu tarz konuyu nasıl açarım çok asabice saldırır diyede korkuyorum yani

• Normalde sinirli bir insan değilse saldirmaz. Tabi ki bu birazda senin ona o anki yaklasiminla alakali. Konusman gerekiyor yaptigi etik değil hic değil.

• hemen boşanmalısın bu ne ahlaksızlık

0|1
    0|0
  • O seni aldatmıştır bile, sen hala boşanamam çocuğum var de.

0|0
    0|0
  • Yiyo, içiyo, sıçıyo, aldatıyo sende sesini çıkartmıyosun ?

0|0
    0|0
  • Senin dğl kocanın psikolojik tedavi görmesi lazım. Sen de hiç ses çıkarmamışsın adam resmen aldatıyo seni. Ben olsam boşanrdm adam resmen sana hakaret ediyo. Sen ona yetmiyomuşsun gibi davranmış sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...