Bekaret ile ilgili görüşleriniz nedir? Önemsiyor musunuz?

Biliyorum burada çok soruldu yok efendim "Bozuldu mu?", "Bozuldu ne yapacağım?", "Erkek arkadaşım ne der?", vay efendim "Ona anlatayım mı?"...

Böyle böyle devam ediyor ama ben genel olarak sormak istiyorum..

Beyler soru asıl size geliyor, hedef kitle sizsiniz ve ankete de cevap verirseniz çok sevinirim..

>> "Bekaret sizin için ne kadar önemli? Çok mu önemsenmesi gereken bir şey? Sizin için ne derece önemi var?" <<

Bu soru benim için önemli.. Bu soruyu sormamın bakire olup olmamamla herhangi bir ilgisi yok aradan sızma yargılamaya gelenlere şimdiden söylüyorum..

Teşekkürler.

• Evet, önemli
    29% (4)55% (11)44% (15)Oy Ver
  • Hayır, önemli değil
    71% (10)45% (9)56% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• olaya sadece iki damla kan yeah gözüyle bakmamak lazım bakirelik saflık temizlik tertemizlik dürüstlük kirlenmemişlik anlamlarına gelir bana göre sadece kızlık zarı giden kız değil öpüşen koklaşan anal oral vs ilişkiler yaşayan kızlar da bakire değildir bakirelik önemlidir ama bakireliği durup her türlü haltı yiyen kızlarda en az bakire olmayanlar kadar mikroptur . bakire olmayan kızlara olan nefretim şundan kaynaklanıyor : misal bir kız tecavüze uğramış ise gelsin başımın üstünde yeri var ama gidip de kendi isteğiyle elin adamlarının altına yatıp vücudunun en mahrem yerlerini başkalarına gösteren kız gelip de bakirelik önemli değil iki damla kanın ne önemi var falan diye salak salak konuşmasın

4|3
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bekaret dediğimiz şey...

bir kız çocuğunun ergenliğine kadar temizlik alışkanlığı edinemeyeceği ile alakalı...

metabolizmanın rahim ağzını korumak için oluşturduğu bir duvardır...

namus denilen kavram beyinde başlar dilde biter...

aklı baliğ olan kız ne istediğini bildiği zaman temizliğini de o zardan kurtulmak suretiyle pekiştirmiş olur...

0|0
    0|0
  • hem erkek için hem de kadın için bekaret çok ama çok önemli bu gelecek bir mikatar kan demek değil..alisilvan adlı arkadaş çok güzel açıklamış

0|0
    0|0
  • benim için önemli değil , ama ben anı yaşayan birisiyim. yine de ilerde evlenmek istesem farketmez önemli olan mutlu olmak ve ortak bir gelecek istemek.

1|0
    0|0
  • Hiç bir önemi yok benim için

0|0
    0|0
  • bakire bir es istiyorsan önce sen bakire olacaksın

0|0
    0|0
  • Önemli tabiki bekaret sadece zar olarak dusunmeyin o dahil hersey benim icin onemlidir..

0|0
    0|0
  • düşünsene senin kadının ve vajınasına daha önce bir penis girmiş düşüncesi çok kötü

aynı şey kızlar içinde geçerli

0|0
    1|0
  • Hiç ama hiç önemi yok.. önemli olan tekşey karşılıklı srvgi saygı..

0|0
    0|0
  • Kızı götürmek istiyorsan önemli değil, iş evliliğe gelince burada önemli değiller son gün değişir

0|0
    0|0
  • Önemli. Ama dürüstlük daha önemli. Evlenip boşanmış sadece eşiyle cinsellik yaşamış biri de olabilir bakire olması olmazsa olmaz bir şart değil. Ayrıca cinsel veya başka önemli bir konuda güvensizlik veriyorsa o midemi bulandırır.

1|0
    0|0
  • hayır bir sorun yok.. her kız sevdiği kişiyle cinsellik yaşayıp daha sonra ayrılabilir. benim sevgilim de bekaretini kaybetmiş ama ben o* erkeklerin baktığı gibi ona "kullanıp atılmış" gözüyle bakmam.

2|0
    0|0
    • Helal olsun kardeşim

• kardeşim bende öyle düşünüyorum benim sevgilimde aynı şekilde ama bazen aklıma geliyor çıldırcak gibi oluyorum ve bir soğuyup bir ısınıyorum. napmam gerek bilmiyorum. ne düşünmeliyim bilemiyorum. :S

Kızlar Ne Diyor 3

• bence önemli değil.

1|0
    0|0
  • Ayy çok baydı bu soru da artık

1|0
    2|0
  • evlenecekleri kız için önemli. sevgili içinse bakire olmaması avantaj oluyor.

3|1
    1|0
    • çok doğru bir cevap sevgililik aşamasında önemli değil avantaj, iş evlenmeye gelince herkez namus abidesi

Yükleniyor...