Ertesi gün ve doğum kontrol hapları kullanması için nasıl ikna ederim?

kız arkadaşımla uzun zamandır birliteyiz . ve ben ondan ertesi gün - kontrol vb ilaçlar kullamnasını istedim buna karşı çıktı onu ikna etmek için tavsiyeleriniz nedir ? Birde spiral ne kadar sağlıklı ve garantili ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilin koruma konusunda neden karşi cikti orayi anlam veremedim, sonucta ikiniz de gencsiniz hamile kaldigi zaman ne yapicagini hic düşünmüş mü? Bence böyle karşi ciktigina göre, düşünmüş olmasi gerekiyor.

Onu ikna etmeyi şöyle deneye bilirsin, karşina alip sakin bi ses tonuyla güzelce konuşarak, ikinizinde daha genc oldugunu, bu olayin riski oldugunu, hamile kalabilicegini, kendini sürekli ilişki sirasinda geri cekmek istemedigini, ayrica erkekte gelen zevk suyun icin de bile normal boşalmadan cok fazla spermlerin aktiv oldugunu ve böylece hamile kalma ihtimalin yüksek olmasini, prezervatifle güzel olmadigini anlatman gerekiyor, haa bunca konuşmadan sonra hala karşi cikiyorsa, neden karşi ciktigini ögren ona göre devamina bakariz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Spiral %100 korunma sağlamıyor. Taktıran ve hamile olanları duydum

0|1
    0|0
  • hiç hamilelik yaşamadıysa spiral takmazlar.kürtaj durumu değiştirebilir bilmiyorum.ertesi gün hapı öyle sürekli kullanılacak bişey değil zaten adamı mahveder.doğum kontrol hapının depresyon etkisi var.ama en makulü o.tam koruma sağlamasa da düzenli kullanıldığında büyük ölçüde işe yarar.

0|0
    0|0
  • sen kullan kılıf

0|0
    0|0
  • Spiral kayıyor ve kanamaya sebep oluyor en kötü doğum kontrol yöntemi

0|0
    0|0
  • ıkna etme bi saglıkcı olarak kontrol haplarını dogru bulmuyorum başka korunma yolları bul bence kısırlıga bıle yol açıyo o haplar...

0|0
    0|0
    • tamamda gerı cekılme yontemı de cok riskli :S

• prezarvatıf olabılr en saglklısı o

• onuda ben sevmıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ertesi gün hapı korunma yöntemi değil ve yan etkileri çok olan birşey.Hiç tavsiye etmem onu.Doğum kontrol hapları düzenli kullanımda en iyisi.Spiralde rahim içi araş sonuçta yan etkileri olabiliyor.Eğer kondom sevimiyorsanız doğum kontrol hapı ama gerekli tahiller yapıldıktan sonra doktor uygun görürse tabiki.

1|1
    0|0
  • o haplar çok sağlıksız. kız arkadaşının sakalları çıkabilir (: sakalları olan bir sevgili istiyorsan orası ayrı tabi. (:

dışarı boşalmayı dene, çok sağlam bir yöntem. ancak kendine güvenemiyorsan prezervatif kullan.

0|0
    0|0
    • zaten sureklı oyle yapıyoruz da risk var be hocam

• 8643514846587 kerede bir bence bende cok yaptım olmadı :)

• kesinlikle katılıyorum. hatta 86435148465878643514846587 kerede 1 (:

• valla spirali bilmem de ertesi gün haplarının kızların hormonları üzerinde sorun yarattığını duydum. vücudundaki tüylerini arttırması gibi.. pek tercih edilen birşey değil sanırım, zor zaman alternatifi :)

0|0
    0|0
  • bugün bir kadınla konustum ertesi gün maduru idi dogurmus:P

0|0
    0|0
  • sen zorla tecavüz et daha ii başka şans bırakmamışsın kıza

1|0
    0|0
Yükleniyor...