Nereye doğru gidiyoruz millet olarak?

Öncelikle cinsellik kategorisinde sorayım dedim ama hiç alakası yok gibi aslında cinsellikle .

Şöyle bir bakıyorum da cinsellik kategorisinde '' yok şununla yattım,yok bununla şunu ettim,yok daha fazla nasıl zevk alabilirim,yok bakirelik saçma bir kavram,yok o poşet ile yapılmaz,yok erkek arkadaşımı/kız arkadaşımı paylaşmak istiyorum,yok köle olmak istiyorum,yok sevgilim varken başkasını düşünerek kendime dokunuyorum vs...''

Gerçekten nereye doğru gidiyoruz bu erkek için de böyle kız içinde böyle.Neden kendimize evleneceğimiz kişiye saklamıyoruz ya da yediğimiz ayıplardan pişman olmak yerine daha da bu yaptığımız fenalıkları daha da ileri götürüyoruz...

Babamın söylediği güzel bir söz var idi '' Bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır '' diye şimdi bırakın dudağı ( erkek içinde kız içinde ) vücudunu muhafaza edememiş insan kalmamış gibi...

Sizce nereye gidiyoruz,neden böyleyiz?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bencede bu kadarda ileri gidilmez haklısın (yattıklarıyla övünmek hergün biriyle olmak falan ) katılıyorum sana ama bence birini bakireliğine göre veya yok öpülmüş öpülmemiş dudaklarına göre yargılamak da yanlış her şey vucudu muhafa etmekle de olmuyo

0|1
    0|0
  • Cehenneme..

0|1
    0|0
  • Ciddi ciddi cevap verecektim ama nickini görünce salla dedim.

1|1
    1|0
  • uzun uzun düşünmek gerek aslında güzel bir konya değinmişsin

0|1
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır

0|1
    0|0
  • Nickinle babanın söylediği söz hiç örtüşmüyo yalnız...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benim babamda benzer bir söz söyledi bana "oğlum ilk evliliğinde mutlaka kız al,kadın alırsan aklı hep ilkleri yaşadığı o sevgilisinde olur"babam bakire olmayan kızlara yollu falan demez sadece bunları kullandı insanları dışlayan ötekileştiren biri değildir ha babamı neden mi açıkladım tıpkı neslinin insanı geri kafalı falan demeyin diye.toplum olarak gerçekten çok hızlı yozlaşıyoruz

(yanlış tarihi girdim gerçekte 18 yaşındayım)

0|1
    0|0
  • Abaza isyanı

0|1
    0|0
  • İnsanların kendi tercihi. Sağlıklarını ve kendi zevklerini düşünüyorlar demek ki.

0|1
    0|0
  • Sana hak verip verdiğin gazla satırlar dolduracaktım ancak nick'ini görünce vazgeçtim.

0|1
    0|0
  • Soru nick ilişkisi güzel olmuş. Kısıtlamanın olduğu yerde, yasaklar çekicidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...