Evlenmek istemeyen,düşünmeyen var mı ?

Ben istemiyorum,duygularım köreldi,yani bu saatten sonra da düzelmez.Sizin evlilik hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

Gay,bilmem ne gibi saçma sapan yorumlar yapmayın.Erkeğiz çok şükür.Çünkü lafını bilmeyen hadsizler çıkıyor.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Düşünmüyorum tadını çıkar hayatın.

0|0
    0|0
    • Evet evlenmemek en güzelidir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • suan boyle dusunuyosun ama ılerde ne olcagını bılemezsın kı belkı karsına senı cok seven degen veren sonsuz guvenecegın bırı cıkar duygularının korelmesıde bu yuzden sanırım

0|0
    0|0
    • Çok seven bana teklif eden yanlış yaptı zamanında.Artık bitti,bundan sonra ne şiş yansın ne kebap artık kimse üzülmesin.

• kız teklıf etmez ya edersede boyle olur ıste :( cok karsıyım bu olaya

• Seni yargilamak kimsenin haddine dusmez ama umudunu kaybetme

0|0
    0|0
    • Benim en değerlilerim annem babam gittikten sonra ömrü veren Allah'tır.Başkası bu saatten sonra sevmiş sevmemiş önemli değil.Her şey en güzel yıllarda güzldi,tadamadık.

• Boyle dusunme hic birsey icin gec degil sende mutlu olacaksin yuva kuracaksin

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlenmek için evlenilmez bunu istemek ve düşünmek için birisi sebep olmalı. Vardı şimdi yok. Ve gönlünde biri varken başkasıyla evlenmek de haksızlık olur ilgini sevgini veremezsin. Ufukta evlilik görünmüyor sonuç olarak.

0|0
    0|0
  • Ben bundan 1 ay önce " ben bu saatten sonra, sevdayı bulsam ne olur" şarkısını söylüyordum.

15 gün önce iş arkadaşıma teklif ettim, reddedildim. Yine hala aynı şarkıyı söylüyorum...:))

0|0
    0|0
    • Ben kimseye teklif etmem,reddetmesi için geçerli bir yanıtı olmalı.

• Uçurumun önündeyim biraz zaman verdim eğer o zaman dolduğunda olmazsa en kötüsü olacağım

0|0
    0|0
Yükleniyor...