P*rno filmlerde anal seks

anal seksin zararlarını artık hiçbirimizi inkar edemeyiz. hanım kızlarımız da bilselerde çoğu erkeğini mutlu etmek, bakire olduğu için ya da zevk almak için.. gibi çeşitli sebeplerden anal seks yapıyorlar. p*rno film sektöründe kadın oyuncular en az 3-5 yıl çalışıyolar ve bu süre zarfında sayısız film çekiyorlar. bu oyuncuların sağlığı bozulmuyormu filmlerde görüyoruz adam kolunu bacağını sokuyor resmen.. bu oyuncular altlarını bezleyerek mi dolaşıyorlar? yoks asayısız operasyon mu geçiriyorlar normal hayatlarına dönebilmek için

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Anal seks haramdır her koyun kendı bacağından asılır aksini iddia edenlere baska bısey demıyorum

0|1
    1|0
    • soruyu okumadın galiba.. dini açıdan sormuyorum sağlık açısından soruyorum

• :( özür dilerim

• ya yürü git sen cevap yazma... soruya bak önce bir de verdiğin cevaba bak. ben zaten zararlı olduğunu yazmışım. çok sık yapanların ilerde nasıl bir yaşam sürdüklerini sormuşum anlamıyosan yazma

Kızlar Ne Diyor 1

• hergün yapmadığın ve kol sokmadigin sürece sorun olmaz

0|0
    0|0
    • ama benim burd abahsettiğim p*rno film yıldızları.. kadınlar hayatları boyunca sadece 3-4 yıl film çekebiliyorlar ama 100 lerce... ve vücut yorgun düşüyodur eminim. o yüzden çok fazla anal seks yapan p*rno yıldızları ne gibi sağlık sorunları yaşıyorlar

Erkekler Ne Diyor 1

• Kol bacak sokanları bilemem ama onların bile yüksek ihtimalle zarar görmediği açık ki normal anal seksin en ufak bir zararı yoktur bizim cahil milletimizi kandırmışlar böyle boş hurafelerle bizim saflar da kanmış bunlara ... kuralına uygun yapılan anal seksin asla bir zararı yoktur...

3|0
    3|1
Yükleniyor...