Erkekler için bekaret niçin önemlidir? Bu ikiyüzlülük değil midir?

Evlenmeden önce her haltı yiyebilen erkek evleneceği kadında niçin bu hakkı görmez. Bu çok büyük bir ikiyüzlülük ve bencillik değil midir? :Duruma objektif olarak bakar mısınız?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence soruyu soran arkadaşımız çok haklı. Bir kadına "açılmamış paket" gibi bakmak çok alçakça bir davranış.

Eğer erkek kendisi bakir değilse eşinden bakire olmasını bekleme hakkına sahip OLAMAZ.

Kadın-erkek eşitliğini kafası almayanların evlenme hakkı olmamalı bence.

Ayrıca diyelim ki kız bakire. Yapabileceği yüzlerce farklı cinsel aktivite var. Kızlık zarı hala yerinde diye "feroo" arkadaşımız gibi "Tamamdır bu kız temiz" diyecek değilim. Zarı yerinde değil diye de "Bu kızla evlenilmez." diyecek değilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben şahsen artık bu tabunun yıkıldığı düşüncesindeyim özellikle büyük şehirlerde istanbul, izmir, ankara gibi... artık herkes herşeyi yaşayarak öğrendiği için bu konuda eskisi kadar hassas davranımıyor. zaten kızlarda gidip diktiriyor ve erkeği kandırıyor. bence çokta dert etme

1|1
    0|0
  • Ya tamam ikiyüzlüyüz, lanet olsun hepimize. Tamam ya. Herkesle sevişeyim ama evleneceğim kadın bakire olsun. Tamam, itiraf ettim işte. Of.

0|1
    1|1
  • herkesin hayalleri var :)

kızlar nedense hep tango hocası, ateşli, zengin ve cool bi adam ister. bu ikiyüzlülük mü? bence değil.

erkekler de tabi ki eldeğmemiş, su damlası gibi bir hatunun hayalini kurar.

beklentiler ve gerçekler :))

0|0
    1|1
  • çünkü toplumumuzun kültür gereği kız olarak temiz olmalısın bir erkek evlenmeden bir milyon kişiyle de her haltı yese bilinmez ama kız bir kişi ile birlikte olsa belli olur. lütfen kıyaslama yapmayalım...

0|0
    1|2
    • Kızınki de belli olmaz.

Yapabileceği yüzlerce farklı cinsel aktivite var ve sadece biri zarın yırtılmasına yol açıyor.

Ayrıca, kızlık zarı jinekologlar tarafından yerine dikilebiliyor tekrar.

• iki master yaptım. doktora yapıyordum bıraktım. eğer ölçü buysa, bekaret önemli benim için.

gömlek alırken de beğendiğim bir gömlekten sadece pakedi açılmış bir tanesi kalmışsa satın almıyorum. böyle bir durum da söz konusu. fakat bir kadını öyle çok sevdim ki...her defasında bakire benim için. sevgililer gününüz şimdiden kutlu olsun :)

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeklerin bencilliğinden başka birşey değil.

1|2
    0|0
  • bakire kız el deymemiş mi oluyor sizce siz kendinizi kandırın:) (istisnalar kaideyi de bozmaz yani)

1|1
    0|0
  • kadınların bu konuda ne kadar yaralı olduklarını, aynı konuda açılan soru başlıklarından görebiliyoruz :D

1|1
    1|0
    • bu tarz konular modern gözüken okumuş statü sahibi olmuş kişiler de bile sorun olabiliyorsa bir arpa boyu yol gidememişiz derim.

• İkiyüzlülüktür ve bencilliktir.

İki kere lanet olsun efenim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...