Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var acilll :/

Arkadaşlar hafta sonu kız arkadaşımla birlikte olacağız. ben bakirim o da bakire. yalnız benim bir sorunum var. mastürbasyon yaparken en fazla 1 dakika dayanabiliyorum ve çok fazla meni geliyor. Penisimin boyu ise 12-13 cm arasında lütfen yardım edin psikolojim oldukça kötü :/

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sakin ol geciktirmenin yolu şu mastürbasyonda dorukta iken durmak hmen sonra yine dorukta iken durmak belli bir sürü böyle yap geçip gider. ayrıca 12 13 cm de zevk verir korkma...birde sevgilnle bulaşmadan önce mastürbasyon yap sevgilinle buluştuğunda ikinci boşalman gecikir.. bu arada hangi şehirdensin mahsuru yoksa .

0|1
    0|0
    • Dediğin gibi durmaya çalışıyorum ama kendiliğinden akıp gidiyor her şey :/

• ne kadar zamndır sevgil,isiniz yani cinsellik konusu nasıl açılıp bu hale geldi sadwece 1 cümleyle anlat kısaca.

• 1,5 yıldan fazla bir süredir birlikteyiz. Artık birbirimizin olmak istedik sadece bu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kiz bunu sorun ederse o kizdan suphe et

0|1
    0|0
    • İyi bir süre değil ki ama ? :/

• Cevapların için teşekkür ederim :)

• prezervatifin yan etkisi olmaz.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeterli kardeşim sıkıntı yapma.. Kiloluysan bir kaç kilo ver kasığındaki yağlar eriyince 2-3cm daha uzar

0|1
    0|0
  • işin zor yalnız dikkat et erken bosalığta kızın içine bosalma hamile bırakma sonra

0|1
    0|0
    • Prezervatif takacağım zaten diğer türlü sakat gerçekten :/

• Umarım çabucak prof oluruz :D

• Masturbasytonu birak, penisin de gayet nbormal.

Direkt birlesme yasamayin, on sevismeyi uzun tutun. Bosalacaksan da bosal takilma fazla, heyecanlandim dersin, kimse ayiplamaz.

0|1
    0|0
  • çok hızlı asılıyorsundur. yavaş yaparsan süresi uzar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...