Kızlık zarım bozuldu mu...?

sevgilim diliyle beni boşalttı acı hissettim cnku tam vajinanın girişine baskı uygulayarak diliyle yaptı. bilmyrm korkudan pskolojkmen acı hsstmste olablrm. snrasnda da sürtnmyle kndsi boşaldı ne yaptgmzi tam olrk htrlmyrm ama kesnlkle grmedi içine hcbse. yalnz sorun şu eve geldgmde çamaşrmda 3 damla kan vardı köyü kırmzi renkte çok korkyrm bnu yaşayanlar varsa sonrasnda kasklarda ağrı falan.olyr mu ilk ilişki snrası neler yaşadınız yazarmsnz ltfen kasklrm açiosu ançok

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gynobusra@hotmail.com Jinekolog bir arkadaşım. İSmi Büşra. Bir mail atarsan yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun.

1|1
    0|0
    • tskkr ederim...

• Rica ederim. Ben buradaki sorunuzu yolladım kendisine. Tabi siz tekrar anlatırsınız. Benim uzmanlık alanım değil fakat bence endişe etmenize gerek yok. En kötü ihtimalle bir zedelenme olmuş olabilir diye düşünüyorum fakat dediğim gibi siz en iyisi Büşra'ya bir sorun. Hem bayan hem de konunun uzmanı olduğundan daha faydalı olacağına inanıyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana göre endişelenecek bir durum yok. En kötü ihtimalle zedelenmiştir. Lakin bundan sonra daha dikkatli olmalısın ( ız ) Cünkü artık daha hassas...

0|1
    0|0
  • Dikkatli olmak lazım. Kötü hava şartlarından bile bazen bozulabiliyor bu melet.

1|0
    0|0
  • lan her haltı yemişin daha ne bakireliği namusu zarda arıyosan kusura bakma namus falan kalmamış zaten al herifinkini içine devam et zevkine bak...

2|1
    4|1
    • zarda aramak degil ilk defa yasyrm bunu ve boyle hayal etmiyorum ucuz onyargilarini kendine sakla

• ahahahha peki kezocuk

• Sevgilinde zürafa dili var herhalde.

0|0
    0|0
  • ılık duş al:)

0|0
    0|0
  • Yok bozmamistir. Boyle dusundun diye oralin da keyfini cikarmamissindir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bbana göre bakiresin henüz . bu gidişle olanda kalmaz sende . çok merak ediyosun git jinekologabe canım

3|0
    0|1
Yükleniyor...