Eşcinsellik bir seçim midir?

mümkünse sadece eşcinsel cinseller yanıtlasın ya da konuyu net bilenler yaklaşık 3-4 gündür okumadığım makale kalmadı birçok kişi bunun zevkten dolayı kaynaklandığı söylüyor yani tercih olduğunu söylüyor peki siz ne düşünüyorsunuz

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Secim,tercih veya hastalik degil.Sadece yonelim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim düşünceme göre bir insan eşcinsel doğar, eşcinsel olmayı seçmez. Yalnızca sonradan fark edebilir öyle doğduğunu. Cinsel yönelimler, doğduğumuz andan beri belleğimizde bulunuyor bence. Yaşadıklarımız, tecrübelerimiz elbette etki eder ancak eşcinsel birisi eşcinsel olarak kalır.

3|2
    0|0
    • öncelikle bazı kişiler bir evlilik yaşar bu evlilikten çıktıktan sonra eşcinsel olduğunu düşünüp eşcinsel ilişkiler yapıyor yani bu kişi 30lu yaşlarına kadar bizim normal diye adlandırdığımız ilişkiyi yaparken sonradan mı farkediyor bende bu gen var diye bence önermen yanlış hocam

• Bilinemeyecek bir şey elbette, siz bu soruyu sorarken insanların hepsinin sizinle aynı görüşü paylaşmasını beklemiyordunuz herhalde? Siz sormuşsunuz, ben de fikrimi söyledim. Bu kadar.

İyi günler.

• yok ben ters görüşünü eleştirmiyorum sadece demem odur ki diyorsunuz ki yaşadıklarıyla içindeki ortaya çıkar ben diyorum yaşadıklarıyla bu olay oluşur bu ikisinden birini seçip diğerine yanlış demek tamamen yanlış olan tek şeydir sonuçta biz yeni doğmuş bir insanın içini ve cinsel eğilimlerini bilemiyoruz. Sizede iyi günler

• escınsellık guzeldır bence:)

0|1
    0|0
  • yok ya ne alakası var seçmekle yönelimdir o istemsiz olur he kişi bastırırsa ortaya çıkmaz ya da geç farkedebilir o ayrı bir konu

0|1
    0|0
  • Çoğu kişide küçüklükten bellidir, hormonaldir. Sonradan da olabilir tabii. Benim LH hormonu azlığından dolayı mesela :)

0|1
    0|0
  • Yüzde 80. Oran seçim

Nadir hastalıktan kaynaklanmakta hormanel

0|1
    1|0
  • ben biseksüelim ama erkeklerden aldığım zevk bir başka yahu

0|1
    0|0
    • özür dileyerek soracağım ama biseksüel nedir?

• hem erkekten hem kadından zevk almak

• Kişilik bozukluğudur

0|1
    1|0
  • Bu bir yönelimdir.Tercih asla değildir...

0|1
    0|0
  • bence bir seçim değildir. kim ister ki ya özellikle türkiye de

1|1
    0|0
    • doğustan olduğuna inanmıyorum ben ne olursa olsun yaşadıklarının etkisiyle böyle bir tecih yapmak zorunda kalanlar olabiliyor ancak isteyenlerde var :)

• benim soruyu sorma amacımda buydu zaten acaba hangisi doğru diye fakat görüyorum ki kesin bir sonuç bulmak mümkün değil

• google a yazabilirsin çıkar kesin

• seçimdir zevk için yapılır

0|1
    1|0
    • teşekkürler yorumun için bende öyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok yerde geçen gibi tedavi edilmesi gereken bir hastalık olarak görmüyorum

Bence bir içgüdü ile başlıyor sonra merak tercihe dönüşüyor

0|1
    0|0
  • bence tercih değildir

0|1
    0|0
  • kadıngibi olmaktan kadın gibi giyinmeyi çok severim .ev de olduğum zamanlar kadıngibi giyinmekten çok hoşlanırım .çok severim .kadınların tüm giyim modelleri çok güzel ve çekici .kendimi kadın gibi görmek çok hoşuma gider .kıyafetler içinde o kadınsılığı ve elbiselerin şılığını görmek bambaşka bir duygu .eş cinsellik konusu na ise çok ilgi ile bakmazdım ama kendini kadın kıyafetlerinin içinde gördüğüm zaman çok beğeniyorum .elbiselerin şıklığı ve güazelliği kadınsı hisler verdiği için bir erkekle çok özel zamanlar yaşamak en büyük zevkim ve hayalimdir .

0|1
    0|0
    • crossdresser'lık olabilir sizde :)

• evet haklısın .çok güzel çok severim .hoşlanıyorum kadın kıyafetleri içinde iken .çok güzeller : D

• ben kendimi bildim bileli gayim.. ama ne küçükken inşaata topum kaçtı ne de tacize uğradım. sadece cinsel yönden erkeklerden hoşlandığımı farkettim o kadar..doğuştan gelen bişey artık hormonlarla mı alakalı yoksa yaratılışta imalat hatasımı bilinmez.D

kız arkadaşlarım da var ama sadece arkadaş cinsel yönden ilgi sıfır...sadece erkeklere..tabii bunu dejenereleşmeden yaşıyorum.öyle sokağa çıkıp off ne yakışıklı hemen altına gireyim diye önüme her gelenle yaşamıyorum...kadın olmak gibi düşüncemde yok..ben bunu deyince herkes farklı bakıyor bana özellikle gay olanlar. gay olmak kadın olmak demek değildir ama türkiyede bunun anlaşılması için asırlar geçmesi lazım..

burda da arayışım yok gay olsam dahi..sadece muhabbet...

1|1
    0|0
    • öncelikle teşekkür ediyorum yorumun için eşcinselliğini saklamıyor olman bence bu kadar abaza( ne kadar doğru bilemiyorum) olmamana yarar sağlıyor türkiyede bir çok eşcinsel düşüncelerini içine attığı için sokakta gördüğü her yakışıklı erkekle ilgili fantezi düşünüyor

• yooo eşcinseliğimi gizli yaşıyorum çevremdeki kimse bilmiyor:))özel hayatım sonuçta kimseyi ilgilendirmez..hayatımın geneline koymadım bunu...öyle abaza biri değilim..sokakta her gördüğüm adama asılmaya kalksam hastanelik olurum sanırım:D

• tanıdıpım duyduğum kışılere baktığımda bır çok nedenı var.

zevk için

genlerden dolayı

her şeyı yaşayıpta yaşancak başka şey kalmayınca ( zengınler )

tecavüz ya da ımkansızlıklar sonucu.

0|1
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum küçük yaşlarda tecavüze maruz kalan ya da tecavüz izleyen insanlarda görülme ihtimali oldukça artıyor ama ben genlerle ilgili olduğunu düşünmüyorum

• verdiğin örnekler için sağ ol hocam açıkçası bunu tercih olduğunu düşünüyordum artık emin oldum bile denebilir

• umarım işine yarar cevaplardır.

Yükleniyor...