Bekaret sizin için ne kadar önemli ?

Bekaret sizin için ne kadar önemli? Önemliyse neden önemli,değilse neden önemsiz ? Sonuçta ilk tecrübe kaderin size yazdığı kişiyle olmalı dimi?

Güncellemeler:
Sadece kızlıkta bekaret değil erkekte de bakirlik önemli mi sizin için? onu sordum bir de
kızlara :D

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bi kiz gozuyle cevap veriyim . Bnm icin bekaret onemlidir . Bekaret namustur. Sana namusum diyen bir adama verilmelidir ki o kisi kocandir. Ancak gunumuzde ole kizlar varki fizyolojik olarak bakire ama bir suru sevgilisi olmus opusmeler koklasmalar ellesmeler yasamis orasini burasini gostermis ama zarina dokundurmamis. Sen simdi bu kiza sirf bakire diye namuslu diyebilirmisin. Bi baska konu her erkegin bakire kiz Istemesi normal ancak kendide bakirse. Yoksa erkek kisisinin elden gecirmedigi kiz kalmamis evlilik vakti gelince kiz oglan kiz hatun ariyo . Bu Cok bencilce bir davranis.umarım allah sana istediğin gbi bir es nasip eder ama gercekten seversen bir kizi sirf bakire degil dye iliskine yazik etme

0|1
    1|0
    • Yani şuan 19 yaşındayım. Sırf hayat arkadaşımla daha duygusal bir tecrübe yaşamak için kendimi frenliyorum. İnşallah karşıma da böyle bir eş çıkar.

Kızlar Ne Diyor 5

• önemli benim için ilklerimi evlendiğim adamla yaşamayı istiyorum çok gördük burada onunla öpüştüm bununla seviştim pişmanım diyenleri... herkes eşine saklamalı kendisini dinende olması gereken budur.

0|0
    0|0
  • he şimdi şöyle bişey var bekaret benim için de öenmli ama bazı kızlar başka türlü yapıp bekaretini koruduğunu sanıyor -_-

0|0
    0|0
    • Tek taraflı sormadım ben :) erkekte de bakirlik önemli mi diye sordum bir de

• evet o da önemli

• Önemli.

0|0
    0|0
  • cok onemli

kenidmi sakliyorum esime

oyle olmasi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Bence bekaret önemli . Ve bu evleneceğim kişiyle olmalı çünkü düşünsenize eşinize bunu nasıl açıklayacaksınız ? 5 dklık zevk için hayat felsefemi değiştiremem. Ve bizim toplumumuzda da çoğu kişi böyle kızları etiketler ve kullanmak için de sevgili olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok önemli. Kendim gibi birisi olmasını istemek hakkım olsa gerek. Bekareti olsa da sürekli sevgili koleksiyonu yapmış birisiyle bile birlikte olmak istemem büyük konuşmak gibi olmasın. Şıp sevdi insanları da sevmiyorum.

3|1
    1|0
  • bekaret namustur bir müslüman bunu yok sayamaz şeriatte bunun cezası ağırdır

0|0
    0|0
  • Şimdi izmirden fırlama 2-3 kaşarın feryadını izliceksiniz sayın seyirciler

Bakınız:

-Bekaret bacak arasında değil beyindedir taaammıııı

-Bekareti sadece bacak arasından ibaret olarak gören yobazlar siziiii

-Ne yani ilişkiye girmeyip heryerini elleten kızlardanmı olalım yaniiiiii

-Bakirelik ruhtaa olur taaammııııı

-Bakirelik beyinde olur taaaammııııı

Sanki ruhunu veya beynini ...ikiyolarda bakirelik orda oluyo ne hikmetse.

Şunu söyleyeyimmi folloş kızların toplumda poşetten farkı yoktur.Karaktersiz erkeklerle evlenirler bu ahlakla anca.

3|3
    2|0
    • Söylediklerine kesinlikle katılıyorum ama son cümlen hariç. Yine de zina etmiştir ama tevbe ettikten sonra seni de geçer beni de geçer. Hemen hakir görmemek gerekir. Yoksa diğer söylediklerin, o pisliği yiyip de kılıf arayanlarda ve +1 .

• ben genel konustum hocam tevbe edene sözümüz yok zaten ama henüz kamera karşısına geçip tüm türkiyeye bunları söyleyipte tevbe etmiş birinide görmedim.Ama ederlersede kazanan gene kendileri olur.Tevbe edip utanan cok az bu yüzden genel konustum.

Yükleniyor...