Doğum kontrol hapı içildiğinde kanama durur mu?

Arkadaşlar bir bakar mısınız?

Ben şu an adet görüyorum doğum kontrol hapı içildiğinde kanama durur mu acaba bir bilgisi olan var mı ?

Güncellemeler:
Ya da şöyle sorayım adet kanamasını ne durdurur ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neden böyle bişey yapma ihtiyacın var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• doğum kontrol hapı adet düzenleyici özelliği vardır. durdurma ya da azaltma özelliği yoktur.

ilaçlardan sadce ağrı kesicilerin bir kısmı (hepsi değil) adet kanamasını artırarak 1-2 gün erken bitmesini sağlayabilir. başka çözüm yok.

0|0
    0|0
  • kardeşim neden durduruyorsun hayır yan nye dengenle oynuyorsun .. bırak vücüt atacak o kanı dışarı .. yok doğum kontrol yapı yok o hapı bu hapı.. saçmalamayı bırakta salıver gitsin kan işte.. 3 gün sonra giriverirsin ilişkiye..

0|0
    0|0
  • edetliyken doğum hapını neden içiyorsun zaten normalde seks olması iyi değil bitsin adet gunun sonra devam et yoksa hamıle kalışın

0|0
    1|0
  • yavaşlamasını istiyorsan bosalt kendini. Durdurmaz ama yavaşlatır

0|0
    0|0
  • hormanal tedavimi görüyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adetliyken kullanma diyene aldırmayın, adetliyken hamile kalmanız çok daha olağan olduğu için, ne olursa olsun almalısınız. Adet görmemeniz, hapların işe yaramadığını göstermez, mümkün gibi duruyor. Umarım belli günlere uyarak alıyorsunuzdur, aksi takdirde hemen bir doktora danışmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Yasmin ic durur

0|0
    0|0
  • Kafana gore icme

0|0
    0|0
  • adet kanamasını durdurabileceğini sanmıyorum. en iyi seçenek tampon kullanmak. doğum kontrol hapı adet olduğun zaman alınmıyor zaten normalde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...