Oral sekssiz cinsellik olur mu?

eşim oral seks yapmıyor nedenini sorduğumda yapamıyorum diyor titizim koku,temizlik problemi yok onu ikna edebilmek için ne yapmam gerekiyor? özellikle bayanlar fikriniz önemli! teşekkürler şimdiden

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir su tutsan :) Yıkasan onu. Kadın gibi sende kendine özen göstersen. En sinir olduğum erkek tipi kıllı öküz kokuyomu la orası bide oy oy. O karına yazık ciddiyim.Bunu ona ikna edebilirsin. Temiz olman şartıyla. Demekki pis olduğunu düşünüyor. E sonuçta işiyosun ordan. Bence temizlendikten sonra ilklerde prezervatif kullanıyosanız onun üstünden yapabilirsiniz. Krema ya da çikolat alıp penisine sürebilir onunda zevk duyarak istemesini sağlayabilirsin. Artık ilerde belkide o isticektir. Yani dondurma gibi birşey olur onun için. Yada çikolatalı bir şey gibi. Dene bunu.

0|0
    0|0
    • ne yazdığımıda okumamışsın bir oku temizlikle kokuyla alakası yok dedim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• oral sekssiz olur ama hayvanca olur ne bileyim..

0|0
    0|0
  • eğer eşin istemiyorsa ikna edebileceğini düşünmüyorum..sanırım aşırı titiz evet koku oluyor ama ben sevgilimin heryerini yalıyorum istiyerek.hatta arkadaki deliğinde bile dilimi gezdiriyorum ya da tiksinmiyorum işin zor...

0|1
    0|0
    • titiz olan benim o da söylüyor koku ve temizlikte problem yok diyor ama yapamıyorum diyor ben yapınca bişey demiyor:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne kadar zevk aldığını , istediğini otur anlat , belki önce senin için yapar ama denedikçe sevme ihtimali de olur

0|0
    0|0
  • oooo işin zor buyuk bır zevkten mahrumsun ya duygu sömürüsü yapıp ikna edicen ya da sen ona yapıp ikna edicen ya da konuşup ikna edicen sen ona ypıyonmu ızın verıyomu buna yapınca tepkısı ney hıc yapmayı denemedımı ogrenır yapa yapa ınsan sevdıgıne yapmıyacakta kıme yapıcak dımı yanı

0|0
    0|0
    • malesef ben yapıyor hiç denemedi bile:(

• denemeden yapamıyorum beceremıyorum denmezkı bak mesela benım eskı sevgılımde oyle dedı bende ıyı yapmassan yapma dedım anladı uzuldugumu yaptı sonra bıraz oda tepkı verdı sonra bırbırımıze gayet ısteyerek yaptık yanı emınol yapmam dıyenın ınadı kırılır bagımlı olur yeterkı bıkere yapsın senın aldıgın zevk tepkısını gorsun daha durdurmaz kendını

• Kesin ve öz yanıtım: Nayıııır

0|0
    0|0
Yükleniyor...