Cinselliksiz bir hayat düşünemiyorum mu diyorsunuz?

Cinselliksiz bir hayat düşünemiyorum mu diyorsunuz? Bence herşeyin sonu cinselliğe gidiyor buna yanlış bakmayın bunu bize ALLAH vermiş hayat bunun üstüne kurulu bir döngü tabiki bunu eşimizle yaşamamız gerekir bu açıdan soruyorum evli olsanız ve cinsellik olmasa heycan kalırmıydı dokunuşun verdiği hazda bir cinsellik türüdür:) sevdiğinin elini tuttğunda etkilenmende böyle yani cinsellik olmasa aşk bukdr heycanlı olurmuydu ?siz cinselliksiz bir hayat düşünemiyorummu diyorsunuz?

Güncellemeler:
sevdiğiniz biryle olucak tbi:)
sevdiğiniz kadının elini tutunca içinizde hisstetğiniz o duyguda cinselliktir evet sevgiden aşktan böyle hissedersiniz ama sonuçta akrşı cinstir ve etkilenirsiniz bu duygularında olmamasınedena bahsediyorum bazı arkdşlar herşeyi sex anlamayın soruda açıklamıştım

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamazlar dostum anlamazlar. çünkü bizim ülkemizde seks deme bile ayıp hele de bunu bi kız söylüyosa kesin o... dur... onlara göre gerçek aşk da seks olmaz.. gibi saçma bi düşünce vardır... ama seks olmayan aşklarıyla evlenip çocuk sahibi olmayıda isterler...

nasıl yapacaklarsa..

onlar için seks zevk ve boşalmatan ibarettir. oysa seks sevdiğine dokunmak onun nefesini hissetmek, onun sıcaklıgını duymak onunla bütün olmaktır içinde sevgi olduğunda ama onlar bunu anlamaz

2|0
    0|1
    • ya aynen öyle işte beni çok iyi anladınn çok teşkkr ediyorumm:)

• Anlatmaya çalışma sende boşver :)

• haklısın:)

Erkekler Ne Diyor 19

• Cincellik güdüsü temelde insanların çoğalma arzusundan gelir.

Herne kadar biz bunun farkında olmasakta cinsel arzunun temelinde yatan gerçek budur!

Öyle ki bu içgüdü insanoğlunda olmasaydı, insanoğlu yok olmuş olurdu!

Cinselliğin verdiği zevke gelecek olursak; bu sağlıklı hiç bir insanın vazgeçemeyeceği bir hazdır.

Kadınlar çoğu zaman bunu yaşarken aşka da ihtiyaç duyabilirler.

Ancak erkekler seks yapmak için aşkı şart koşmazlar.

Dünya=Cinsellik (Herkes hayatını buna borçlu)

1|0
    0|0
    • beni anladığın için sağoll yanlış anladı biri ya diyorumkiBAKIN CİNSELLİKTEN AKSTIM SEX DEĞİL AYIP BİŞEY DEĞİL SAPIKLIK DEĞİL ALLAH KADIN VE ERKEĞİ YARATMIŞ SEVDİĞİNİZ BİRNİN ELİNE DOKUNDUĞUNDA AŞKTAN SEVGİDEN GÜZEL BİR HİS OLUŞUR AMA O ETKİLENMENİN İÇİNBDE CİNSELLKTE VARDIR SONRA ÖPMEKTE İSTERSİNİZ BUNDAN BAHSEDİYORUM ama beni anlamıyor snr geldi neyse teşekkr ederm sana:)

• çok teşkkr ederm:)

• çok rica ederim (:

• evli değilim. şuan çok sık cinsellik yaşayan biri de değilim kız arkadaşım istemediği için. ama evlendikten sonra her istediğimde ulaşılabilir olduktan sonra ki düşüncelerim ne olur bilmiyorum. fakat şuan evli olsam ve birlikte olduğum insanla doğru düzgün bir cinsel hayatım olmasa herhalde o ilişkiden de soğurum gibi geliyor. sadece aşk yetmiyor galiba duvarları kıran kırgınlıkları yok eden meşkte yani sexte lazım çoğu zaman..

1|0
    0|0
  • Adem ile havva bile dayanamamis cinselsizlige ki biz nasil dayanalim :)))

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • O zaman ne yapmamız lazım.

0|0
    1|0
    • ne konuda?

• ayrıca bu bir sorun değil doğal bir durum ben insanalrın görüşlerini merak etamam.D

• Öff tamam :((

• bunu te söyleyen sen değilisn dostum :)

freud da bunu söylüyordu.. her seyin temelinde saldırganlık ve cinsellik vardır diyordu ;)

bence gayet doğru düşünüyorsun tebrik ederim

1|0
    0|0
  • kendin sordun kendin cevapladın (:

10 puan (:

1|0
    0|0
  • Ateşle barut yanyana durmaz..Durmamalı.

0|0
    0|0
  • ewet cinsenliksiz bi hayat düşünemiyorum ben :)

1|0
    0|0
  • sevginin temeli sevişmeye dayanır sevişmek sadece seks degildir ruha duygulara hitap etmektir güzel bir sevişme yasamadıkdan sonra seks sadece kultur fizik hareketidir...

0|0
    0|0
  • tek bildigim dahiliyeci bi abinin sözü türk erkegi poligenik tir

0|0
    0|0
  • aşksız cinsellik 5dakikalık zevke sonra pişmanlık getirir.

0|0
    0|0
    • tabki öyle bende aşktan bahsediyorum aşktaki olan şeyden

• alakası yok. eğer seks güzelse ben hiç pişmanlık duymam. Duymadım da

• hayatın başladığı ver vajina ile penistir heralde cinsellik olmadan hayat düşünülemez..

0|0
    0|0
  • tek amaç üremek başka bisey değil sonuç ÜREMEK, iç güdüsel bisey bu

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Cinsel yaşam olmadanda yaşanılabilir, hayatta cinsellikten daha önemli noktalarda var evlilik gibi bazı terimler sadece cinsellik üzerine değildir hayat dostu diye bir terim vardır bilmem bilirmisiniz. :)

0|0
    1|0
    • biliyorum tabiki değil ben aşktaki evlilikteki mutluluktan bahsettğim hayat genellemesi yapmadım tam olarak tbki dostluk kardeşlik var ..

• Diyemezsem niye uzatıyorsun kafan mı almıyor ? Şu cahil düşüncelerden bi kurtulamadanız sonra gidip başka yerlere yorum atarsın anlatamıyorum diye. :) Git biraz kendini geliştir tartışmayı öğren öyle gel daha cevap atmıyorum iyi günler.

• atma ozaman uzatma anladıysan anlamış gbi davranıcaktın ozaman ii gnler

• sevdiğin kadınla tabiki ya bende düşünemem:) soru çok mantıklı l ve seviyeliydi

1|0
    0|0
  • asla düşünemiyorum bende evet

1|0
    0|0
  • evet başka ne olabilirki et ete değecek diğer türlü anlamsız olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben cinsellik olmayan bir hayat düşünmek bile istemiyorum

1|0
    0|0
  • Gerçek aşkın içinde tabii ki cinsel istek vardır. Bunu beraber yaşarsın yaşamazsın bu sizin seçiminiz.

Tutku şehvet dürtüsü arzusu içermeyen bir aşk aşk değil dostluk arkadaşlık hayaller aleminden dünyaya dönün..

0|1
    0|0
  • aşk cinselliğide getirir heyecan katar aska

1|0
    0|0
  • Cinsellik düşünmüyorum manastır yolu gözüktü :D

1|0
    0|0
    • :D yok ya kaç yaşındasınki:) insanın belli dönemlerinde olur böle şeyler:)

• Cinsellik olmadan olmaz benim için önemli ve 31 yaşındayım ;)

• :) gençsinn:) cinsellik derken bakın sevdiğiniz kadının elini tutunca içinizde hisstetğiniz o duyguda cinselliktir evet sevgiden aşktan böyle hissedersiniz ama sonuçta akrşı cinstir ve etkilenirsiniz bu duygularında olmamasınedena bahsediyorum ama biri yanlış anladı yazıpta duruo.s

• cinsellik benim için önemli..

0|0
    0|0
  • İyi düşünme kim düşünmesinki

0|0
    0|0
  • Herşey insan için cinsellik bir ihtiyaç tabi ki onsuz olmaz

0|0
    0|0
  • erkek misin?

0|0
    0|0