Ben normal miyim? Aseksüel miyim?

Cinsellik ile ilgili bir soru değil tam olarak onun için kaldırmayın lütfen.

24 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç bir erkekten hoşlanmadım.Yani aşkla ilgili şeyler düşünmedim,kimseye aşık olmadım..

Ben anormal miyim? Aseksüellik cinselliğe ilgi duymama mı oluyor sadece?..Kendimi kadın gibi hissediyorum onda bir sorun yok.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini kadın gibi hissediyorsan bir sorun yok ama sana karşı yaklaşan erkeklerede yaklaşmasına musade etmelisin .

Normalsın ama kendine yaklaştırmalısın sadece sevgiyle kıyaslama hoşalnmaylada kıyaslama

0|0
    0|0
    • Yok erkek arkadaşlarımı seviyorum yaklaştırıyorum ama sadece arkadaş olarak ilerisi bana garip geliyor yani normal insanlarmış gibi..Birşey hissedemiyorum işte...

• Olur,eklerim.

Erkekler Ne Diyor 17

• Hiç bir erkekten hoşlanmadın değil sendeki.. bugüne kadar hiç bir erkekten hoşlanmıyorsan bu senin kendine olan özgüvenini kaybettiğin anlamına gelir.. Yani bir ilişkiyi kaldıramayacağını düşünüyorsun ve korkuyorsun hata yaparım diye..

0|0
    0|0
    • Hiç onunla ilgili değil..Hatta saçma.Özgüvenim var istersem kaldırabilirim.Öyle olsa söylerdim ama siz hep başka taraftan anlıyorsunuz..

• muhtemelen bastırılmış duygudur

0|0
    0|0
    • Hmm..Bilmem ki.

• sigmund freud'un cinsellik üzerine çok araştırması var onun yazdıkları ne olduğunu anlmana yardımcı olabilir

• Sağolun bir bakayım..

• daha çok gençsiniz ve bu yaşınıza kadar aşık olmayışınıza hoşlanmamanıza şaşırdım onun için sabredin demekki büyük bir aşk var gelecekte eğer kimse olmadıysa bu onun habercisi

0|0
    0|0
    • Bilmem ki öyle mi dersiniz...

• rıca ederim ben teşekkür ederim. ALLAHa emanet olun.

• Sizde.

• Kimse seni beğenmeyince sen de bir süre sonra ümidini kesip ilgini kaybetmişsindir belki

0|0
    1|0
    • Hayır,beğenen oluyordu..Onunla ilgili değil.

• ..Ayrıca bu hep böyleydi..Nasıl okuyorsunuz soruyu anlamıyorum ki. Hiç hoşlanmadım diyorum,sizümidini kesmişsindir diyorsunuz.

• Arkana yaslan rahatına bak..

0|0
    0|0
  • benim resimlere bakınca birşey hissetmiyomusun :D

0|0
    0|0
    • Güldürdünüz.Dedim ya ,hiç bir cinse ilgim yok..

• o zaman sende piskolojik sorun var gerçek bir penis görmen lazım :D

• Tamamen Normalsin Bir Sıkıntı Yok

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi? Arkadaşlarım buna garip bakıyor da..

• Kendini kadın gibi hissediyor olman seni anlatmaya kafi... Takılma başka şeylere...

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarım biraz garipsiyor da..Sorayım dedim aklıma takıldı acaba birşey mi var bende diye..

• Tamam peki.Teşekkür ederim o halde.

• rica ederim... Ama gayet normalsin bunu bil kafi...

• Cinsel dürtü olmadı mı hiç bir erkeğe karşı?

0|0
    0|0
    • Hayır o da olmadı..Ne hoşlantı ne de başka birşey..

• iş kariyer olayı tamam değilse onları hallet eğer bu konuda sorunun yok ise biraz kendine bak aşk seni bulur veya sen onu

0|0
    0|0
  • Dogru insanı bulamadın diye bir kalıba girmek zorunda degilsin. Ben a dan başlim bütün seksüeller olim o zaman kimseyle çıkmıyorum diye. Ama biseksüel olmam oraya çekmeyin konuyu :D

0|0
    0|0
    • Sorunum kimseyle çıkmamam değil ki..Birşey hissetmemem ne cinsel ne de hoşlanma..

• valla çiçeem çevren ikili ilişkilerin çok önemli bu konuda kapsamplı kişilik analizi yapmadan sorununu söylemek çok zor.

• Seni senden alacak biri karsina cikacaktir bir gun. Bu soruyu ozaman kendine bir daha sordugunda kendine guleceksin.

0|0
    0|0
  • Bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • yok lan çirkin ya da şişmansın ondandır

0|0
    0|0
    • Hayır arkadaşım allah allaah. Ben ilgim yok diyorum sen çirkin ya da şişmansın diyorsun.Bilmeden neden konuşuyorsun?

• Çok cins bir yapın var

0|0
    0|0
    • Neden?..

• çocukluğunla ilgili yaşadığın bir olay olabilir böyle olman, kadın gibi hissediyorsun ama hiç aşık olmayı yuva kurmayı düşünmüyosun

• hiç birşey yaşamadım öyle ama.. sadece annem ve baba rahmetli yani hiç görmedim onları.Ama bununla alakalı olduğunu sanmam.Evet hiç düşünmüyorum.

• kendini lezbiyen hisseden erkeğim erkek olduğum için aynı kapıya çıkıyor

0|0
    0|0
  • Nasıl bişeysin anlamadık ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benden bitane daha çıktı ya ölsemde gam yemem..

0|0
    0|1
  • Aseksüellik ne lan.

0|0
    0|0
  • kadınlara ilgin var mı bunu belirtmemişsin aseksüellik çeşitlilik gösterir

0|0
    0|0
    • Yok,hayır...Hiç bir cinse yok..

• bir kısmı kalıtsal bir kısmı psikolojik buna etken.ne diyelim bir ayrıcalık

• Anladım.Teşekkür ederim..

• peki duygusal olrk bir erkkekten hoşlandınmı hiç

0|0
    0|0
    • Hayır hiç hoşlanmadım..Sorunum da bu zaten.Aslında sorun değildi ama dün arkadaşlar garipseyince ben de taktım kafama..

• bence br uzmaneden destk alıp fkr iste bilemedmki belki blnçaltndki br sounn yansmasdr

• Olabilir düşüneyim bunu..

Yükleniyor...