Gerçekten aşık olduğunuz biri kendi cinsinden hoşlanan biri olduğunu öğrenseniz napardınız??

arkadaşıma onu asla bırakkmam her şeyden çok seviyorum asla vazgeçmem ondan dedim oda bana ya o gay olsaydı napartın dedi 2 saattir bunu düşünüyorum gerçekten napardım bilmiyorum ya siz hoşlandığınız kişi gay/lez olduğunu öğrenseniz napardınız?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Zaten bende şans olsa falan derim o an -.- "Tamam çık git şurdan. O güzel yüzünü bir erkek mi öpecek allah seni de kahretsin onu da kahretsin beni de kahretsin falan" -.- sjkdgfdh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevgisinden ölsem de terkederdim. Herkes karşı cinsine ilgi duyacak şekilde doğar Allah tarafından verilen bir özelliktir bu ama sonradan sapkınlık yaparsa hem günah hem psikolojik rahatsızlıktır bu. İnsan kendi cinsinden ne bekleyebilir ki? Mesela kızlar için örnek; 60 yaşında olduğunu farzet. Yanında kocanın olmasını mı istersin yoksa yaşlı bir tane daha kadının mı? Çocuğuni torunun yok. Zaten 40 yaşından sonra iş bitiyo. Bi geleceğin yoksa bu psikolojik bir rahatsızlıktır. Boşa kafanı yorma bence

0|0
    0|0
  • karşındaki kişinin cinsel tercihi farklıysa sana yaklaşımı da farklı olur..yani adam gayse senle mesafe koyar arasına.

platonik açıdan mı soruyorsun bunu anlamadım!

ha şu var bisex olabilir hem kızlardan hem erkeklerden hoşlanıyor...ama gayse sana karşı mesafeli olur

0|0
    0|0
  • Aşk,ucuz bir insana verilmeyecek kadar pahalı bir hediyedir.

0|1
    2|0
    • eşcinsel diye mi ucuz insan oluyor? insanı insandan kayıran insanın değeri çok daha ucuzdur bence.

• doğal diğil ama oda öyle yaratılmış senin aşağılama gibi ucuz deme gibi bir hakkın varmı?

• bilmiyorum sen bu yazıdan ne anladın ama hiç bir insan ucuz degildir yaratlıs geregi herkes Allah önünde eşittir onu sadece yaptıkları seyler bu tek cinsi yönden degil her yönden degil yanlıs anladın galıba

• sevdiğimin gay olma ihtimali yok erkek olmam hasabiyle. Ama şunu bil ki kendi hemcinsine ilgi duyan bir insan karşı cinse mesafeli olur. Hani bunda da yanıldık diyelim oldu ya bir erkeğe ilgi duydu lez olmasına rağmen, o zaman valla bir arkadaşını da getirmeye ikna eder ikisini birden idare ederdim. hem bu şekilde erkeklerden hoşlanmasını da sağlardım.

0|0
    0|0
  • direk boşar dım.

0|0
    0|0
  • lez mez demez gel derim gel ki huyunu değişştireyim

0|0
    0|0
  • ağzını lavabo pompasıyla temizle onun dokunduğu kıyafetlerini yak hamama git töbe et

0|0
    0|0
  • şansıma sover yoluma devam ederdim

0|0
    0|0
  • ben aradan çekilirdim ona hem cinsimden birini bulurdum ne halleri varsa görsünler arayı bulmak sevaptır

0|0
    0|0
  • Lezbiyen fantezim var hoşlandığım kişi ise sadece fena olmazdı da .

Kız arkadaşım lezbiyen çıksaydı ... O baya bir sıkıntı. Karmaşık bir durum

0|0
    0|0
    • Lezbiyenler de seninle fantezi yapmak için bekliyordu zaten. Erkeklere herhangi bir şekilde ilgi duyuyorsa zaten lezbiyen olmuyor. Siz hala bu cahillikle devam edin.

• profesör kezban ağzını açtı. Dağılın Beyler :D

• Benimde çay fantezim var ahahaha ;) anlayan anlar

• ben insanlara deger vermiyorum zamanında verdim degmedi :D

gider ayvanlara veririm o degerin çeyregini ömür boyu vefa bilirler

sonradan gizlicem takipteyim :D

0|0
    0|0
    • yani fazla etkilemezdi hiçbişey olmasa ölüyorlar :D

Kızlar Ne Diyor 2

• :D tövbe yarabbi

0|0
    0|0