Birkaç gün önce ilişkiye girdik

tam olarak soktuğu söylenemez ama birleşme oldu gbi. o an kan akmadı.(bakireydim) o gün eve geldiğiimdede duş aldım ertesi gün de duşa girdiğimde çamaşırımda koyu kırmızı bir leke gibi zevk suyunu anımsatan biraz daha katı bir şeyle karşılaştım. bugunde camasırımda kahverengımsı bı leke gordum. bunun sebebı nedır? kızlık zarım zedelenmıs oldugu ıcın mı bole bırsey vardır ?yada bozulmusmudur? buna benzer bısey yasayan var mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3-4 cm kızlık zarının yırtılması için yeterli bir durumdur.bakın kızlık zarı yırtıldığında normalde az kan galir.ama yırtık aniden ve fazla olduysa kanama çok olur.bunun dışında yırtılma olduğunda hiç kanamayanlar dahi olur.az kan gelip dışarı çıkmayan durumlarda söz konusudur.bu durumda kan dışarı çıkmaz ve olduğu yerde hemen pıhtılaşır.daha sonraki günlerde bu pıhtı dışarı atılır.sizinkiside sanırım bu.bakireliğiniz bozulmuş va kanama içerde pıhtı yapmış ve onu atmışsınız.geçmiş olsun..

1|0
    0|0
    • sevgilim bunu asla sorun etmedi. inançta güvende sıkıntı yok. ama bunu onunla paylaşmak istiyorum nasıl paylaşabilirim?

• prezerv... kullanmak istemiyoruz. baska ne yapablrz?

• ozaman siz önlem alacaksınız.spiral en etkili yöntem.onun haricinde doğum kontrol hapları ve doğum kontrol iğneleri var.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevişirken siz orgaz olduğunuz için yumurtalıklarınızdan rahminize dökülen meni dediğimiz salgı ile zedelenmiş olan bekaretinizin akıntısıdır bozulmamış merak etmeyin

1|0
    0|0
    • ben o an kan gelmediği için bozulmadı diye düşündüm. sora acaba elastik zar mı diye düşünmüştüm.

• Merhaba

Kızlık zarı kanarsa acık renkte pempemsi bir kandır 1*2 damla anca akar. Bence esnek seninki tam bozulma olmadı

1|0
    0|0
    • canım buna rağmen çok acıdı. tam alamadım o yüzden ne yapabilirim.tam aldığımda kan gelir mi

• buradan yardımcı olursanız sevinirim. hesap benim değil kabul edeceğini sanmıyorum arkadaşımın

• Silersin mesajları buradanda ben yaparsam sorun olur

• Zedelenmiş de olabilir.. Aslında açık renkte kan olması gerekiyor

1|0
    0|0
  • Zar önemli mi senin için?

0|0
    0|0
    • Elbette..sevdiğim insanla olmasını isterim.öyle de oldu.

• Artık bakire değilsin.

0|0
    0|0
  • napacan kızlık zarını sen.boşver bozulsun

0|1
    0|0
  • amacın ne .. zaten vermissin :) ogrenmek istemeni anlayamadım

0|0
    0|0
    • sadece bpzuluğ bozulmadıgını anlamadım. bir endisem yok kızlık zarım gıttı eyvah dıye

• bozulmus gibi duruyo ...

• içinı ferah tut kızlık kanı degıl kızlık kanı gırmişse akar

1|0
    0|0
    • aşağıda öyle demedi bir yorumcu.

• bir şey bıldıgı yok burada herkes kafada salıyu bızat kız arakadsılm oldum senınkı az soktum içine gırmeden onda öyle olmuştu bır gun sonra ama kızlıgıa bır şey oılmadı

• hayırlı olsun kızlıktan kadınlığa adım attın güle güle kullan.

1|0
    0|0
    • ama o zaman niye kanamadı ertrsi gün bunu gördüm?

• erkekler de gecmiste biseyler yasayinca karisina dert olur o zaman

sizde kizlik zari olmuyor diye size müstehak mi yani

• ben sana türk erkeğinin genel düşüncelerını paylaştım olaya gerçekçı yaklaşmaya çalıştım

ha erkek yaptı yapmadı kadın ne düşünür bılemem

ama erkeklerın dünyası böyle ve bu güne kadar hıç erkek bakır değil diye babasının evıne yollanmadı ya da namus davası deyıp ınfas edılmedı.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bozulmus canim benimde oyle oldu

1|0
    0|0
    • ilk olduğu ıcın acıdıgını düşünüyorum. bundan sonra acır mı ben zorlanırmıym

• Az az yavas yavas oldu..eve gidince kahverengi kan gordum.nisanliydim.hatirinda kalan bu.

• ama benim ertesi gün oldu. ve tam girmedi

• kızlık zarı vajinanın girişinin 1 cm gerisindedir yani cok icerde degildir.İc dudaklari elinle acip aynaya baktiginda kizlik zarini rahatlikla görebilirsin.penisin az bir kısmının sokulması da kızlık zarını patlatmaya yeter o yüzden ama patlamistir demiyorum bazilarinda esnek oluyo patlamiyo az sokunca ya da hafifce zedelwnmis ama patlamamis oluyo

1|0
    0|0
    • canımın cok acıması normal mi?

• anladım çok teşekkürler

• rica ederim canım

Yükleniyor...