Burda Değer Verdiğiniz Arkadaşınız Cinsellik Kategorisinde Sorular Sorup Yorumlar Yapıyo Olsa :D

Ne Hissedersiniz

çok değerli olan bayan arkadaşlarım var burada okey ama bazen

ya abi ya bu cinsellikte fingirdeşip gelip burada , uslu kızım ayana benle konuşuyosa dediğim olmuştur :D kimisi için tabisi , öyle bişe yapmaz dediklerimde çok

o kategoriye girmediğim için kimin naptığını bilemiyorum işte :D

neyse siz arkadaşınızın paso oreta takıldığını görseniz hasbel kader , ne hisseder , ne düşünür ne yaparsınız

* Yorumlarınız Üzre Teşekkürüm Desiniz *

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Tiksinirim iletişimi keserim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Her cinsellik kategorisinde olana fingirdeşip diyen zeka küpü, bu cevabım sana gelsin.

Cinselliği ayıp gösterenleri de anlamıyorum arkadaş bizi leylekler mi getirdi, konuşturacaksınız illa. Arkadaşım paso cinsellikte takılsa libidosunun yüksek olduğunu düşünürüm , biraz dizginlemesi libidosunun esiri olmaması gerektiğini söylerim.

1|3
    3|1
  • Cinsellikte takılıp, detaylı detaylı yazan birine arkadaşlık kavramını yakıştırmam.

0|2
    0|0
  • genelde arkadaş edinmeden önce sorularına bir de cevaplarına bakarım o kişinin, cinsellikte çok fazla takılıyorsa eğer zaten arkadaş listemde de yeri olmaz.

0|1
    0|0
  • Kendi tercihi banane :D

1|1
    1|0
  • değeri kalmaz desem ? :/

0|1
    1|0
  • Midem bulanir !

0|1
    0|1
  • Arkadaşlarımı değerlendirme kriterlerimin arasında ksdeki cinsellik kategorisine girmek,soru cevaplamak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Cinsellikte takılan var, takılsın, baktıkça soğuyorum zaar. sdf

0|1
    0|0
  • Hepsi cinsellikte takılıyor zaten .s

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sorma be bro o kategorideki saçma insanlara ve saçma sorularına acayip kıl oluyorum ve o kategoriden zerre haz etmiyorum lakin ne yazik ki diğer kategorilerde muhatap olduğumuz kişilerin o kategorilerde dolaştığını bilemiyoruz her an takip edemiyoruz ki.keşke o kategoriye ks den ayrı bir şekilde girilseydi orda ne halt yiyorlarsa yesinler.

THE END...

0|2
    0|0
    • aynen öyle bilader o kategori olmasa burada abazalarda olmazdı . ya arada takılsın , merak ettiğini sorsun ama gizliden , açık profille ne işin var ama kız başına orda

adam 31 çekip kolum yoruldu diyosa ; senin yorumunun ne işi var orda :D

• dün bir kızla tanıştım 300 e yakın erkek eklemiş beni diyor nasıl diye sordum gece cinsellikte takılıyorum diyor isteklerden de koleksiyon yapıyormuş hatun gel de sen şimdi bu kızla samimi ol olacak iş değil :)

• :D aynen neler neler var abi ya :>) yorumlarım takip ediliyo kimileri tarafında , o yüzden daha örnek vermicem .>)

• Cinsellik bölümünde takılmak kötü birşey mi ?

Aynı şekilde cinsellik bölümünde takılmamak iyi birşey mi ?

Cinsellikte yorum yapan kızı o.pu ,yorum yapan erkeği pzevenk mi yapar.

Cinsellikte yorum yapmayan kızı namuslu erkeği de beyefendi mi yapar.

Hepinizin içinde cinsellik varken asla 31 çekmiyorum tiribine girmek neyin nesi.

Bunu herkesin gözüne sokmak piçlikten ilerimi gelir.

Miroğlu tiribinden çıkmalısınız .

Ne gelirse insanın başına sinsi durandan gelir.

2|1
    0|1
  • buna en güzel örnek sanırım mad_girl arkadaşım değil ama, amacının yardımcı olmak olduğu belli çünkü hiç çizgisini değiştirmedi eğer öyle biriyse kötü kız olduğunu düşük kız olduğunu düşünmem.

0|0
    0|0
    • bu kız mad girl link starlayıda ben tanımıyorum ama mad_girlü takip ederim sürekli o yüzden biliyorum , yorumlarınada pek denkgelmedim

• hacı geçen kızın biri senden hoşlanıyomuştu mesaj attımı sana burada soru sormuştu ama gizliydi göremedim , mesaj atıyımmı atmayımmı diye soruyodu :d

• sağlam sa helal olsun usta :>) mesaj atanların içinde hoşlanıyorum diyen yoktu :>) soruyu görmedim , gizli olmasaymış imiş ama kaderimizde varsa bulur bizi de .>)

• aklıma yatan her soruya cevap verırım,buna cınsellıkte dahıl,bazen makaraya sarıyoruz bazen yok artık! dıyoruz,bazende genclere yanıt buluyoruz,bence zerre sıkıntı yok,orada yatmıyoruz netıcede!

0|0
    0|0
  • Takılsın iyidir..

*Güdüleriyle konuşmasın benimle...

0|1
    0|0
  • Ben namusluyum .d

0|1
    0|0
    • son söze katılıyorum abi adamsın :d

• mına kodugumun ayyaşının tipine bak dedi biri bugun :(

• yapma abicim o kadar da değildir , özel den yazsana bana , olmadı sana b i imaj uydururuz .

• ayyy bende o katogoriye girmiyorum ki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...