Kızları beğeniyorum acaba tercihim mi değişiyor?

kızları beğeniyorum.yani bir kız güzelse saatlerce baktığım oluyor.Erkekle yaşadığım ilişki gibi düşünemiyorum ama kızlara bakıyorum.Lezbiyen olma ihtimalim var mı? O yolda mıyım :/

Güncellemeler:
ama bir kız ile ilişki yaşamak iğrenç geliyor.Yani düşünemiyorum bile

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• sakın ha..

yoldan çıkma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gayet normal bişey bu. lezbiyen ya da biseks filan değilsin. Boşuna endişelenme (ayrıca ne derler bilirsin = "güzele bakmak sevaptır" diye)

0|0
    0|0
  • biseksüel olma yolundasın ki. bir çok kadın güzel bulduğu kendi cinsinden etkilenir.

kesinlikle uzaklaşman gereken bir durum değil.

öyleki bir de partnerine bu durumu anlatırsan çok hoşuna gider, emin ol!

0|0
    0|0
  • her kadın diğer kadınları süzer inceler kadınların doğasında var bence bu ama sen lezzo değilsin bence erkek arkadaşınla daha çok beraber ol

0|0
    0|0
  • hiç normal deyil durumun kötü seninki lezbiyenlik açık cası

0|1
    0|0
  • Normal. Sokaktaki kadınların hemen hepsi birbirini kesiyor. Estetik olan şeyleri seviyorsundur. Biz de seviyoruz.

0|0
    0|0
  • Devam et aferin aferin ilerde sonunu düşünemiyorm.

0|0
    0|0
  • kızlar kızları daha çok beğenir genelde zaten. bu fikirden uzaklaş. kendi psikolojini yönetiyorsun.

0|0
    0|0
  • biseksüel olabılırısn ulkemızde cok var!

0|0
    0|0
  • güzel giyinen konusanlardan olumlu olarak örnek al ama böyle etkilenme.

0|0
    0|0
  • seni de kaybettik desene

0|0
    0|0
  • leziyorsun sen anlaşılan.

0|0
    0|0
  • beğenmen doğal siz kızların yapısında var ama arzularsan durum değişir

0|0
    0|1
  • Normal beğenidir;ama kendine dikkat et fazla bakma aklın gidiverir birde baktığın kızın memelerine falan...

Yani demek istediğim fazla düşünme bak ama,fazla kafana takmada lez falan olamazsın o kadar erkek varken...

Tamam...

0|0
    0|1
  • izin vermemelisin kendine bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• anladığım kadarı ile sadece beğeniyorsun bence bu kendini onların yerine koyduğun için oluyor.cinsel bir ilgin yoksa lezbiyen olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İlişki yaşamak iğrenç geliyorsa tercihin değişmiyordur. Seninki normal beğenidir.

0|0
    0|0
  • hayıııır

0|0
    0|0
  • bende seksi bacakli ve slkl kalcali kizlari cok begeniyorum. Ama lezyinen olma gibi bir durum degil bu kadinlar yaratilis geregi erkege gore daha estetigimsi dururlar.

0|0
    0|0
    • mesela amelie filminin başrol oyuncusuna saatlerce bakabilirim ::D

• ben ayni fikirde degilim

• syagcı sen gay misin?

• Türkiyede yaşıyorsan kendine engel olmalısın. Normal karşılanmıyor. Ama herkesin bir cinsel tercihi vardır o da kendine. Kimseyi umursama kendine engel olamayacaksan.

0|0
    0|0
  • ama bu öyle tercih edebileceğin bişey değil ki.erkeklerden hoşlanmayı tercih ettin mi

0|1
    0|0
  • Normal yahu

0|0
    0|0
  • Degilsin ama kendine bunu da dusundurme. Sadece begeni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...